U2410 או U2311 - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

U2410 או U2311

uncommon

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השילוב האידאלי לדעתי זה U2410 באמצע ומשני הצדדים 2007FP אבל אני לא מצליח להשיג עוד 2007FP אחד.

מבחינה עיצובית, ה2407/8WFP יותר מתאימים ל2007FP, ויש הפרש מסוים לגובה (21" במקום 20" היה אידיאלי כאן).

כמובן, מבחינת שטח עבודה - 30" ומצידו זוג 20" בportrait זה אידיאלי - כי זה ממש אותה רזולוציה, אותו גובה פיזי ואותו גודל נקודה. חבל רק שזה יקר בטירוף, דופק את הcleartype ואין 20" שמתאימים לעיצוב החדש של הU3011. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה יכול להיות אידאלי אם שלושה מסכי U3011 עדיפים מבחינת שטח עבודה והתאמה לרזולוציות\גובה\עיצוב וכו'? :lol:

כשנסחפים עם התמורה למחיר כלפי מטה אז באמת אין גבול למה נחשב "אידאלי". בסופו של דבר זה אישי.

בהתחשב בעובדה שהוא אמר שאחד היתרונות זה תצוגה של 3 על 4 שנפוצה בשוק, עניין הפורטרייט יכול לרדת מהפרק. מה שכן, 450 ש"ח זה נתון שגם לדעתי פותר את כל הבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה יכול להיות אידאלי אם שלושה מסכי U3011 עדיפים מבחינת שטח עבודה והתאמה לרזולוציות\גובה\עיצוב וכו'? :lol:

אנחנו באמת נסחפים פה, אבל ניסיתי כבר לעבוד עם שלושה מסכי 24' וזה פשוט רחב מדי ולא מעשי ממש...

מתכון בטוח לצוואר תפוס, נקע בשורש כף היד וכאבי עיניים כרוניים.

מצד שני, אולי לא היה לי די זמן להתרגל (עבדתי כך 3 ימים בלבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה אומר שזה "רחב מדי ולא מעשי ממש" בשבילך אישית.

אני יכול לספר לך על עבודה בחברת השקעות בבורסה שבה גם 4 מסכים לא הספיקו אפילו שזה תופס חצי משרד, יש כלכך הרבה אינפורמצייה שצריך והיכולת לקבל יותר ממנה באותו הזמן שווה כסף. תמיד גם יש כיסא ארגונומי בקונפיגורציות כאלה (מסתובב, גלגלים, גובה, כיוונון וכו').

אני מניח שאנחנו לא מדברים כאן על עבודה בייתית סטנדרטית מול , ומסנג'ר :), אלא על צרכים שונים של אנשים שונים.

לגבי הרבה מסכים - לי לא נוח לעבוד אפילו עם שני מסכים (לא של 17") אבל אני בטוח שאתרגל ברגע שיהיה לי צורך אמיתי בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...