Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

תגובה ראשונה לטריילר :yelclap:

מדהים! דקה וחצי של גיימפליי שנראה סוף. לוחמה מודרנית - הפעם הביאו את זה בצורה הכי מובהקת שיש. היה לי בדיוק את הפרצוף של קרמר!

http://www.callofduty.com/mw3/videos/reveal

ספוילר:

כל המדינות מהטיזר נכנסו לטריילר ונראה שיש שם הרבה על מה להילחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רוב הטריילר זה קטעי "סרט" (מה שבטוח הם יודעים לעשות את העבודה של משיכת הלקוחות) . הגרפיקה נראת די אותו דבר ,משחק של 04 משודרג .

משחקיות בסינגל הם 1 ( בנתיים :silly: ), נקווה שגם קצת יפתיעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איזה מנוע משופר הכניסו פה כי אני לא רואה הבדל. בינתיים.

נראה שהולך להיות הרבה אקשן כמיטב המסורת בסדרה, מרדף רכבות, סירות ועוד

בהשוואה לבטלפילד, למרות שאני נגד, בטלפילד נראה יותר טוב מבחינה גרפית.

אבל מצד שני הטריילר של בטלפילד מרגיש כמו משחק די משעמם (סינגל)

בקרוב יעלו ניתוח של הטריילר ב GT ואני כבר רואה (אולי) אפשרות של העברת תחמושת מחייל לחייל

ה AC-130 חוזר וה MP5 האהוב עליי מ MW1 גם עושה קאמבק.

הטריילר לא מפיל מהרגליים אבל משאיר טעם לעוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה כמו שאותו מנוע שעבר כמה שינויים :pissed: יכול להיות שהם הוסיפו דברים חדשים כמו מנוע הרס אבל לא שדרגו כל כך את הגרפיקה עצמה. למרות שזה דיי בסדר, תמיד עדיף לשחק עם 60FPS ולא על 30-40, החברה היחידה שיש לה משחק שניראה טוב יותר ועובד על 60FPS בקונסולות היא ID (המנוע של BF3 יהיה כניראה 30FPS וה UE3 ברוב המשחקים החדשים שלא שומר על 60FPS).

סיימון יפה שאתה חולם על מנוע שמבוסס על TECH 5, חבל שזה לא אפשרי כי ZENIMAX לא הולכים להוציא את המנוע הזה מחוץ לקבוצה שלהם. לבסס מנוע על ה TECH 4 נשמע לי לרעיון רע, גם מנוע דיי זקן, בסוף השנה הוא אמור להיות זמין בחינם כמו כל המנועים הקודמים של ID.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטלפילד-למעט הגרפיקה מרגיש כמו עוד חיקוי חיוור של מודרן וורפר,לא הרבה יותר ממדל אוף הונור ובאד קומפני 2,שהיו ממש לא משהו ברמת הסינגל. פתאום הם נזכרים לעשות דברים שעשינו כבר במודרן וורפר הראשון,אם לא בימי קול אוף דוטי של מלה"ע ה2..בנתיים בסינגל לא ראיתי תחרות אמיתית לסחרורים של קול אוף דוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכי קשור, אבל אחרי שאתה מסיים לשחק בCRYSIS2 שנראה מצוין ורץ מצוין, פתאום לראות את ניו יורק הרוסה שוב פעם במנוע..מיושן כ"כ נראה עלוב ולא מרשים.

הלחץ להעיף משחק חדש בסדרה גורם להם להיות מאחורי כולם, במקום לעשות באמת התקדמות במנוע. כמה שנים אפשר להשתמש באותו מנוע אומלל? :-\

ובואו נודה בזה, טריילר נועד להוציא לך את העיניים, בדיוק כמו שהיה עם MW1 ועם MW2. הטריילר הזה פשוט גורם לך לעקם פרצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע המיושן ממש לא מפריע לי..עדיפה בעיני השקעה בגיימפליי סינמטי וסוחף..EA וDICE מובילות כבר כמה שנים טובות בגרפיקה אבל הקמפיינים שלהם מפגרים הרבה מאחורי קול אוף דוטי.במבט לאחור מה שאולי הפריע לי בטריילר זה המחזור של אלמנטים ממשחקים קודמים..שוב פעם צוללנים מרדף סירות וAC130...נחמד שהם חוזרים אבל צריך גם ריגושים חדשים והרבה ועכשיו! אין דבר כזה דריכה במקום..יש רק רגרסיה. ולאן נעלמו כל הדמויות האהובות?

