NFS: The Run יותר ממשחק מרוצים - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NFS: The Run יותר ממשחק מרוצים

HuGeMouTh

Recommended Posts

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 1 חודש מאוחר יותר...

כביש הררי, 4 נתיבים. אני רואה גם מחסור בשעון טורים ומד מהירות, נו באמת.

אם תשאל כל מי ששיחק בסדרה הזאת מההתחלה, הוא יגיד לך שהמשחקים הכי טובים בסדרה היו דווקא אלו שהיו הכי לא אופיינים לסדרה, NFS הראשון, פורשה ו-Shift הראשון. כל השאר היו פשוט זבל ארקיידי מחריד. אפילו את Shift 2 הם הרסו, אחרי שהראשון היה טוב (חוץ מהמרוצי דריפטינג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורשה היה מעט מגושם, הרביעי גם היה משחק מצויין.

SHIFT שיחקתי במחשב והוא לא היה משהו, הגירסה של הקונסולות הייתה הרבה יותר טובה. היה שם הרבה באגים שפשוט שברו את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב באגים, אם כבר לא היתה תמיכה העכבר, גם לא בתפריט הראשי.

פיזיקת הנהיגה של Shift וגם ה-Force Feedback היו מעולים. כנ"ל הגרפיקה וגם ה- היה טוב, טוב אבל לא בלתי מנוצח והוא לא רימה. לא ממש היתה עלילה אבל למי אכפת מעלילה במשחק כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני שמתי לב לזה שאין מד מהירות / מד סל"ד ושום דבר על המסך חוץ מהרכב עצמו.

הם פשוט בכוח מנסים להרוס משחקי מרוצים ולהפנות את זה לילדים קטנים שאוהבים "מהררררררררררר"

מזל שתמיד נשארו מודים ל TDU שלפחות ריאליזם כלשהו יהיה במשחק. (או מקומות פתוחים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין אנשים שמחפשים בסדרה NFS ריאליזם :kopfpatsch:

זה אמור להיות ארקיידי ולא ריאליסטי,אני רואה בסדרה הזו משחק טוב ברגע שנותנים לי לבחור לעשות בו שיפורים מודיפקציה ופרסונליזציה עד כמה שאפשר יותר מזה לא צריך כלום,המרוצים ישארו אותם מרוצים רק אפשר לשפר גראפיקה וסביבה מעניינת.

רוצים משחק ריאליסטי שחקו ב GRID ב DIRT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NFS: The Run Limited Edition contains three -hot cars EA has announced a Need for Speed: The Run Limited Edition which contains access to the Lamborghini Aventador, Camaro ZL1 and the Porsche 911 Carrera S.

Available now for pre-order, the Limited Edition also includes five exclusive challenges with bonus rewards and achievements.

Check out shots of the cars as well as the sexy machines in action below.

NFS: The Run is out in the UK on November 18.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...