Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

לי חסר הקישור לציר העלילה של MW1 ו-2.

מבחינה גרפית נכון שזה לא קרייסיס 2 (שהיה מדהים לדעתי בכל היבט) אבל IW מומחים בסינגל מרתק, Action Packed, ועם הרבה הפתעות. נקווה שיהיו כמה חדשות בנוסף לדברים המוכרים של סנפלינג, שיט והפצצות מהאוויר.

בכל אופן, מדובר בדקה וחצי סה"כ כך שנראה לי שיש עוד הרבה למה לצפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד קטורים-הדלתא פורס דומים מדי לריינג'רז והגטלינג גאן נראה בדיוק כמו זה מMW2 רק על כלי טיס במקום האמר. הקטע של הגלישה מגגות בחבלים כבר משומש לעייפה,AC130 כבר היה,מרדף מכוניות בו אתה נכנס ברכב והופך אותו-גם כבר היה.מרדף סירות-היה. צוללנים-כבר היה.מתקפה על אמריקה-כבר היה. עוד איזה משפט לעוס(במשחקים הקודמים היה יותר טקסטים בטריילר..) על איש אחד שיכול להתחיל מלחמה שלמה. בולטת בהעדרה(אולי פספסתי) נוכחות של ציר הרשע של הערבים,שדפק נוכחות מכובדת במשחק הראשון וכמעט נעלם לגמרי בשני.חלאס נמאס להלחם ברוסים!

כמו שכבר ציינתי, זה אמור להיות שיבוט משופר מעט של MW2, לא משהו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד רוצה שתיהיה האפשרות לבחור בסינגל פלייר האם לשחק עם הרוסים ולהתקיף את אמריקה או בתור האמרקאים המתגוננים ממתקפה של הרוסים,ככה שנצתרך לעבור את המשחק כביכול פעמיים,לדעתי זה צעד מאוד חכם מבחינת המפתחים ואם זה באמת יקרה (למראת שלא נראה לי :P ) זה יכול להיות ממש אדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור על הדיון, לא חסר כאלה שחושבים לדלג. אני יכול להיות מדלג על כל משחקי ה FPS של סוף השנה.

נ.ב.

עכשיו כל פעם שנכתוב מילה שמופיעה ב WIKI זה יעשה קישור...לפחות אם היה שם את כל הפירושים של FPS ולא רק פריימים בשניה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכפת לי אבל לא על חשבון לאגים במולטי.

זה לא שהגרפיקה ב MW3 הולכת להיות גרועה, המשחק יראה טוב מאוד.

זה בטלפילד שכנראה הולך להיראות יותר יפה אבל ראינו שגם קרייסיס נראה מדהים

אבל כל היופי הזה שווה כקליפת השום כשעוברים לשחק במולטי.

בהדגמות של המשחק בלונדון הריצו אותו על אקבוקס והוא רץ קבוע על 60 פריימים

בטלפילד לא ירוץ על 60 פריימים ואקטיביזן תעשה הכל בשביל שהמשחק ירוץ חלק על כל פלטפורמה.

הבעיה שזה בא על חשבון שיפור מהותי בגרפיקה, היום זה לא כזה חשוב מבחינתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן בקשר למולטי. אבל תמיד אפשר להוריד קצת מהגרפיקה ( ועדיין להנות ).

מדוע שהמשחק' BF3 ' לא יתן 60 פריימים, א' הוא מותאם ל'PC' - ב' מערכות טובות וודאי שיצליחו .

הגרפיקה לא רק שיותר טובה אלא הרבה יותר טובה -זה הבדל משמעותי.

ב'קריסיס' אין בכלל מה להשוות בין המולטי שלו לסידרת 'BF' ואף 'COD' .

אולי בשביל מכירות זה יותר טוב ( שהמשחק לא מפוצץ בגרפיקה ) , אבל לכן אני שאלתי דווקא אותך , בתור אחד שכן חובב ומשדרג כשצריך ( יתכן ,שלא צריך גם מחשב חדש -הכל תלוי איך המשחק ירוץ על הPC , כמו כן ביטול AA וכדו' גם במערכות סבירות ניתן עדיין להנות) .

בכל אופן סיימון, אם תתלהב מהמולטי של BF3 ( כאהבה חוזרת BF2 ;D ) בטח תרצה גם להנות מהגרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע רוני,

מה שווה גרפיקה יפה אם שחקנים יאלצו להוריד את האיכות בשביל לקבל פריימים גבוהים?

ולמה יש לי הרגשה ש EA מפחדים?

שימו לב שהחנויות המובחרות עדכנו את תאריך היציאה של המשחק ליום האחרון בשנה- 31/12/2011

:smile1:

best buy

amazon

ואני חשבתי שיש ל EA הלוזרים מספיק אומץ לשחרר את המשחק לפני MW3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגראפיקה לא שווה הרבה שנהנים מהגיימפלי ברשת.

