כל מי שיכול להסביר לי מה ההבדל בין P67 H67 Z68 שיכנס ויעזור לי להבין תודה - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מי שיכול להסביר לי מה ההבדל בין P67 H67 Z68 שיכנס ויעזור לי להבין תודה

AMD939

Recommended Posts

אני סך הכל רוצה לדעת בפשטות מה ההבדל בין הלוחות P67 H67 Z68 מה כל כך שונה בהם?

אני רוצה לקנות וכל אחד אומר לי דגם אחר אני רוצה רק הסבר קצר מאוד אפילו בכמה מילים מה ההבדל בינהם תודה לכל החכמים שיעזרו לי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

H67:

מאפשר שימוש בליבה הגראפית של המעבד.

OC מוגבל ביותר.

P67:

לא מאפשר שימוש בליבה הגראפית המובנית במעבד.

OC חופשי.

Z68:

OC וגם גראפית.

יכולת למצוא את התשובה לבד ע"י חיפוש פשוט בגוגל, להבא: STFW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה לוח אם עדיף אם אני קונה מחשב עם מעבד I5 2500K 8GB וכמובן 2 HD6850 1GB.

איזה לוח עדיף?

1 P8P67 Pro

2 P8Z68-V PRO

3 P8Z68-V B3

4 P8P67 B3

אני בעתיד ירצה אולי לעשות OC ואני רוצה לדעת מבין הלוחות האלה על מה אתם הייתם הולכים?

איזה ערכת שבבים יותר טוב ומה לדעתם שווה את ההוצאה?

בחרתי בASUS כי אני עובד איתם שנים בחיים לא התקלקל לי שלהם אפילו לא פעם 1 בכל ההיסטוריה חברה אמינה מאוד בשוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושאים אוחדו. הכותרת עדיין לא עניינית. כדי להפוך אותה לעניינית תוסיף את השימושים ואת התקציב.

במקום לזרוק סתם שמות של דגמי לוחות לאוויר אותי תעזור לנו קצת לעזור לך בכך ש:

1. תציין מהן הדרישות שלך מהלוח (כמות וסוג חיבורים, האם מתוכנן OC, האם מתוכנן שימוש בליבה הגרפית המובנית וכן הלאה).

2. תציין מהו התקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי לוח אם שבעתיד יעבור OC ושאני מעדיף את חברת נתתי את כל הדגמים שניראו לי בעין אני רוצה המצלמה מה יותר טוב לשימוש שלי אני לא יודע מה זה ליבה גראפית בחיים לא התעסקתי בזה אז מה אני צריך לבחור בהם?

כמובן שאני רוצה SATA3 USB3 פירוויר כל מה שניתן שיהיה שיהיה אני רוצה לוח עד בערך 900 שקל בערך שיהיה אפשר לחבר בו 2 של HD6850:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה נראו לי בעין? אם ניגשת ככה לתהליך בחירת הלוח זאת התחלה גרועה. לוח-אם לא בוחרים לפי הצורה שלו אלא לפי המפרט שלו. בוחרים בלוח הזול ביותר שעונה כל הדרישות שלך.

אם אתה מכתוון להשתמש בכרטיס גרפי ייעודי אז אין לך צורך להשתמש בליבה הגרפית שבמעבד. לכן גם לוח P67 יספיק.

זה שאתה מתכנן מערך מרובה כרטיסים זה פרט חשוב למדי.

לגבי Firewire, לא יודע אם הוא קיים בלוחות החדשים. בכל מקרה תוכל להוסיף חיבור שכזה באמצעות כרטיס הרחבה.

אם אתה לוח שבו מערכת הכרטיסים יעבוד בתצורת x4 x4 אז P8P67 יהיה לוח טוב.

אם אתה מחפש לוח שיעבוד בתצורת x8 x8 אז ה-P8P67-Pro יהיה טוב, כמו גם ה- P67 4

אם אתה רוצה לוח מבוסס Z68 שבעקרון יאפשר לך להשתמש בליבה הגרפית המובנית בעתיד (אם תרצה להסב את המערכת ל-, וגם אם לא אז זה לא חסרון שתוכל לנצל אותה (למטרות אבחון או במקרה של תקלה למערך הכרטיסים) אז אזה יכול לבחור את הדגמים המקבילים שפשוט מבוססים על Z68 אם הם נכנסים במסגרת התקציב שלך.

וכהערה לא קשורה. אני בכלל מציע לשקול מחדש את עניין הכדאיות של מערך מרובה כרטיסים אלא אם כן אתה מתכוון לשחק ברזולוציות גבוהות חריגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכהערה לא קשורה. אני בכלל מציע לשקול מחדש את עניין הכדאיות של מערך מרובה כרטיסים אלא אם כן אתה מתכוון לשחק ברזולוציות גבוהות חריגות.

^^מסכים ומחזק גם ברזולוציות גבוהות תוכל לרכוש כרטיס בודד שיעשה את העבודה.

זה ממש ביזבוז של כסף תוכל לחסוך גם בלוח וגם בכרטיס מסך נוסף ועדיין לקבל את אותם הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...