הכפיה הדתית עוברת כל גבול - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכפיה הדתית עוברת כל גבול

Zeev86

Recommended Posts

לא רק את היהודים רדפו. אבל אתה יודע למה גם אותם? כי כמו שאתה ודתיים אחרים מצביעים על בנאדם לא יהודי ואומרים עליו "גוי", כך היהודים המטומטמים עשו בארצות אירופה (ואז רובם היו דתיים). בנאדם נורמאלי לא יעמוד בשתיקה כשמצביעים עליו, אומרים עליו "גוי", ומשווים אותו לזבל בטענה שיהודים הם העם הנבחר.

קיבלת סיבה אחת, מני רבים, למה שנאו את היהודים באירופה.

איזו הפגנה של בורות, טימטום, ואנטישמיות סמויה....

השואה התחילה דווקא בגרמניה, שם כמעט ולא היו יהודים דתיים. היהודים שם (ובכלל במערב אירופה)

אמרו: "אנו קודם כל גרמנים, ורק אח"כ יהודים", או, "אנחנו גרמנים בני דת משה". הם התייחסו ליהדותם

כמשהו משני, כאל צורה קצת שונה של פולחן...הם לא ניסו להתנשא מעל הגרמנים אלא להיפך, להשתוות

אליהם.

במזרח אירופה המצב היה דומה בערים הגדולות, ובעיירות קטנות היו יהודים דתיים וחרדים

שהתכנסו בתוך עצמם, ולא הצביעו באצבע על אף אחד.

הסיבות לאנטישמיות בכלל ולשואה בפרט, הם שונות. אם אתה חפץ לדעתם, צא ולמד הסטוריה, אני

לא מתכוון ללמד אותך.

ודבר אחרון, המדינה הזאת הוקמה על בסיס חזונו של הרצל, יהודי מתבולל, שהבין כי עד כמה שיהודים

ינסו להטמע בעמים שסביבם, תמיד יצביעו עליהם באצבע ויאמרו: "אתה לא גרמני, אתה לא הונגרי,

אתה לא צרפתי....אתה יהודי!"

מדינת לא צריכה להיות מדינה יהודית, אלא מדינת העם היהודי. היא צריכה להיות חילונית

עד כמה שאפשר, אבל מי שאינו מרגיש כל זיקה לעם, למסורת ולתרבות של העם היהודי,

לא צריך לבוא לכאן. במיוחד אנשים כמוך, ששונאים יהודים ומתנשאים עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואני חושב בדיוק הפוך ממך.

יש אירועים במהלך השנה שמצריכים שינוי פאזה בעם, סוג של הורדת הילוך, חלק מזה זה סגירת מקומות בילוי וגם מס' ערוצים, מה שאני לא מבין למה זה כ"כ חורה לך?

אותי אישית מאוד יכעיס אם חברת הכבלים/לווין תשדר ביום כיפור, יום השואה, יום הזיכרון לחללי מערכות ותשעה באב כל מיני תוכניות בידור למינהם - מבחינתי מדובר בזילות היום ובפגיעה ברגש של רוב העם.

אז נכון אני לא יכול להכנס לך לבית ולפרק לך את הסטרימר או הDVD או המחשב וכו', אבל לדעתי חברה ישראלית שמספקת מוצרי בידור ו/או פנאי(בתי קפה למשל) למינהם כן צריכה להפסיק לספק בימים כאלה.

יש המון נקודות שאתה, כצרכן, משקלל כאשר אתה רוכש מוצר כלשהו: מחיר, שירות, מיקום, נוחות, חברה(society), תועלת כלכלית, תועלת חברתית(למשל: מעסיקים יהודים בלבד או ערבים בלבד או דרוזים ג'ינג'ים עם קרס בלבד) ועוד.

אני אומר: למה לא פשוט להוסיף את זה לשיקלולים? יש ערוץ שמשדר בט' באב ואתה לא מעוניין לתמוך כלכלית במהלך כזה? אל תצפה בו/אל תרכוש אותו. אותו דבר לגבי ימי לאומיים כאלה ואחרים.

הבעיה היא שקצת קשה(עד בלתי אפשרי) לעשות את זה בשוק לא פתוח ומפוקח, כיוון שה"מגוון" מאוד קטן וכך אתה "נאנס" לא להתחשב בנקודות בהן היית רוצה להתחשב ושניתן להתחשב בהן בשווקים אחרים.

ייפתח שוק הטלוויזיה הרב-ערוצית לתחרות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תחרות.

אין לצרכנים את האפשרות לחזק את מה שהם רוצים ולהחליש את מה שלא.

במקום, זה טייקונים שעושים הסכמים עם גורמים מושחתים בממשלה, שמוכרת את הציבור בזול.

הקטע שאני רוצה להצביע עליו מתחיל ב 1:26.

בערך 10 דקות אחר כך זה מגיע הקטע עם בעלי ערוצי זהב (הוט).

