אינטרנט איטי אחרי שדרוג (זקוקה לעזרה) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט איטי אחרי שדרוג (זקוקה לעזרה)

tot5

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני בטוחה שאני לא הראשונה וגם לא האחרונה עם הבעיה הזאת, אך אשמח לקבל את עזרתכם.

לפני כמה ימים שידרגתי ל5M (אין יותר באזור שבו אני גרה) אצל ובזק בינלאומי מ1.5M. חשבתי שזה מה שיפתור את בעיית האיטיות באינטרנט, אבל לא כך הדבר.

הסטרימינג, הורדות ישירות ואפילו כניסה לאתרים איטי בצורה מחרידה.

ביום שבו התחברתי הייתה מהירות טובה יחסית, מה שגרם לי לחשוב שהכל יהיה בסדר אחרי ה1.5 הנוראי, אבל כנראה שזו לא הבעיה.

החיבור למחשב הוא דרך ראוטר EDIMAX 6204 - האם העובדה שהראוטר ישן ועל תקן G ולא N הוא הגורם לבעיות?

אם לדעתכם כן, למה עליי להחליפו?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר לא על בעיה אלא על חוסר הבנה של השירות שקונים.

מה שרכשת זה רוחב פס מקסימלי בציר היציאה לרשת האינטרנט ולא רוחב פס מובטח לכל ניתוב בעולם. אם היו בעיות ביצועים לפני זה הם לא יעלמו בגלל שיש לך עכשיו צינור יותר רחב.

לצורך העניין, זה שהוסיפו עוד נתיב בכביש שיוצא מהבית שלך לא ימנע את הפקקים באילון בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר לא על בעיה אלא על חוסר הבנה של השירות שקונים.

מה שרכשת זה רוחב פס מקסימלי בציר היציאה לרשת האינטרנט ולא רוחב פס מובטח לכל ניתוב בעולם. אם היו בעיות ביצועים לפני זה הם לא יעלמו בגלל שיש לך עכשיו צינור יותר רחב.

לצורך העניין, זה שהוסיפו עוד נתיב בכביש שיוצא מהבית שלך לא ימנע את הפקקים באילון בבוקר.

כל מה שאתה אומר נכון, אם אני מדברת רק על אתרים בחו"ל, הורדות ישירות וסטרימינג, אבל לא בזה מדובר.

נכון שגם לדברים האלו שמתי לב, אבל מהירות הגלישה עצמה באתרים בארץ גם היא איטית., ולכן השאלה שלי עומדת בעינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BlackSheep, אני לא חושב שאתה מבין כמה עולה לספק אותו רוחב פס בחודש שאתה קונה המחיר של ארוחת צהריים.

זה שאין שום תיאום בין חטיבות ההנדסה לחטיבות השיווק בחברות האלו והן כל הזמן צמעות לכסף זה כבר סיפור אחר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אם חבילת זה לא הדבר שיכול לעזור לי, אז איך אני יכולה לבדוק מה כן?

בינתיים, אני אנסה להתחבר לאינטרנט דרך המודם בלבד מבלי לערב את הראוטר ואראה מה זה עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שהבעיה לא בראוטר. הדבר קורה גם כאשר אני מחברת את המחשב ישירות למודם.

אם כך, אין מה לעשות?

השדרוג ל5MB, לא נתן לי כלום (מלבד הוזלת עלויות), מאחר והכל נשאר SAME SAME.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שלושים מגה :-)

אני יכול להגיד לך שמה שפותר את בעיית הסטרימינג ב014 זה אך ורק מסלול !

שווה כל שקל !

בטח ששווה כל שקל, עוד חצי שנה שיורידו גם לגיימר את התיעדוף תשלם עוד 50 שקל לחודש בשביל גיימר+, וגם אז זה יהיה שווה כל שקל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר לראוטר מחשב אחר ולראות אם הבעיות גם קיימות\להתחבר עם המחשב במקום אחר(לא דרך התשתית+ספק שלך) ולראות אם הבעיות גם קיימות.

זה נועד לפסול את האפשרות שבעיית האיטיות מקורה במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...