הכפיה הדתית עוברת כל גבול - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכפיה הדתית עוברת כל גבול

Zeev86

Recommended Posts

אני מבין אם בטעות איזה דתי (כן בטח, מנהל שלי דתי ומחר נוסע ביום האבל הזה לחופשה לכמה ימים) היו בטעות מעבירים ערוץ (HOT) ונתקלים במשהו שהיה גורם להם לעוגמת נפש.

אבל איך לעזאזל זה קשור לVOD? השירות הזה נתון לבחירת המשתמש - מה לצפות ומתי. איך לעזאזל הם הגיעו למצב כזה שחצי מהתוכן הם מורידים עד מחר בערב? FFS יום אחד שבו מזדמן איזשהו חופש מהלימודים ומהעבודה ואני צריך להשאר בלי . חלאס נמאס מהמדינה הדתית הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא.

אבל הם כן גורמים לכך שאדם לא יכול לראות VOD, תוכן בהזמנה לפי דרישה אישית.

הם כן גורמים לכך שבתי הקפה יהיו סגורים.

הם כן גורמים לכך שרוב המקומות בהם מוכרים סיגריות יהיו סגורים.

וכן, אם הם היו יכולים לא היו מנגלים בשבת, ובכל חופי הארץ היתה הפרדה מלאה.

אבל זה לא אשמתם, זה אשמתינו שאנחנו נותנים להם. כשלא נותנים להם (ע"ע ברוקלין), הם יודעים לחיות בלי להפריע לאחרים לחיות.

להיות עם חופשי בארצנו? הצחקתני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבינימט כבר נמאס לי מכל הניאו נאצים באתר!

חבל שערכת. אם כבר שלחת את מישהו להצטרף להיטלר או לצעוק הייל היטלר או מה שלא אמרת שם, לפחות תהיה גבר מספיק בשביל לחטוף את האש בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שערכתי היא שיש פה ילדים שלא היו מבינים את הציניות או בוגרים שאין להם יותר מדי שכל והיו מוציאים דברים מהקשרם.

נהיה פה ממש אופנתי לרדוף יהודים במדינת היהודים ע"י יהודים(או שלא) ולא ממש צריך סיבות טובות בשביל זה.

שלא יהיה ספק אני לא דתי ולא קרוב לדת אבל אני מבין שזו מדינת היהודים.

אני בספק אם מישהו מכם היה אמריקקי וב4 ביולי היו סוגרים לו את הVOD הוא היה פוצה פה, או שבכריס מיס או באיזה חג או יום אבל שיש להם.

רק אצלנו אבל רק אצלנו היהודים כל סממן דתי נרדף בימינו על ידי החילונים ובגלוי ובשנאה.

בכל פעם שאני מנסה להבין באמת לעומק למה כולם רדפו את היהודים אני בסופו של דבר מגיע לסיבה הדתית.

כל שאר הסיבות היו רק הדרך ללבות את האש, אבל כאן יהודים רודפים יהודים על שורש הרדיפה ללא שום עכבות מבלי להסתיר

ובמיוחד במיוחד בלי בושה.

רק תחשבו איך זה נראה מבחוץ לגויים--יהודים רודפים יהודים על רקע דתי? בימינו היטלר היה חסר חשיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב שלא צריכה להיות ההפרדה הזו, וכל אחד צריך לבחור את מה שבא לו לראות.

אבל נמאס לי כבר מכל האתאיסטים האלה, איפה האמונה שלכם ? בגלל זה מדינת נראית כמו שהיא נראית.

מאמינים באלוהי הבטריות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שערכתי היא שיש פה ילדים שלא היו מבינים את הציניות או בוגרים שאין להם יותר מדי שכל והיו מוציאים דברים מהקשרם.

נהיה פה ממש אופנתי לרדוף יהודים במדינת היהודים ע"י יהודים(או שלא) ולא ממש צריך סיבות טובות בשביל זה.

שלא יהיה ספק אני לא דתי ולא קרוב לדת אבל אני מבין שזו מדינת היהודים.

אני בספק אם מישהו מכם היה אמריקקי וב4 ביולי היו סוגרים לו את הVOD הוא היה פוצה פה, או שבכריס מיס או באיזה חג או יום אבל שיש להם.

