עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

multicore

Firefox - התוספים שלכם

Recommended Posts

מכיוון שגרסא 4 (וגם 5+6... כבר) יצא סופית אז אין טעם להשאיר את הדיון של 3 כדביק.

פה זה הדיון הראשי לדון/להמליץ/לשאול לגבי add-ons לדפדפן המעולה הזה.

נערך על-ידי multicore

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני צריך המלצה לתוסף להוריד מYOUTUBE דרך הפיירפוקס 4. בגירסא הקודמת של פיירפוקס היה לי תוסף שנקרא YouTube ובגירסא 4 הוא לא תומך.

יש לי עוד תוסף greasmonkey שעושה משהו שקשור לסקריפטים. זה עובד אך האם זה עוד עוזר בגירסא 4?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טוב אז נכון שיצא 4 אבל עדיין יש הרבה תוספים שלא מותאמים ל-4, האם יש דרך קלה לברר איזה מהתוספים שיש לי כרגע עובדים ב-4 ואיזה לא?

או שאולי יש דרך להשאיר גם 3 מותקן וגם את 4 בלי בלאגן והתנגשות בניהם? (מניח שזה בעייתי, אולי יש כבר 4 פורטבל?)

עריכה:

אני רואה שיש פורטבל אולי שווה לבדוק אותו בנתיים:

http://portableapps.com/news/2011-03-22_-_firefox_portable_4.0_released

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טוב אז נכון שיצא 4 אבל עדיין יש הרבה תוספים שלא מותאמים ל-4, האם יש דרך קלה לברר איזה מהתוספים שיש לי כרגע עובדים ב-4 ואיזה לא?

או שאולי יש דרך להשאיר גם 3 מותקן וגם את 4 בלי בלאגן והתנגשות בניהם? (מניח שזה בעייתי, אולי יש כבר 4 פורטבל?)

עריכה:

אני רואה שיש פורטבל אולי שווה לבדוק אותו בנתיים:

http://portableapps.com/news/2011-03-22_-_firefox_portable_4.0_released

גם אני רוצה לעבור לFF4 אבל מפחד שהתוספות שלי לא יעבדו

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בערך 50% מהתוספים שיש לי לא עובדים עם FF4.

:-\

חזרתי ל-3.5.16

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני צריך המלצה לתוסף להוריד מYOUTUBE דרך הפיירפוקס 4. בגירסא הקודמת של פיירפוקס היה לי תוסף שנקרא YouTube mp3 ובגירסא 4 הוא לא תומך.

יש לי עוד תוסף greasmonkey שעושה משהו שקשור לסקריפטים. זה עובד אך האם זה עוד עוזר בגירסא 4?

https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/youtube-to-mp3/

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כמעט לכל תוסף שלא עובד יש תחליף או עדכון (בד"כ העדכון האחרון נמצא באתר המפתח), שווה להתאמץ ולחפש.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

המהירות הכללית השתפרה מאוד. הדבר הכי בולט לעין הוא השיפור במהירות הפתיחה/סגירה של הדפדפן.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש הבדל (לטובה\רעה) בגירסה זו על מחשבים ישנים?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הפתיחה\סגירה בהחלט השתפרה, הבעיה היחידה שלי (כרגע) זה שFF מנסה להיות להראות כמו , איזה תוסף מחזיר את הtab bar למקום הנורמלי שלו?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

גם IE אימץ את המראה של (גירסא 9 של IE).

חוץ מזה, שענין הפתיחה / סגירה בFF היה מהדברים המפריעים ביותר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close