NFS: The Run יותר ממשחק מרוצים - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NFS: The Run יותר ממשחק מרוצים

HuGeMouTh

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תארו לכם את המשחק הזה עם האפשרויות שיש ב TDU...כלומר בלי השטויות של ה NITRO, עם אפשרויות לשיפורים גדולים, ופשוט הרבה, הרבה שטח פתוח..לדעתי המשחק הזה היה יכול להיות הרבה יותר טוב.

כשאני משחק במשחק הזה אני מרגיש כמו ילד קטן שמשתולל מול המחשב...עם כל הכבוד זה לא מעניין..עוד משחק שנמחק אצלי מהאוסף שלהם, לא שציפיתי למשהו מיוחד כי הם לגמרי זנחו את אוהבי הז'אנר "משחק מרוצים אמיתי"

לא שטותי ולא מציאותי בעליל...

ושוב אני אגיד את זה...

אחחחח איפה ימי ה PORSCHE HIGH STAKES ו 3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תארו לכם את המשחק הזה עם האפשרויות שיש ב TDU...כלומר בלי השטויות של ה NITRO, עם אפשרויות לשיפורים גדולים, ופשוט הרבה, הרבה שטח פתוח..לדעתי המשחק הזה היה יכול להיות הרבה יותר טוב.

כשאני משחק במשחק הזה אני מרגיש כמו ילד קטן שמשתולל מול המחשב...עם כל הכבוד זה לא מעניין..עוד משחק שנמחק אצלי מהאוסף שלהם, לא שציפיתי למשהו מיוחד כי הם לגמרי זנחו את אוהבי הז'אנר "משחק מרוצים אמיתי"

לא שטותי ולא מציאותי בעליל...

ושוב אני אגיד את זה...

אחחחח איפה ימי ה PORSCHE HIGH STAKES ו 3...

מילים כדורבנות.

אני מחכה למשחק מרוצים ראליסטי שלא מתרחש על מסלול, באופן אידאלי עם כביש בין עירוני עם תנועה, מסלול מנקודה לנקודה (כמו ב-NFS הראשון). משהו בסגנון gumball.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי ממה התרשמת, בסך הכל מדובר בטריילר שכולו CGI ובלי שנייה אחת של Gameplay. אני מעדיף לחכות לוידאו מהמנוע האמיתי ולא מ-CGI ש-EA יצרו ושיכול להיות שונה לחלוטין מהמשחק עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי ממה התרשמת, בסך הכל מדובר בטריילר שכולו CGI ובלי שנייה אחת של Gameplay. אני מעדיף לחכות לוידאו מהמנוע האמיתי ולא מ-CGI ש-EA יצרו ושיכול להיות שונה לחלוטין מהמשחק עצמו.

לא דברתי עם הסרטון הספציפי הזה, אלא על כל ה GAMEPLAY שהוצג עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם כך אני מסכים איתך אך לצערי EA עשו לא מעט תרגילים של הצגת Gameplay בטריילרים מרהיבים ובמציאות התוצאה הסופית הייתה די שונה (ניתן לראות בעיקר בסדרות Madden ו-FIFA).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...