רשמים מהמישחק FEAR 3 - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמים מהמישחק FEAR 3

rony1880

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אצלי הפאץ' סידר את הבעיה עם תנועה לא חלקה ב-FPS גבוה. עכשיו עובד חלק לגמרי.

אתה אומר שהמשחק "כאילו נמרח כזה", אז יכול להיות שאתה מתכוון לאפקט motion blur, אותו אפשר עכשיו לכבות מה-options.cfg.

(למרות שהיעוד של האפקט הוא לתת תחושה של תנועה חלקה גם ב-FPS נמוך יחסית)

אני לא מבין מה לעשות? אני לא מוצא motion biur באפשרויות בכלל! שמתי הכל על הכי גבוה יחד עם VSYNC ופילטר X4 עדיןן לא חלק.

אתה יכול אולי לתת לינק לפאץ' אולי אני משתמש בלא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התקנת את הפאץ' האחרון (אמור לרדת מ- במידה ורכשת משם), יש בספריית המשחק קובץ בשם options.cfg,

תערוך אותו עם notepad, וחפש את השורה הבאה:

# Override motion blur intensity: 0.0 (off) to 1.0 (full)
#-motionblurscale:0.0

תמחק את הסולמית מתחילת השורה השנייה, שמור שינויים, סגור את הקובץ ותריץ את המשחק.

שוב, אני לא בטוח ש-motion blur זאת הבעייה שלך, יכול להיות גם שמדובר בבעיה המקורית של תנועה לא חלקה -

אולי זה לא תוקן לכולם. איזה כרטיס מסך יש לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי ב- NOTEPAD זה לא עוזר, אותה הבעייה. צריך להוריד רק את הסולמית או גם את המקף?

יש לי כרטיס HD6850. הבעייה היא בדיוק כמו שאמרתה: תנועה לא חלקה! מה יש שני בעיות נפרדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 5 חודשים מאוחר יותר...

המשחקיות היא לא הבעיה. היא ממש טובה. סיימתי את המשחק בFEARLESS (דרגה 3) והוא לא היה קשה כ"כ. המשחק הרבה יותר כיף בקו-אופ רק כשמשחקים עם מישהו בשיתוף פעולה. הבעיה היחידה שהמשחק הוא באמת FEARLESS. :-(. אני מצפה בקוצר רוח לFE4R, בתקווה שהמפתחים יעשו את העלילה כמו שצריך.

יהיה נחמד לשחק את הילד בתור חייל בF.E.A.R squad לאחר שהוא בטעות הרג את ההורה שלו כשהיה ילד קטן, תוך שהוא נלחם בדברים מפחידים (באמת), לא מודע לכוחות שלו ושהוא גורם לחלק מהדברים המפחידים והעבר שלו רודף אותו.

המולטיפלייר שווה ממש, אבל אין אנשים והוא מתנתק ויש מלא דברים מציקים עם הבאגים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...