הכפיה הדתית עוברת כל גבול - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכפיה הדתית עוברת כל גבול

Zeev86

Recommended Posts

עם זאת, אתה וודאי מודע לעובדה שהמועדים האלה (יום הזכרון, יום העצמאות, יום השואה) אינם מועדים דתיים. למעשה, חלק מהציבור הדתי הקיצוני לא מציין אותם ואף מתנגד להם.

כאשר סוגרים ערוצים ביום הזכרון לשואה / לחללי - יש לך בעיה גם עם זה? האם גם בזה אתה מאשים את הדתיים?

אבל יש דברים שקשורים למדינה ויש שקשורים רק לדתיים... כולנו ישראלים, לא כולנו דתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הוא לא כי שם יש תחנות רדיו שממשיכות רגיל ואין חוקים שמכריחים מקומות לסגור, לעומת זאת אם בעומן או בעירק מסעדות יפתחו בשעות אח"צ בחודש הרמאדן אז סביר להניח שהבעלים יוצא להורג. אנחנו עוד לא שם אבל אצלנו חוטפים כנסות על ימין ועל שמאל בעל עסק שלא נכנע לדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש דברים שקשורים למדינה ויש שקשורים רק לדתיים... כולנו ישראלים, לא כולנו דתיים

מי מחליט מה קשור למדינה ומה לא? מה מציינים יום העצמאות של מדינת או יום הזכרון או שאר מועדי עבור אזרחי הערבים?

למה לדעתך חורבן אחד (השואה) צריך לכבד וחורבן אחר (בית המקדש והעצמאות היהודית בארץ ישראל) לא צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לדעתך חורבן אחד (השואה) צריך לכבד וחורבן אחר (בית המקדש והעצמאות היהודית בארץ ישראל) לא צריך?

למה לדעתך לא צריך לכבד את חופש האדם לבחור מה הוא יעשה בכל יום ויום בחייו ?

האם אנחנו אנשים חופשיים או חיות בחווה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולנו ישראלים וישראל היא מדינה יהודית בהגדרה.

באמת? אני חושב שיש אנשים שלא יסכימו איתך.

מדינת היא מדינת היהודים.

היהדות היא לאום, מסורת, ודת.

מדינת היא מדינה לאומית בה יש מאבק בין חילוניות לדת.

החילונים רוצים מסורת תרבותית והחופש לבחור.

הדתיים רוצים מסורת דתית וציות בהכנעה.

והפוליטיקאים והטייקונים וכל המושחתים והנצלנים שמחים על כל דקה שאנשים עוסקים בריבים ולא מודעים לכלובים שהם נמצאים בהם.

מעולם לא היתה מדינה שיש בה כל כך הרבה אלמנטים ליצור הפרד ומשול.

כל כך הרבה מלחמות, וכולם יוצאים מפסידים בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב, לא מדובר על אנשים סהרורים חסרי יכולת. מדובר על אנשים (אומנם סהרורים) עם נציגים בכנסת.

המספרים מדברים בעד עצמם.

הרוב קובע את האופי הכללי של העם/מדינה.

המיעוט יכול לשלוט ברוב.

כך היה מאז ומעולם.

אבל במוקדם או במאוחר הרוב יצא נגד אותו מיעוט.

אתה יכול לעבוד על חלק מהאנשים כל הזמן.

ועל כל האנשים חלק מהזמן.

אבל אתה לא יכול לעבוד על כל האנשים כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מחליט מה קשור למדינה ומה לא? מה מציינים יום העצמאות של מדינת או יום הזכרון או שאר מועדי עבור אזרחי הערבים?

לדעתי אף אחד מהארועים האלה לא צריך התייחסות מיוחדת וכל הערוצים צריכים לשדר כרגיל. לפחות אלו שלא מאויישים.

אם אני אטום וחסר רגש מספיק כדי לראות את הסימספונים באמצע יום השואה - תן לזה להיות הבעיה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אף אחד מהארועים האלה לא צריך התייחסות מיוחדת וכל הערוצים צריכים לשדר כרגיל. לפחות אלו שלא מאויישים.

אם אני אטום וחסר רגש מספיק כדי לראות את הסימספונים באמצע יום השואה - תן לזה להיות הבעיה שלי.

ואני חושב בדיוק הפוך ממך.

יש אירועים במהלך השנה שמצריכים שינוי פאזה בעם, סוג של הורדת הילוך, חלק מזה זה סגירת מקומות בילוי וגם מס' ערוצים, מה שאני לא מבין למה זה כ"כ חורה לך?

אותי אישית מאוד יכעיס אם חברת הכבלים/לווין תשדר ביום כיפור, יום השואה, יום הזיכרון לחללי מערכות ותשעה באב כל מיני תוכניות בידור למינהם - מבחינתי מדובר בזילות היום ובפגיעה ברגש של רוב העם.

אז נכון אני לא יכול להכנס לך לבית ולפרק לך את הסטרימר או הDVD או המחשב וכו', אבל לדעתי חברה ישראלית שמספקת מוצרי בידור ו/או פנאי(בתי קפה למשל) למינהם כן צריכה להפסיק לספק בימים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אף אחד מהארועים האלה לא צריך התייחסות מיוחדת וכל הערוצים צריכים לשדר כרגיל.

אין לי בעיה עם הגישה הזו. אני רק לא מבין אנשים שמקבלים בהבנה את הייחודיות של מועדים מסוימים, ואף מוכנים לכפות אותה על אחרים, אך מתרעמים כאשר כופים עליהם משהו דומה, רק פחות קרוב לליבם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...