רכישת רכב לתפרנים: המלצות והערכות עלות - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת רכב לתפרנים: המלצות והערכות עלות

Ido.G

Recommended Posts

ג'אסטי 95' יד ראשונה + היסטוריית טיפולים, ממבוגר... קצת אופטימי I'd say.

במקרה הטוב - אולי מסוחר שטוען שזה המצב, כשבפועל הרכב עבר 5 ידיים והוא בונה על כך שאפילו לא תרצה להציץ ברשיון הרכב בשביל לאמת את זה, אלא רק בשלב העברת הבעלות (וגם לא בטוח), אחרי שהכסף כבר בכיסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין - שמעת פעם על ג'אסטי עם הגה כוח גיר אוטומטי?

כתבתי - LEGACY

ותתפלא כמה יש כאלו מזקן עם קבלות יד 1-2

תריץ חיפוש ב YAD2 על שנים 1992-1993 ותמצא שניים כאלו

לדוגמא יד שנייה: מס' מודעה: 11461170

197000 קמ

תוספות:

חשמליים ,רב בריח ,מערכת פנסוניק ורמקולים של פיוניר ,קודן

רכב שמור ,נהגת יחידה אצלנו כשש שנים נמכר עקב קניית חדש ,מטופל רק במוסך מורשה (יש קבלות) במצב מכני מעולה. ק"מ יחסית נמוך לשנתון, בסה"כ יד שניה ,לרצינים גמיש במחיר

וגם יד ראשונה מס' מודעה: 11741712

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה באמת שלא מבין. בתקציב של 15 אלף במכון בדיקה, תתכונן לראות יותר איקסים מבאיזור הסרטים בחנות סקס.

זה לא בהכרח נכון, וגם תלוי על מה.

תמיד יהיו הדברים הרגילים: "נזילות שמן" למרות שבד"כ מדובר על משהו שתקוע קבוע בין אם יש או אין, בלאי פה, בלאי שם, רצועה פה, תופסן שם.

צריך לדעת לפענח את הבדיקה בשביל לראות מה בתכל'ס רלוונטי.

-אני לא אומר חס וחלילה לא לקחת את האוטו לבדיקה, עם הים של שטויות שתוקעים שם בא גם מידע חיוני ואפילו קריטי. זה שווה כל שקל.

חלפינו- ערבים גונבים סובארו לגאסי מהר יותר משאתה מסוגל לחשוב על אחת, יש להם איזשהו רומן איתו, וכנראה שגם קל מאוד לפרוץ ולהניע אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם ה-500 שקל תמורת הטופס עם ה-Xים האלו לא חוזר אליך כשאתה בא להתמקח על המחיר של הרכב - כל רצועה וכל בלאי אומר פחות לשלם למוכר, לפחות בראש שלי.

ובדיקה בכל מקרה תהיה צריך לעשות, כדי לדעת מה לתקן לפני שאתה מתחיל לנהוג על הרכב, לא?

אז גם למכונית שעולה 20,000 שווה לקחת לבדיקה אני מניח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברכב כזה, יהיה קשה להבדיל בין הכסת"ח ובין בעיה אמיתית. הדבר היחידי שהוא טוב עבורו זה לראות שהרכב לא עבר תאונה. ואם המתלים גמורים. אפילו בדיקת קומפרסיה כבר לא עושים. שזה בערך אחד הדברים הכי חשובים שבאים לקנות בגיל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות ששווה לפסול בגללן אלו בד"כ בעיות במנוע-גיר-שלדה, מה שתמיד הכי יקר ובעייתי לסדר אם בכלל אפשרי.

מערכות חשמליות- תלוי ברכב ובמאפייניו. ברכבים עם הגה חשמלי מערכת ההגה זה דבר רגיש ויקר, אם יש בעיות- להתרחק.

מתלים חשוב מאוד לבדוק גם כן, כדי בנסיעת המבחן על הרכב להקשיב איך הכל נשמע.

ברוב הפעמים בדיקה נגמרת לטובת הקונה-

או שהרכב לא בסדר ואז נמנעת טעות מרה, או שיש בעיות שאפשר לסדר וזה נותן נקודת מיקוח למחיר, או שהרכב פיקס ואז בכלל מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח השרשור ולמי שהצטרף לשאלה לגבי קניית חדש:

יש לי נסיון עם רכבים ישנים - הרכב הראשון היה פיאט אונו שראה מוסך כל חודש. בקיצור הכפלתי את ההוצאה עליו תוך פחות משנתיים עד שזרקתי אותו קיבינימט. תשמע, רכבים ישנים לא מומלצים למי שאין לו ידע במכונאות או לפחות חברים שיכולים לעזור עם הטיפולים. בסוף תמצא את עצמך מוציא הרבה יותר ממה שתכננת.

אני מצטרף לדובי זובי שהציע להשתמש בשירותי מוניות, וכן, למרות שזה לא נראה לך נוח. אתה תמצא את עצמך מתעסק עם מושגים כמו משאבת מים, אגזוז, משאבת דלק, חגורת טיימינג מהר מאוד ממה שציפית. מדובר בהחלפות הכרחיות ובמיוחד ברכבים ישנים שמרווח הטיפולים קטן בשל עייפות החומר.

הצעה - אני לא מבין איך אף אחד לא הציע לך לקנות ביחד עם חבר או חברה. ככה תוכל לקנות נורמלי (לפחות 35 אש"ח) ולהתחלק בהוצאות. כל בפחות מזה יעלה לך יותר (בכסף, זמן ועצבים). לחלופין תוכל לקנות גמור לגמרי, למשל ממשטרה או רכב שעבר תאונה קשה. מכונית כזאת מומלצת רק אם אתה מתכוון לנסוע באזור אורבני כמו גוש דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי קטנוע?

אני מציע לך להתייעץ בפורום שמתמחה בתחום - http://www.netcar.co.il/forum/forum.asp

למיטב ידיעתי זהו אחד הפורומים המקצועיים והבלתי-משוחדים שיש, רק קח בחשבון שמנהל האתר 'מעט' אגרסיבי בתגובותיו וחסר סבלנות לחסרי גישה מוטורית טהורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...