מה גם שסדרת COD ניחנה במנוע קליל שמאפשר קצב משחקיות מהיר ואינטנסיבי.

EA מפחדים ובצדק - MW הולך לדרוס אותם כרגיל בגלל הגיימפלי.

מה שייחד את באטלפילד - זה המנוע הנהדר שלו , המפות הענקיות וכמובן הגיימפלי הקבוצתי והמורכב וזה מה שמביא לנפילה מאוד מהר :

1) המנוע המצויין - מביא לדרישות מערכת רציניות והמשחקיות יותר מגושמת משוטרים אחרים, זוחלת אפילו הייתי אומר.

2)המפות הענקיות - לפעמים אתה מוצא את עצמך רץ במשך דקות בשטחים מתים רק כדי להגיע לנקודה מסויימת (שלא נדבר על חברה שנדפקים ללא SQUAD)

3)הגיימפלי- באטלפילד שם דגש חזק מאוד על המשחק הקבוצתי דבר שכמעט ולא רואים ברשת אלא אם מתחברים לכמה חברים דרך הסטים/XFIRE/ ventrilo. כמעט בכל מפה ששיחקתי תמיד היו חבורה של צלפים לא יוצלחים שמתקמפרים בכל מני מקומות או באזור אחד ומנסים להיות אסים. טנקיסטים מתחוכמים. חברה שממתינים לספאון של מסוקים. ETC

החוויה בבאטלפילד מותנה בכ"כ הרבה מרכיבים שהיא לא משאירה ספק אם עדיף לקחת את COD.

כנראה אקנה את שניהם - בקנייה קבוצתית שסיימון יארגן i hope

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שאין הכרזה רישמית -איאפשר לדעת. האתרים הללו אולי נותנים תאריך הכי רחוק שאפשר מתוך אותה שנה 2011 .

מבחינתי זה יותר טוב- שיקחו את הזמן ויוציאו את המוצר כמה שיותר מושלם .

בתכלס אין להם ממה לפחד,מי שמסתובב בכל מיני פורומים (סקרים ) רואה שהם יפרצו את גל המחירות (שלהם ) מכל הזמנים.

קשה מאוד לעקוף את המחירות של COD , שכן זה גם צריך לקחת הרבה זמן (כמה שנים + לספק את הסחורה גם בסינגל ,ולדעת לשווק)... אבל מדהים שבהרבה פורומים שעשו סקר -BF3 מוביל. יש אכזבה גדולה מצד שחקני הסידרה(COD) מהמשחק האחרון כולל שאין כמעט שום שיפורים במשחקיות ( אל אף שהיא מהטובות במשחקים -סינגל ). ומה לעשות הרבה כן מתלוננים שרוצים שיפור בגרפיקה- מה שאומר שכנראה לרוב יש מערכות טובות.

לגבי הגרפיקה. קודם כל אנחנו עדיין לא יודעים איך המשחק ירוץ על ה- אולי מערכות מחשב סבירות + יסתפקו בהגדרות גרפיקה טובות.

למשל קריסיס 2 רץ הרבה הרבה יותר טוב מהקודמים- והנה בעל גרפיקה מהמתקדמות במשחקים .

DIRT 3 גם רץ יותר טוב מקודמו והגרפיקה רק השתפרה .

מה שהכי חשוב זה איך מתאימים את המנוע בכדי שירוץ כמה שיותר טוב על ה- .

עכשיו, מערכות מחשב טובות ( לא מעולות ) אפשר גם להוריד כמה הגדרות בגרפיקה- ועדיין לחוות הנאה ממנה. אז מה לעשות איאפשר לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה . עולם המשחקים מתקדם כך גם רצוי שהגרפיקה.

בנוגע ללאגים שיש ברשת ( בלי קשר לחומרת המחשב ולמשחק ) . אני אישית משחק רק בשרתים ישראליים ( בגלל הפינג ) כך שהפינג הוא על 15/30 - זרימת המשחק טובה מאוד. בBF2142 ברוב הזמנים היו רק שרתים מחול -פינג מוצעע +80 - זה אומנם טוב אבל לא לעומת שרת ישראלי -הבדל בשמים . בCOD אין שרת ישראלי ,נכון? בטח יהיה קשה אפילו מקצת לאגים ותזוזה קשה יותר.

TicTacToe

ידידי ,לא משווים מולטי- כי יש שוני במשחקיות . אתה יותר מתחבר לזה, אחר יותר מתחבר לשני. אבל ללא ספק זה 2 החברות המובילות כיום במשחקי הרשת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...