Firefox - התוספים שלכם - עמוד 9 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - התוספים שלכם

multicore

Recommended Posts

• תגובות 654
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכול להיות שלא הסברתי את עצמי כראוי, אז אני אנסה להיות קצת יותר ברור.

ברירת המחדל של FF4 כשמתקינים אותו היא לפתוח את חלון ה-Addons בטאב נוסף.

איכשהו, הצלחתי להרוס את זה (לא ברור לי איך, כנראה הרחבה כלשהי שהתקנתי) ועכשיו

הוא נפתח בחלון שגודלו כגודל כל המסך (מלבד ה-Task Bar למטה) ואין אפשרות להקטין את

החלון הזה או למזער אותו וגם אין לו את ה-Control Box למעלה בצד ימין למעלה (שלושת הכפתורים

שמאפשרים לסגור, להגדיל/להקטין ולמעזר את החלון).

בכל מקרה, מה שאני מעוניין זה שחלון ה-addons יפתח כמו חלון נורמלי נוסף, כפי שהיה ב-FF3 וכפי שניתן לראות בתמונה הזאת:

remove-firefox-addons.jpg

למישהו יש מושג כיצד ניתן לעשות את זה?

תודה מראש...

עריכה:

אם כבר אנחנו כאן, אני מחפש תוסף (או שניים) שעושה את מה ש-App Tabs מתיימר לעשות:

• מאפשר לעשות Faviconize לטאב שיישאר גם אם סוגרים את הדפדפן ופותחים מחדש (כלומר מקטין את הגודל שלו לאייקון בלבד)
  • מאפשר לקבוע טאבים ככה שאי אפשר יהיה לצאת מהדף שבו אתה נמצא בטעות (כלומר אם אני אלחץ על לינק שנמצא בשרת אחר אז הוא ייפתח בטאב חדש ולא בטאב הנוכחי - דבר ש-App Tabs אמור לעשות לפי הבנתי ולא באמת קורה)
  • מאפשר לקבוע טאבים ככה שאי אפשר יהיה לסגור אותם בטעות, דבר ש-App Tabs אמור לעשות ולא עושה (App Tabs מעלים את ה"x" שיש על הטאב אבל לחיצה אמצעית/Ctrl+F4 עדיין ייסגרו את הטאב)
  • וכמובן הטאבים שאני קובע בתור "App Tabs" אמורים להישמר במצב הזה גם לאחר סגירת הדפדפן ופתיחה שלו מחדש

ב-FF3 הייתי משתמש בשני תוספים בשם PermaTabs ו-Faviconize Tab שעשו בדיוק את הדברים האלה, אבל עכשיו הם לא עובדים וה-App Tabs הדפוק הזה לא עושה את מה שהוא אמור לעשות ולכן אני מחפש תחליף (או שצריך לשנות את ההגדרות של App Tabs אבל אני לא מצאתי שום דבר בסגנון)

מצאתי תוסף בשם Tab Utilities שעושה את מה שאני רוצה (Faviconize+Permatabs) אבל הוא לא שומר את הטאבים לאחר סגירת הדפדפן ופתיחה מחודשת שלו (שוב, אלא אם כן לא הגדרתי אותו כמו שצריך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כנראה ש-Tab Utilities כן את מה שרציתי (Faviconize+Permatabs), לא ברור למה זה לא עבד קודם,

אולי בגלל הרחבה אחרת או משהו כזה, אבל לא משנה - כרגע זה עובד.

אבל אני עדיין מחפש דרך לפתוח את המנהל Addons בחלון נפרד (כרגע זה נפתח אצלי ב-All In One Side Bar, שזה לא רע, אבל לא מושלם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Firefox->Options->Add-on bar או Ctrl-/.

ומאחר זה (היה אמור להיות) דיון על הרחבות, תנסה את Barlesque, הרחבה שמצמצמת את שורת ההרחבות (מה שהיה פעם שורת הסטטוס) אל האורך המינימלי שנדרש לה.

ולמי שמעדיף את שורת הסטטוס המקורית, יש את ההרחבה Status-4-Evar (לא ניסיתי).

copy.pngurl.pngfavicon.icofavicon.icofavicon.ico

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Firefox->Options->Add-on bar או Ctrl-/.

אם זה מכוון אליי, אז שוב, זה ממש לא מה שאני מחפש

את שורת הסטטוס/הרחבות אני כבר מציג עם ההרחבה Status-4-Evar.

ובלי קשר - מה הבעיה של מערכת הפורומים וכל האייקונים שהיא מכניסה להודעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

infer, זה לא מיועד אליך, זו תגובה להודעה שמיד מעל זו שלי.

עריכה: אופס, לא שמתי לב לכך שבזמן שכתבתי את ההודעה שלי, עוד איזה עשרה אנשים נתנו את אותה התשובה. מוזר שלא קיבלתי התראה שלדיון נוספו כמה הודעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...