דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה

i-kramba

Recommended Posts

אתה מכיר מנהיג שאין לו משהו להסתיר? מה הקשר בין השירות הצבאי למחאה? היא לא מנהיגה מחאה על צה"ל או כיבוש. המחאה על יוקר המחייה הבלתי נסבל בארץ.

מה אני אגיד תמשיכו לאכול חרא. העיקר שאתם לא הולכים אחרי מישהי שלא עשתה . זה הכי חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היא סילפה את האמת. היא לא עשוייה מהחומרים שמנהיג אמור להיות עשוי.

כי אף מנהיג לא מסלף את האמת, חח... משפט השנה

ועל הדרך, אין הוכחות לכלום.

חוץ מזה שמצליחים להוריד לאט לאט את המחאה מסדר היום באמצעות דברים "חשובים יותר" כמו "משפט מרגול".

מאכילים אותנו עם כפית ואנחנו לא בודקים מה אנחנו אוכלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לנושא (עצמו ;D )

אתם מבינים שבגלל שכותרת הדיון היא "דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה" כל פעם שמישהו מוסיף הודעה וזה מופיע בעמוד הראשי של האתר, זה מופיע בצורה הבאה, לדוגמא עם "דובי זובי" כי זה מה שאני ראיתי:

הופיע: "דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה ע"י דובי זובי"

ועכשיו אני פיניתי אותה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לנושא (עצמו ;D )

אתם מבינים שבגלל שכותרת הדיון היא "דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה" כל פעם שמישהו מוסיף הודעה וזה מופיע בעמוד הראשי של האתר, זה מופיע בצורה הבאה, לדוגמא עם "דובי זובי" כי זה מה שאני ראיתי:

הופיע: "דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה ע"י דובי זובי"

ועכשיו אני פיניתי אותה :)

אחלה רעיון לתרדים עתידיים ::)

סטייל עוף קפוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה לנסח זאת באופן שיהיה ברור לכולם, גם למר לב27 שמסיבות השמורות עימו מסרב להבין: המחאה אינה בגין הדיור בלבד, היא בגין העדר "צדק חברתי", שמחסור בדיור בר השגה הוא מאפיין אחד שלו. לדעתי, ולדעת רבים אחרים, צדק חברתי מתבטא גם בזוטות כגון שוייון בנטל. אם "מנהיג" קורא לצדק חברתי השונה מההגדרה שלי לצדק שכזה, אין לי שום סיבה ללכת אחריו גם אם יש נושאים בהם אנחנו מסכימים - פשוט כי "מנהיג" שכזה ישאף להסדר המתאים לו ולאו דווקא לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לסיסמה המפגרת הזאת? המחאה גדלה הרבה מעבר לדפני ליף. הציבור יוצא לרחוב כי נמאס לו וליף הייתה הניצוץ שהצית את הלהבות. להגיד שהמחאה לא לגיטימית כי איזה ילדה שהתקשורת הפכה למנהיגת המאבק לא עשתה צבא זה הדבר הכי אידיוטי ששמעתי אי פעם. אני צנצנת אם כל אחד ואחד כאן לא התלונן מתישהו על בעיות דיור, תחבורה ציבורית מחורבנת, מחירי , מחירים בכללי, משכורות נמוכות וכו. אבל היי צריך להמשיך לסבול בשקט כי דפני ליף לא עשתה ומטרתה האמיתית להפיל את ממשלת נתניהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה לנסח זאת באופן שיהיה ברור לכולם, גם למר לב27 שמסיבות השמורות עימו מסרב להבין: המחאה אינה בגין הדיור בלבד, היא בגין העדר "צדק חברתי", שמחסור בדיור בר השגה הוא מאפיין אחד שלו. לדעתי, ולדעת רבים אחרים, צדק חברתי מתבטא גם בזוטות כגון שוייון בנטל. אם "מנהיג" קורא לצדק חברתי השונה מההגדרה שלי לצדק שכזה, אין לי שום סיבה ללכת אחריו גם אם יש נושאים בהם אנחנו מסכימים - פשוט כי "מנהיג" שכזה ישאף להסדר המתאים לו ולאו דווקא לי.

ואתה מסרב להבין שדפני ליף לא מעניינת אף אחד. את אלו שיוצאים למחות על מחירי הדיור, הקוטג', הדלק, הרפואה הציבורית, ויוקר המחייה באופן כללי, לחלוטין לא מעניין אם דפני ליף הייתה בצבא, אם היא שמאלנית או אם היא אוכלת בשר וחלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.nrg.co.il/app/index.php?do=blog&encr_id=79974780b5e0d394fddbd1a00f4f21d3&id=2804

גם היום, ממש כמו ב- 99', מארגני המחאה לא מחפשים שום הישגים. הם מחפשים היום, כפי שחיפשו אז, מחאה לשם מחאה. זו בדיוק הסיבה לכך שהגרעין המייסד שלהם לא רוצה את ועדת טרכטנברג ולא יסכים עם שום דבר שתוציא תחת ידה. כי יוזמי המהלך הגדול הזה לא מתעניינים במס החברות או במס העיזבון. הם רוצים מחאה לשם מחאה. זוכרים מה ציווה סטנלי גרינברג? אקשן. הרבה אקשן. כל הזמן אקשן. וכמו ב- 99', הם מבקשים אך ורק את החלפת השלטון. כי צריך לשמוע את אנשי פורום רובינגר ואת אלדד יניב ואת סטנלי גרינברג ואת אנשי יוזמת ז'נבה, שהולכים איתם יד ביד, כדי להבין שהמטרה הסופית של המחאה הזו היא הסכם עם הפלשתינים ונסיגה ישראלית. לא דיור בר השגה ולא קוטג' להמונים. ועם כל הכבוד לוועדת טרכטנברג, שום המלצות מרחיקות לכת שתביא לא יוכלו הרי להביא לחלוקת ירושלים ולכן אין שום סיבה לשתף איתם פעולה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזו לא הוכחה, אבל מדהים כמה אנשים לא מוכנים אפילו לשקול את הרעיון הזה, לפיו מארגני המחאה עושים שימוש ציני במצוקות האמיתיות של הציבור ע"מ לגרוף תמיכה ואז לקדם מטרות אחרות לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...