נ.ב. האזעקה עושה לי חור באוזן.למה היא טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכי קשור, אבל אחרי שאתה מסיים לשחק בCRYSIS2 שנראה מצוין ורץ מצוין, פתאום לראות את ניו יורק הרוסה שוב פעם במנוע..מיושן כ"כ נראה עלוב ולא מרשים.

הסינגל של קרייסיס 2 במקרה הטוב עורר בי פיהוק.

לא סיימתי את המשחק כי הוא לא משך אותי והגרפיקה שם אולי נראית טוב אבל זה לא באמת הכי חשוב

לא מצפה יותר מדי ל MW3 אני רק מקווה שהוא יהיה טוב כמו הכותרים האחרונים של אינפיניטי.

מעבר לכל האלמנטים שציינתם שכחתם אולי את הענין (שמבחינתי) הכי חשוב וזה פלטפורמת האונליין.

זה שהמשחק ירוץ כמעט על כל מחשב ממוצע+ זה כמעט בטוח,

זה שנסיון ה IWNET ימות זה אנחנו יודעים.

אני רוצה לקבל יותר עדכונים על מערכת האונליין ואיך היא תעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינגל של קרייסיס 2 במקרה הטוב עורר בי פיהוק.

לא סיימתי את המשחק כי הוא לא משך אותי והגרפיקה שם אולי נראית טוב אבל זה לא באמת הכי חשוב

לא מצפה יותר מדי ל MW3 אני רק מקווה שהוא יהיה טוב כמו הכותרים האחרונים של אינפיניטי.

:xyxthumbs:

אבל שיהיה גם קצת הפתעות ומלא אקשן .

בקריסיס 2 (לטעמי) הגרפיקה עדיין לא מרשימה ואינה מוציאה ממך את צמד המילים 'אוי מאי גאד' (על אף שהיא מהמתקדמות במשחקים ) .

BF3 גרפיקה מאוד מרשימה וגם מתאימה לאווירת המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהטריילר היה קצת משעמם, לא יודע אבל ציפיתי להרבה יותר. מה שכן צריך לזכור שמדובר בסה"כ בטריילר קצר בלי יותר מדי גיימפליי ושאנחנו לא יודעים באמת כלום על המשחק עצמו ובעיקר על המולטיפלייר שלו. אני מנחש שהסינגל פלייר יהיה ממש כייפי כי עד עכשיו לא הייתה נפילה אחת בסדרה של COD החל מהמשחק הראשון. אפילו בלאק אופס שהיה משחק די בעייתי הצליח לספק חווית סינגל פלייר מאוד טובה לטעמי.

השאלה הגדולה מבחינתי היא איך יהיה המולטיפלייר. אם בסוף המולטיפלייר באמת יצליח לשחזר את החוויה הסוחפת של MW1, ויהיה מאוזן מבחינת הנשקים והפרקים, עם מפות גדולות ומתוכננות היטב ובעיקר בלי באגים רציניים כמו בלאק אופס, אז כל מה שיש לי להגיד לאינפיניטי וורד זה:

a15663_Shut-up-and-take-my-money.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד קטורים-הדלתא פורס דומים מדי לריינג'רז והגטלינג גאן נראה בדיוק כמו זה מMW2 רק על כלי טיס במקום האמר. הקטע של הגלישה מגגות בחבלים כבר משומש לעייפה,AC130 כבר היה,מרדף מכוניות בו אתה נכנס ברכב והופך אותו-גם כבר היה.מרדף סירות-היה. צוללנים-כבר היה.מתקפה על אמריקה-כבר היה. עוד איזה משפט לעוס(במשחקים הקודמים היה יותר טקסטים בטריילר..) על איש אחד שיכול להתחיל מלחמה שלמה. בולטת בהעדרה(אולי פספסתי) נוכחות של ציר הרשע של הערבים,שדפק נוכחות מכובדת במשחק הראשון וכמעט נעלם לגמרי בשני.חלאס נמאס להלחם ברוסים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...