רמקולים ומגבר עד 25 אלף (כולל יד שניה) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים ומגבר עד 25 אלף (כולל יד שניה)

fp581

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אגב, תלוי באקוסטיקה ובצורה של החדר, אבל גם 10מר יכול להתאים לרצפתיים, רק הייתי לוקח את הרמקולים לבדיקה קודם לכן. שוב ממליץ על אומגה עם רצפתיים משובחים במחירים מצחיקים, וככל הנראה תוכל גם לקחת אותם לבדיקה (רק תצטרך להשיג מגבר). בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אני לא יכל רצפתיים כי חצי מהחדר זה מיטה ועוד שליש זה שולחן מחשב ומסך 24" ושלא נדבר על הגיטרות חחח

איפה שמדפיים יכולים להכנס אז גם רצפתיים יכולים. אלא אם כן תכננת לא לשים את המדפיים על סטנדים ייעודיים ואז זה :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ יש בזה משהו :) ואני בן 22 (כן קצת צעיר להתחיל בתחביב המטורף הזה שלא נגמר) וזה באמת חשוב לשים את הרמקולים על הסטנדים שלהם?

אם כן אני בבעיה (או שאפשר להניח אותם על הקיר ואז הכל בסדר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קיר ולא מדף ולא שולחן. סטנד. ורצוי אחד ייעודי.

מבין? זה לא רק להשקיע כמות מטורפת ובדיונית (יחסית) של כסף ולצפות "שהכל יהיה טוב". אתה צריך אקוסטיקה טובה, וא'-ב' של ציוד High End זה לשים אותו על סטנד תואם. אם אתה לא יכול לעמוד בדרישות האלה אז אל תוציא 25k, וגם לא רבע מזה.

אל תשכח גם שזה לא "רמקולים ומגבר" ופה נגמר הסיפור, אתה תצטרך מקור איכותי, שבד"כ מורכב מטרנספורט ו DAC, וזו הוצאה כספית שאני לא בטוח שתכננת / יש לך מקום אליה.

אגב, אני 18 וכבר יש לי שווי של ציוד שלא יבייש משכורת נכבדה. אין קשר לגיל. נדמה לי שגם אנטולי התחיל בגיל 13-14 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ זה מסבך קצת את החיים שלי חחח אז אני צריך לשנות את החדר לחלוטין הממ טוב נו גם ככה הוא נראה זוועה :P ושינוי סדר בחדר לא עולה גרוש (חוץ מזמן)

ושוב אני אשמח למאמרים בנושא של מיקום איך בודקים בחנות וכו :)

ד"א איזה ציוד יש לך? (אשמח לשמוע בעיקר על כי, כפי שכבר הבנת, אני חדש לרמקולים)

אה ואם אנחנו בנושא של מאיפה לעזאזל אני משיג מגבר בארץ? אני לא מצאתי אפילו אחד למחירה! (חוץ מיד שניה אבל גם הוא שווה לתחת והוא עוד רוצה עליו איזה אלף שקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בודקים? תריץ חיפוש, יש פה דיונים ישנים (חלקם שלי - כולל דיונים על מדפיים מול רצפתיים, על ביקור באומגה אודיו, וכו'). קראת את המאמר שלי "מבוא למערכות סטריאו וקולנוע ביתי"? אני חושב שגם שם תוכל ללמוד דבר או שתיים.

אני ממליץ בחום לעבור על הדיונים הותיקים בפורום, חלקם רלוונטים בשבילך (כמו כשאני חיפשתי מדפיים לחדר ובסוף הלכתי על רצפתיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב, בלי קשר למה שתבחר, אני חושב שאתה חייב להתחיל מללכת לחנות או שתיים. אחרי שתשמע כמה תקבל מושג לצליל שאתה אוהב. ייתכן ותגלה שאתה לא אוהב עם באס נמוך, ייתכן ותגלה שאתה מעדיף עם מיד מעט בולט, ואוזניות זה עולם שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן שונה לחלוטין הלכתי בר לכמה חנויות וההבדל העיקרי זה העובדה שאתה מרגיש את המוזיקה עם כל הגוף (אם אתה מבין על מה אני מדבר)

מה שהפתיע אותי זה שאני אוהב דברים ממש שונים ברמקולים מאשר שאני אוהב באוזניות באוזניות אני אוהב את הצליל היותר נקי וחד וברמקולים אני אוהב אותו יותר חם ומגוון עם בס קצת יותר חזק

אני רואה כבר שזו לא תיהיה החלטה קלה וזה יקח לי כמה חודשים עד שאני אלמד אז הנושא (ואולי ירוויח עוד קצת כסף :)) אבל זה ממש מהנה לעבור לעולם אחר של וסרטים

ד"א מקרני הקול האלה ממש גרועים! (יחסית לדברים אחרים באותו מחיר) אתה משלם הרבה יותר על התכנולוגיה מאשר על איכות הצליל...

אה ד"א על איזה חברות אתה ממליץ להתחיל איתן (בסביבות ה25K כולל מגבר/רסיבר טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסרות חברות טובות. באופן כללי לכל אחת מהחנויות המתמחות יש מוצרים טובים יותר וטובים פחות. תנסה לקפוץ לאבי-יפה, לאודיו-פידלטי, גם בפיוז יש דברים מעניינים לעיתים, לא חסרות חנויות. אגב, להרבה מהן יש ציוד מטרייד-אין שכדאי לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הסטנדים.. זה די בולשיט. איך בדיוק הם אמורים להשפיע על הסאונד..? רק מבחינת מיקום הרמקול הם עשויים לסייע. בכל אופן, אם מקצוענים שמים את המוניטורים שלהם על השולחן.. הרבה יותר אינדיקציה מאשר אודיופילים שלא מבינים לא בסאונד ולא בחשמל, רק באמונות תפלות. גם כאלה מחירים מופקעים לסטנדים.. כאילו שזה עוד חלק מהמערכת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...