רק אצלנו אבל רק אצלנו היהודים כל סממן דתי נרדף בימינו על ידי החילונים ובגלוי ובשנאה.

בכל פעם שאני מנסה להבין באמת לעומק למה כולם רדפו את היהודים אני בסופו של דבר מגיע לסיבה הדתית.

כל שאר הסיבות היו רק הדרך ללבות את האש, אבל כאן יהודים רודפים יהודים על שורש הרדיפה ללא שום עכבות מבלי להסתיר

ובמיוחד במיוחד בלי בושה.

רק תחשבו איך זה נראה מבחוץ לגויים--יהודים רודפים יהודים על רקע דתי? בימינו היטלר היה חסר חשיבות.

הדבר המשעשע הוא שאין להם סיבה לסגור ערוצים, ולא לכל העמים האחרים בעולם. רק אנחנו יודעים לבכות על כל מה שנעשה לנו בעבר.

אמריקקים חוגגים את יום העצמאות שלהם. אנחנו בוכים יום לפני זה.

תשווה את ימי הניצחון בעולם. למשל יום הניצחון על גרמניה הנאצית (שאותה משום מה השוות אלי, ואז אתה טוען שיש פה אנשים בורים)

הם חוגגים ביום הזה. אנחנו לעומת זאת סופרים את החיילים שנפלו.

לא רק את היהודים רדפו. אבל אתה יודע למה גם אותם? כי כמו שאתה ודתיים אחרים מצביעים על בנאדם לא יהודי ואומרים עליו "גוי", כך היהודים המטומטמים עשו בארצות אירופה (ואז רובם היו דתיים). בנאדם נורמאלי לא יעמוד בשתיקה כשמצביעים עליו, אומרים עליו "גוי", ומשווים אותו לזבל בטענה שיהודים הם העם הנבחר.

קיבלת סיבה אחת, מני רבים, למה שנאו את היהודים באירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדתיים האלה מגיעים לכל מקום.

רק האינטרנט באמת חופשי.

ובכל מקרה כל התכנים הטובים באיכות גבוהה נמצאים שם הרבה לפני שהם מגיעים לVOD.

מי שיודע איך לקנפג יכול גם לעשות אוטומציה להורדות תכני HD באופן כזה שאפילו VOD יהיה לא נוח בהשוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בא לי לצום ולא לראות אז אני אצום ולא אפתח את הטלויזיה או VOD לצורך העניין, אבל לא בא לי אז למה להכריח אותי?

אם היה לי עצבים הייתי מתקשר ל HOT ומבקש מהם לזכות אותי על היום הזה, הרי הם גובים ממני תשלום חודשי רגיל וזה הערוצים והשירותים שלהם שסגורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לדתיים,זה יותר מסורת.ההרגשה האישית של האנשים.אני לא דתי ולא שומר הרבה דברים שקשורים לדת/כשרות.אבל זה מציין מאורע טרגדי היסטורי שקרה לעם שלנו.בעיני זה חג/מועד חברתי יותר.חורבן בית ועקירת אנשים ממכורתם.ילדים נשים זקנים וגברים ממולדתם למשך 2000 שנה.תחשוב על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר המשעשע הוא שאין להם סיבה לסגור ערוצים, ולא לכל העמים האחרים בעולם. רק אנחנו יודעים לבכות על כל מה שנעשה לנו בעבר.

אמריקקים חוגגים את יום העצמאות שלהם. אנחנו בוכים יום לפני זה.

תשווה את ימי הניצחון בעולם. למשל יום הניצחון על גרמניה הנאצית (שאותה משום מה השוות אלי, ואז אתה טוען שיש פה אנשים בורים)

הם חוגגים ביום הזה. אנחנו לעומת זאת סופרים את החיילים שנפלו.

עם זאת, אתה וודאי מודע לעובדה שהמועדים האלה (יום הזכרון, יום העצמאות, יום השואה) אינם מועדים דתיים. למעשה, חלק מהציבור הדתי הקיצוני לא מציין אותם ואף מתנגד להם.

כאשר סוגרים ערוצים ביום הזכרון לשואה / לחללי - יש לך בעיה גם עם זה? האם גם בזה אתה מאשים את הדתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...