אני מציע לצפות מ1:26 כדי לקבל קצת מושג על השחיתות שיש באוצר ועל הקשר עם בעלי ההון שמשחדים ומחליפים שם אנשים שידאגו לאינטרסים שלהם וידפקו להם קופונים.

וברגע שמגיע להם מישהו שרוצה לעשות סדר ולהתנהל ביושר ואמת, הם קוראים לו שטינקר ומעיפים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפיה דתית חחחחחחחחחח

החרדים שעושים בלאגנים לא מחוברים בכלל לטלויזיה, אז על הזין שלהם מה יש בVOD.

לא יודע מה בדיוק נעשה, אבל זה מתוך כבוד ליום הזה, שהרבה חילונים (כמוני) מכבדים מרצון.

השנאה לכל דבר שמזכיר משהו יהודי זה מה שעובר כבר כל גבול.

כל דבר יהודי-מסורתי הופך ל"כפיה דתית בלתי נסבלת".

אם כבר לא רוצים שום קשר ליהדות, לפחות שלא יהיו צבועים וילכו עד הסוף.

אין ברית מילה, אין בר מצווה, אין חתונה עם רב, ואין קדיש על הקבר.

המחמירים יבקשו להיות בכד אפר מעל הפלזמה בסלון.

**

עכשיו מתוך כפיה חילונית, זין על מי שאכפת לו מהיום הזה. VOD חינם. דווקא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רק שני סיבות למה לא היה VOD בהוט במהלך החג.

1) כסף. למה לא לחסוך כסף כשיש תירוץ לגיטימי (לכאורה).

2) קשרים אישיים בין בעלי הון ו/או אישים פוליטיים.

אתם מבינים גבירותי ורבותי.

כשאשנשים כמו BarBee מגיעים לעמדת כוח הם משפיעים בדעותיהם על שירותי תקשורת ותכנים ישירות ובעקיפין.

ואז קוראים לזה כיבוד "היום"/"אלוהים"/"הרב"/"היהדות".

כשהאמת היא שזה נובע מקטנוניות ומעסקנות של אישים דתיים בכל ענייני החיים, שרוצים להכתיב גם לחילונים את משנתם.

לBarBee:

בתוך ההודעה שלך מתחבא יצר נקמנות.

אתם לא רוצים בטוב ?? אז ברע!!! ברע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יא ****** *** * ***** *** *!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום כבר נגמר, אז אין לי בעיה לצחוק :lol:

הפילוסופיות שלך לא נשמעות כמו שנדמה לך.

הכל מציאות פשוטה.

מצד אחד אנשים חסרי כבוד, מצד שני אנשים עם כבוד.

זאת בדיוק המציאות.

שלך! ושכמותך!

מציאות מוגבלת שבה הכל שחור ולבן.

או שאתה איתנו, או שאתה נגדנו.

וזאת בדיוק הסיבה שהכפיה הדתית מצליחה להשפיע על עסקנים בתחומי הכלכלה והפוליטיקה, אם לא ישירות אז בעקיפין.

איש עסקים חילוני מוצא את עצמו במצב שכדי לקבל תמיכה וליצור קשרי ידידות עם אנשי עסקים ופוליטיקאים דתיים (שיושבים המון פעמים בנקודות מפתח בממשל) הוא צריך לקבל על עצמו סגירת עסקים בשבת, וגזירות שונות ומשונות כדי לרצות את אותם אנשים ולגרום להם לעבוד איתו.

במקום שטובת הלקוח תהיה הגורם המשפיע בהחלטה.

ואפילו במקום שטובת העסק עצמו תהיה הגורם המשפיע.

טובת הקשרים העסקיים והפוליטיים הם הגורם המשפיע.

תנו לדתיים כוח כלכלי ופוליטי, והם ידחפו לגרונכם את משנתם הדתית ויקראו לזה דרך ארץ.

אומרים שדרך ארץ קדמה לתורה. (בלשון עבר)

זה נכון מאוד, כי התורה שבאה אחריה דרסה אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק המציאות.

שלך! ושכמותך!

מציאות מוגבלת שבה הכל שחור ולבן.

או שאתה איתנו, או שאתה נגדנו.

וזאת בדיוק הסיבה שהכפיה הדתית מצליחה להשפיע על עסקנים בתחומי הכלכלה והפוליטיקה, אם לא ישירות אז בעקיפין.

איש עסקים חילוני מוצא את עצמו במצב שכדי לקבל תמיכה וליצור קשרי ידידות עם אנשי עסקים ופוליטיקאים דתיים (שיושבים המון פעמים בנקודות מפתח בממשל) הוא צריך לקבל על עצמו סגירת עסקים בשבת, וגזירות שונות ומשונות כדי לרצות את אותם אנשים ולגרום להם לעבוד איתו.

במקום שטובת הלקוח תהיה הגורם המשפיע בהחלטה.

ואפילו במקום שטובת העסק עצמו תהיה הגורם המשפיע.

טובת הקשרים העסקיים והפוליטיים הם הגורם המשפיע.

