דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה

i-kramba

Recommended Posts

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היא סתם טיפשה קטנה.

אבל בכל דבר יש אמת.

היא מביעה את החשש של הרבה מפעילי המחאה שמשהו גדול אחר יגיע ויסיט את תשומת הלב.

ואולי מלחמה ביבי לא יתחיל, אבל סדרת פעולות שיעצבנו את החמאס ויחממו את האיזור הוא כן יכול ליזום.

כי צה"ל כל הזמן נלחם בחמאס ויש פעולות מתוכננות וביצוע שלהם, לא רק על פי הצורך המיידי אלה גם באופן כללי אסטרטגי שלפעמים מתעקב עד שיגיע אור ירוק.

ובמקום לחכות לסוף שנה או תחילת שנה הבאה אפשר להחליט לעשות משהו דווקא עכשיו!

ואז כותרת "חוסלו מומחי נפץ האחראים לסדרה של פעולות טרור", והאירוניה היא שזה יהיה הנפץ שצריך כדי לארגן סדרה של כותרות חדשות בעיתונים.

אתם יכולים לקרוא לה טיפשה.

לדעתי היא ההוכחה שיש כל כך הרבה אנשים, במיוחד צעירים, שרואים בשלטון ובפוליטיקאים לא פחות מהשטן עצמו.

וגם בזה יש הרבה אמת.

כי השטן הוא בפרטים, ושם טובת הציבור נעלמת באופן שהוא כבר הרבה מעבר לחשוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. אין שום אמת בזה שנתניהו יעשה מלחמה רק כדי להוריד את הנושא הזה מסדר היום. וזו בדיוק היתה טענתה.

אגב, היא אמרה את זה עוד לפני מה שקרה בגבול מצרים. ואם כבר זה הוכיח, שגם כשלנתניהו היה "תירוץ" טוב מאוד לעשות מלחמה, הוא לא עשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודאי שהוא לא יעשה דווקא כדי להוריד את הנושא הזה מסדר היום.

הוא יעשה כי צריך לעשות וכי צה"ל עושה כל הזמן (מדי פעם).

הוא לא אחראי לתגובות של החמאס.

מה שצריך לעשות עושים.

עזוב, סיבות ותרוצים לא חסר.

אפשר לעשות המון דברים למטרות מסוימות ולהשיג במקביל תוצאות נוספות.

כמו למשל חוק שמטרתו לפעול למען הציבור, ובפועל הוא יעביר הרבה מאוד כסף לטייקונים כאלו ואחרים.

אדם שדואג לעשירים ודורך על מעמד הביניים והעניים נתפס ובצדק כאדם לא מוסרי.

ולכן הקפיצה הזאת לחוסר מוסריות וזממה גם בתחום הביטחון היא לא לגמרי בלתי מתקבלת על הדעת.

לעומת זאת יש אנשים שחושבים שבעניין הביטחוני אף אחד לא יעיז, בטח לא ביבי שאחיו מת בהגנה על המדינה.

ומה עם כל אלו שמתו כדי שתהיה מדינה שלא דורכים על אזרחיה ?

אין לי אמון בביבי, ואם עדיין יש בו כוונות טובות שלא מושפעות משחיתות ואינטרסים בעניין הביטחוני, אז אולי זה רק עניין של זמן עד שהשחיתות והאינטרסים יגיעו גם לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי את דפני ליף?

האם דפני ליף היא סרבנית שירות (מספר 946 ברשימה הבאה) או שרצתה לשרת ולא יכלה בגלל מחלה?

http://bit.ly/nRAXtD

**

במשך שבועות מספרים לנו שדפני ליף וחבריה אינם עם אג'נדה אנטי-ישראלית.

כאשר נשאלה על אי-שירותה בצבא היא נאנחה והסבירה שאינה סרבנית, וקטעה את הראיון.

**

כעת, מתגלה רשימת סרבני מצפון, ודפני ליף היא מספר 946 ברשימה.

http://bit.ly/nRAXtD

**

נדמה שראוי שהיא תבהיר: ייתכן שהרשימה מזויפת? היא לא חתומה על סרבנות מצפון?

**

מדוע זה חשוב? כי אנחנו לא חבורת טפשים. כי במוצאי שבת אותה דפני ליף תעמוד על במה. וכל ישראלי צריך לדעת במי הוא תומך.

**

נא לא לרמות אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתה מנסה להגיד בזה? שהפטור שלה חוקי?

אני חושב שעברנו כבר את הנקודה הזאת, כשראינו שהיא אזרחית חופשית ולא עריקה שיושבת בבית הסוהר.

לא משנה את העובדה שהיא סרבנית מצפון, ושהיא שיקרה בטלוויזיה כששאלו אותה למה היא לא שירתה בצבא.

וגם אם הפטור החוקי שלה אכן היה בגלל מחלה, זאת לא הסיבה שבגללה היא לא שירתה. זה לא שהיא ממש רצתה אבל הצבא לא קיבל אותה. היא סרבנית מצפון. והיא שקרנית ומנסה להסתיר את זה.

להתעלם מזה או לפסול את זה בטענה שזה "לא משנה" - זה ממש מצחיק. כי אפילו היא מבינה שזה דבר רע. עובדה שהיא טורחת להסתיר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא תומך בדפני ליף. אני תומך במחאה. אני עדיין לא מבין מה הקשר בין אי שירות בצה"ל למחאה על המצב החברתי-כלכלי במדינה.

יפה לך לערוך את ההודעה ולשנות את התוכן שלה לחלוטין בלי להשאיר זכר מהתגובה המקורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...