Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז קונים את שניהם :funn:

יש אולי בעיית תקציב? אממ לא בטוח שהם יצאו באותו חודש ממש, וגם אם באותו החודש - לא חייב ישר לקנות .

תקנה אחד, ואת השני אחר-כך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד רוצה שתיהיה האפשרות לבחור בסינגל פלייר האם לשחק עם הרוסים ולהתקיף את אמריקה או בתור האמרקאים המתגוננים ממתקפה של הרוסים,ככה שנצתרך לעבור את המשחק כביכול פעמיים,לדעתי זה צעד מאוד חכם מבחינת המפתחים ואם זה באמת יקרה (למראת שלא נראה לי :P ) זה יכול להיות ממש אדיר.

+1

RED ALERT STYLE!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף, יהיה במשחק אופציה של תשלום חודשי למולטיפלייר:

http://online.wsj.com/article/SB10001424052702304563104576355310423496054.html

אמנם לא בשביל לשחק במולטי פלייר עצמו, אבל בשביל הרבה מאוד אופציות אחרות בין היתר חבילות מפות (במקום תשלום חד פעמי עבור DLC).

לא ברור עדיין מה בדיוק יהיה בחינם ומה יהיה רק בתשלום חודשי, אבל באמת שהם מתחילים לעבור כל גבול. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה סתם להמציא שטויות? חלק ניכר מהתוכן שELITE יציע יהיה חינמי, וגם זה שלא יהיה חינמי - לא היה בCOD קודם, כך שלא נפסיד כלום במידה ונבחר לא לשלם.

כל השרות ישב בחבילת כלים, עמודי קלאנים, סרטונים מרוכזים ועוד שטויות בדפדפן, כך שחוץ מהDLC שכנראה נוכל לקבל רק בהירשמות לELITE (גם זה לא ידוע) לא תפסידו שום דבר מהמשחק.

קוטיק ואקטיויז'ן ידועים באהבתם לפרת הכסף אבל פה הרעיון הוא תוכן אקסטרה שלא היה אף פעם קודם והסתדרנו בלעדיו, לא תוכן שמהווה חלק פיזי מהמשחק.

בסופו של דבר כל הסיפור הזה יעלה באיזור ה3-4$ בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

ממש לא נכון.

חלק ממה שהם הולכים לעשות בתשלום קיים היום ב BLACK OPS בצורה בסיסית יחסית. כל מה שהם יעשו בתשלום VALVE מאפשרים בחינם דרך .

כל הדברים שהוזכרו פה קיימים ב STEAM, חלק ב BETA וחלק יגיעו ל BETA בעתיד הקרוב. מחפשים להוציא את VALVE מהתמונה (בטוח בקרוב גם ניראה מנגנון חדש ו ANTI CHEAT חדש או מעבר לאחד אחר כמו PB). למה להם לשלם ל אחוזים על כל משחק אם הם יכולים לעשות בערך אותו דבר ולדרוש על זה תשלום מהשחקנים :nixweiss:

תחשבו על זה, לחלק לא מבוטל מהמפיצות האחרות יש חנות משלהן (EA STORE, THQ STORE, ל CDP יש את GOG.COM), למה ש לא יעשו אותו דבר רק גדול יותר וידרשו עליו תשלום (XBOX LIVE הצליח)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, אז מה אם הדברים לא היו? אנחנו קונים משחק חדש בשביל הדברים החדשים שבו. אם הכל יהיה כמו במשחק הקודם, מבחינתנו אין טעם לקנות אותו.

בעצם הם מוכרים לנו את המשחק פעמיים- פעם אחת לקנות שוב את הקודם, ופעם שנייה בשביל לחדש?!

זה ממש מרגיז, אקטי' עברו את הגבול הפעם. אם זה לא ישתנה אני אפילו לא אשקול לקנות את המשחק (ובהחלט התלבטתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להקשיב לזה עד הסוף אבל אם אתם רוצים תנסו

Legend of Karl Trailer - Untitled

לי לא ניראה שזה משהו שצריך להיות בתשלום, הם לא מחדשים שום דבר, כל מה שיש פה זה דברים שהיו בהרבה מאוד משחקים לפני זה בחינם. הדברים האלה היו ברוב משחקי המחשב מתחילת שנות ה 2000 וגם במספר משחקי (Bungie.net למשל). חלק לא קטן מהדברים האלה יש גם במשחקי FPS חינמיים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...