תנו לדתיים כוח כלכלי ופוליטי, והם ידחפו לגרונכם את משנתם הדתית ויקראו לזה דרך ארץ.

אומרים שדרך ארץ קדמה לתורה. (בלשון עבר)

זה נכון מאוד, כי התורה שבאה אחריה דרסה אותה.

הדתיים מחזיקים את המדינה בביצים...

כולם רוצים לרצות אותם.

"מדינה יהודית ודמוקרטית", זה כל העניין.

צא מהסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להגיד כמה דברים, ואני מתבסס על אחוז נמוך מאוד של ידע והשאר הגיון -

ההשערה שלי היא שהמילה יהדות מקורה הוא אחד מ12 שבטי והוא יהודה, ולכן יהדות זה לא דת כי הדת היא "דת משה"

אז לטעון שהמדינה מחוייבת לתת תמיכה (ועוד כזאת חזקה) בדת על סמך זה שמדינת מתבססת על ערכים דמוקרטיים ויהודים זה פשוט לא נכון.

מזה נובע שכל המקרה הזה הוא פשוט מרצון של מיעוט שנמצא בשליטה לטשטש את הכוונות שלהם כדי לזכות בכמה שיותר.

עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"עם ישראל" נקרא על שם יעקב, אחד משלושת האבות, ששמו היה גם "ישראל".

העם היהודי לא מורכב משבט אחד, אלא מכל 12 השבטים.

והדרישה לכבד את היום הזה באה מהרוב, המיעוט במקרה הזה זה דווקא הבכיינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תחרות.

אין לצרכנים את האפשרות לחזק את מה שהם רוצים ולהחליש את מה שלא.

במקום, זה טייקונים שעושים הסכמים עם גורמים מושחתים בממשלה, שמוכרת את הציבור בזול.

הקטע שאני רוצה להצביע עליו מתחיל ב 1:26.

בערך 10 דקות אחר כך זה מגיע הקטע עם בעלי ערוצי זהב (הוט).

אני מציע לצפות מ1:26 כדי לקבל קצת מושג על השחיתות שיש באוצר ועל הקשר עם בעלי ההון שמשחדים ומחליפים שם אנשים שידאגו לאינטרסים שלהם וידפקו להם קופונים.

וברגע שמגיע להם מישהו שרוצה לעשות סדר ולהתנהל ביושר ואמת, הם קוראים לו שטינקר ומעיפים אותו.

צודק, ואמרתי זאת לא פעם. כאשר הממשלה מסנדלת את השוק מחד גיסא ומוכרת אותו בזול לטייקונים ומונעת תחרות בהם מאידך גיסא - היא בוגדת באמון הציבור. העניין הוא שזה לא הממשלה הזו אלא כל ממשלות וכל השיטה הסוציאל-דמוקרטית - כאשר הממשל נמצא ומפקח על שווקים, אין שום דרך בה לא תקום שחיתות בשוק כזה או אחר. זה פשוט לא יכול לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"עם ישראל" נקרא על שם יעקב, אחד משלושת האבות, ששמו היה גם "ישראל".

העם היהודי לא מורכב משבט אחד, אלא מכל 12 השבטים.

עכשיו אני מבולבל....

אני יודע שהיו הגליות וששבט יהודה היה בין השבטים האחרונים שהוגלו, אם זכרוני לא מטעה אותי שבט בניימין כלול בשבט יהודה אבל זה הכל, לשאר השבטים אין קשר לשבט יהודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותם בכיינים שבוכים על זה שאין תחבורה ושירותים ציבוריים בשבת.

אותם בכיינים שבוכים על זה שאין חתונה אזרחית ושאונסים את דרכם ופולשים לפרטיותם.

והדרישה לכבד אותם איפה היא ?

אלו שדורשים... גם הם כנראה בכיינים! (על פי BarBee)

מה שהחילונים בישראל מבקשים נקרא בגמרא: זה נהנה, וזה לא חסר. ושלי שלי, שלך שלך.

מה שהדתיים בישראל מבקשים זה: שלי שלי, שלך שלי.

ואחרי זה מתפלאים שיש שינאה.

זוהי לא שנאת חינם.

זוהי לא שנאת אחים.

זוהי שנאת השקר והרשע.

"דבר שקר ישנא צדיק, ורשע יבאיש ויחפיר"

אנשים חופשיים רוצים לחיות חיי אמת.

החוקים שהדתיים כופים עלינו ועל חיינו הם בשבילינו שקר.

והקלות בו הם דורסים את רצונינו ומה שחשוב לנו זהו רשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מבולבל....

אני יודע שהיו הגליות וששבט יהודה היה בין השבטים האחרונים שהוגלו, אם זכרוני לא מטעה אותי שבט בניימין כלול בשבט יהודה אבל זה הכל, לשאר השבטים אין קשר לשבט יהודה.

אני לא מבין מה אתה מנסה להגיד.

איזה קשר? לאיזה עניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...