רשמים מהמישחק FEAR 3 - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמים מהמישחק FEAR 3

rony1880

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק לי המשחק הזה גורם להתקף נוסטלגיה, לימים בהם F.E.A.R המקורי היה המשחק הכי מדובר והכי מתקדם ומשוכלל בסביבה..התקף נוסטלגיה שמתחלף מיד ב(סוג של) עצב כשאתה רואה עד כמה המשחק הנוכחי רחוק מהרעיון, האטמוספירה והעיצוב של המשחק המקורי, וזה בהתחשב שהמשחק המקורי לא היה כל כך אדיר בפני עצמו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוחרר פאץ' בסטים:

Issues addressed in this version:

* Stuttering and jerky movement at frame rates above 30 fps is fixed!

* Steam voice communication "push-to-talk" option is now fully supported.

* 4-player voice chat should no longer have audio drop-outs.

* A rare bug that would cause enemies to stop spawning in Contractions is now fixed.

* The game will now prefer Steam cloud storage over local file system storage.

* Network connection reliability has been improved.

* Support for wider than 16x9 aspect ratio displays has been added to support users with non-standard display devices and spanned multi-monitor displays like AMD Eyefinity and NVIDIA Surround.

* An "options.cfg" file has been added to the F.E.A.R. 3 install directory for advanced user customization and troubleshooting. Included in this file are options to extend the FOV on narrow aspect ratio displays, reduce or remove motion blur, and to override driver-default settings for full-screen refresh rate, overscan, letterboxing, etc.

http://store.steampowered.com/news/5768/

מי שלא התקין את הפאץ' יכול בינתיים לבטל motion blur בעזרת הכלי הבא:

http://pc.nyleveia.com/2011/06/27/how-to-disable-motion-blur-on-fear-3-pc/

(עריכה: הכלי לא עזר לי עם ה-"jerky movement", צריך להתקין את הפאץ' הרשמי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הדבר הזה? המשחק קשה כמו לא יודע מה, אני וחבר שלי כבר הורדנו את הרמה ל RECRUIT וזה לא שינה את רמת הקושי ,הורגים אותנו כמו זבובים עדיין...

אנחנו עד כדי כך גרועים או שזה איזהשהו באג במשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחקתי במשחק איך שהוא יצא. המשחקיות הייתה ממש מוזרה כאילו יש קפיצות כאלו בתנועה והנמכה של ה- FPS. יש לי חומרה די חזקה אז הנחתי שזה באגים במשחק ומחקתי אותו. אתם אומרים שזה סודר עכשיו? יש פאצ' לעדכונים? את השני מאוד אהבתי. אבל איך זה שמשחק חדש בימנו שוקל רק 4 גיג'ה, זה לא מעיד על איכותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עדכון... לפני שבוע יצא פאטצ'...

האמת שאצלי כואבות העינים אחרי המשחק הזה, לא יודע למה, התזוזה שם מוזרה, הוא לא נקתע לי אבל כשאני זז הכל כזה .. לא יודע איך להסביר, אבל מעייף את העיניים..

ורמת הקושי , זה באג רציני, הורדתי את דרגת הקושי להכי קל והיא נשארה אותו דבר, עדיין קשה לעבור שלבים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עדכון... לפני שבוע יצא פאטצ'...

האמת שאצלי כואבות העינים אחרי המשחק הזה, לא יודע למה, התזוזה שם מוזרה, הוא לא נקתע לי אבל כשאני זז הכל כזה .. לא יודע איך להסביר, אבל מעייף את העיניים..

ורמת הקושי , זה באג רציני, הורדתי את דרגת הקושי להכי קל והיא נשארה אותו דבר, עדיין קשה לעבור שלבים..

מה הבעיה עם רמת הקושי ? משחק מאתגר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RECRUIT והרמה שאחריה הם אותו דבר משום מה... אני וחבר שלי אתמול ישבנו איזה 3 שעות על INTERVAL 01 ...

אולי באמת אנחנו לא יודעים לשחק , אבל .. לא יודע, אני מצפה ממשחק שאם אתה שם על הרמה הכי קלה אתה לא תשב כמה שעות על שלב אחד חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הפאץ' סידר את הבעיה עם תנועה לא חלקה ב-FPS גבוה. עכשיו עובד חלק לגמרי.

אתה אומר שהמשחק "כאילו נמרח כזה", אז יכול להיות שאתה מתכוון לאפקט motion blur, אותו אפשר עכשיו לכבות מה-options.cfg.

(למרות שהיעוד של האפקט הוא לתת תחושה של תנועה חלקה גם ב-FPS נמוך יחסית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...