Firefox - התוספים שלכם - עמוד 14 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - התוספים שלכם

multicore

Recommended Posts

• תגובות 654
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכרום, כשאני סוגר טאב במידלקליק אז שאר הטאבים מימינו מצטמצמים שמאלה והטאב שהיה מימין לטאב שסגרתי עובר אל מתחת לסמן העכבר.

(כלומר בדיוק במקום הטאב שסגרתי)

בנוסף, הרוחב של כל הטאבים נשמר, כל עוד אני מחזיק את סמן העכבר על שורת הטאבים לאחר הסגירה.

כל זה מאפשר סגירה מאוד נוחה של כמה טאבים ביחד, אחד אחרי השני ע"י כמה מידל-קליקים, בלי לסגור טאבים חשובים אחרים בטעות.

זה פיטצ'ר מאוד נוח ותענוג איך שזה עובד בכרום, אני מחפש כזה לפיירפוקס, מישהו מכיר תוסף כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה משתמש בפיירפוקס 4 פורטבל על הדרופבוקס שלו?

האם זו שיטה מומלצת? האם יש דרך להגדיר לדרופבוקס לא להציג את התקיה הזאת ביומן האירועים ובהתראות של עדכוני הקבצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר תלוי בהגדרות של , לא של FF...

אני אישית מתישהו ניסיתי להשתמש ככה ב-FF (גירסא 3 אומנם, אבל אני מנחש שזה עדיין יתנהג אותו הדבר)

וזה עבד מצויין, כל עוד ה-FF בשני המחשבים (או יותר) לא היה פתוח בו זמנית

אם הלכתי ממחשב אחד והשארתי את ה-FF פתוח והלכתי למחשב אחר וניסיתי להשתמש שם ב-FF אז הוא עשה בעיות וזה לא בדיוק עבד כמו שצריך אז וויתרתי על העסק.

כרגע אני פשוט משתמש בכמה מחשבים (כרגע 3) שעל כולם אותו פרופיל FF (העתקתי אותו מתישהו מהמחשב בבית לשאר המחשבים)

ובאמצעות FF sync אני מסנכרן את ההיסטוריה שלהם, שזה בערך הדבר היחיד שמשתנה כל הזמן (כי זה לא שאני מתקין תוספים כל יומיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה הגדרות של דרופבוקס..

בכל אופן זה עדיין יותר נחמד הכל כולל הכל מסונכרן תמיד, האם הסנכרון החדש בשועל 4 מסנכרן גם תוספים?

זה אחד הדברים שגוגל הקדימו את מוזילה והסנכרון שם עובד מעולה כולל התוספים והכל עם חשבון הג'ימייל (גוגל ID), למרות שלדעתי זה לא מסנכרן את ההגדרות של כל תוסף ותוסף אלה רק את התוספים עצמם ככה שגם בכרום יש עוד מקום לשיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא לא מסנכרן תוספים ולא את ההגדרות שלהם.

אבל בהנחה ואתה לא מתקין תוספים או משנה הגדרות של תוספים כל יומיים זה לא אמור להפריע לך יותר מדי.

נכון, היה נחמד מאוד אם זה היה אפשרי, אבל זה לא סוף העולם שזה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הסנכרון באמת חשוב לך מספיק תעבור לכרום

הסנכרון שלו רמה מעל FF

לגבי החלון הקטן שקופץ לך שאתה מסמן טקסט

היה לי את זה פעם נדמה לי שקרו לזה fastfox (כן מצאתי - fastestfox)

נראה לי שזה מה שאתה מחפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי החלון הקטן שקופץ לך שאתה מסמן טקסט

היה לי את זה פעם נדמה לי שקרו לזה fastfox (כן מצאתי - fastestfox)

נראה לי שזה מה שאתה מחפש

גם KwiClick עושה את זה, ומציג חלונית חיפוש inline בתוך הטאב שאתה נמצא בו, ממש נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אותי זה עצבן, הורדתי את התוסף הזה.

לא, הוא לא מסנכרן תוספים ולא את ההגדרות שלהם.

אבל בהנחה ואתה לא מתקין תוספים או משנה הגדרות של תוספים כל יומיים זה לא אמור להפריע לך יותר מדי.

נכון, היה נחמד מאוד אם זה היה אפשרי, אבל זה לא סוף העולם שזה לא

אני יודע שלא מזמן דובר על סנכרון הגדרות ותוספים של FF בכל מחשב שתבחר, כתכונה בתוך FF, לא יודע מה קרה עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

auto pager לא עובד לי כבר במספר אתרים... וHWZONE ביניהם...

האם זה בגלל העיצוב החדש של האתר פה? או בגלל המעבר לFF4?

פתרון?

למישהו יש מושג? או שאני פשוט יחזור לגירסה הקודמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין, תודה.

אלוהים יודע למה מוזילה מתעקשים על ה-"AwesomeBar" אעלק הגרוע הזה..

ארר, כי הוא awesome? לדעתי זה דבר ענק. במקום להציג לך רק תוצאות מאלו שהכנסת ידנית לשורת הכתובת, הוא מציג לך גם תוצאות מההיסטוריה או מהסימניות ובהתאם למידת ההתאמה שלהן. מה רע?

ובאותה הזדמנות חגיגית, TabHunter תואם עכשיו ל- FF4! הרחבה חיונית מאין כמותה למי שכמוני, פותח בו-זמנית גזיליון של טאבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...