הודעת שגיאה 404 של IE6 בפיירפוקס - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודעת שגיאה 404 של IE6 בפיירפוקס

dor123

Recommended Posts

אני לא יודע האם זה מתאים לפה, שכן אין פורומים אחרים בנושא בקהילת HWZONE.

בכל אופן, נוכחתי לשים לב שקורה לי לפעמים שכאשר אני מנסה להכנס עם הדפדפן שלי (פיירפוקס) לאתר או לקישור באתר, מופיעה לי הודעת השגיאה 404, אך לא זו של הדפדפן שלי, אלא זו של אקספלורר 6 המיושן שעבר זמנו (אכן, כל מה שכתוב בה לא רלוונטי).

מה יכול לגרום לכך שאני אקבל בפיירפוקס (או בכל דפדפן אחר שאני משתמש) הודעת שגיאה של אקספלורר 6???

האם זה קשור לתוכנה שבאמצעותה האתר שמציג את ההודעה נבנה?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

404 זו לא הודעת שגיאה של הדפדפן, אלא של שרת ה HTTP שמקבל את הבקשה שלך.

במקרה הזה לפי התמונות שלך מדובר בשרת IIS של מיקרוסופט (ואולי בגלל זה העיצוב של הודעות השגיאה הנ"ל מזכיר לך את IE6, מאותו בית יוצר...)

404 בסה"כ אומר "אני השרת של האתר XYZ שאתה מבקר בו עכשיו, אבל הדף שאתה מחפש לא קיים אצלי"

ההודעה הזו תוצג באותה צורה בכל דפדפן, מכיוון שהיא פשוט דף HTML שנשלח אליך מהשרת, כמו כל דף אחר.

לכל שרת HTTP יש עיצוב ברירת מחדל שונה להודעות שגיאה בכלל, ובפרט ל 404

אבל כשבונים אתר לא חייבים להשאיר את כל עמודי השגיאה מעוצבים כמו שהם בבררית המחדל;

בוני אתרים יכולים לעצב את הודעות ה-404 שלהם בכל דרך יצירתית שעולה על דעתם, עשו מזה סוג של אמנות עם השנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם מקרים בהם הדפדפן עצמו נותן את הודעת השגיאה 404.

ובקשר לעובדה שהעלתי שתי מסך זהות: לאחר שהכנסתי את התמונה הראשונה, לחצתי על תצוגה מקדימה כדי לראות איך תיראה ההודעה עם התמונה.

ההודעה הופיעה בלי התמונה, והקובץ של התמונה נעלם מתיבת קובץ מצורף, ולא הייתה כל התרעה שהוא הוכנס לתוך ההודעה כיוון שלא ראו אותו, אז חזרתי על הפעולה בשנית מתוך הנחה שהממשק הסיר פשוט את הקובץ מהתיבה, ומכאן שהופיעו שתי בהודעה.

לא הייתה לי כל דרך למחוק את התמונה השנייה באמצעות עריכת ההודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה רק אם אתה לא מחובר לאינטרנט ומנסה לפתוח דף. בכל מקרה, במקרה כזה אתה תקבל את הודעת השגיאה של הדפדפן שלך. אתה יכול לבדוק שאת בקלות -- נתק את המחשב שלך מהאינטרנט ונסה לפתוח דף. במקרה שאתה מעלה כאן ברור לחלוטין שזה דף 404 של שרת האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

404 זה זאת תגובת HTTP שמגיעה רק מצד שרת. אם אתה לא מחובר לשום דבר תקבל דף גנרי של הדפדפן שלא ניתן להגיע ליעד (אפילו לא דומה ל404) או time out.

מה זה לכל הרוחות "שרת אינטרנט"? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...