Firefox - התוספים שלכם - עמוד 12 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - התוספים שלכם

multicore

Recommended Posts

• תגובות 654
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההרחבה StatusBarEX הותאמה ל-FF4.0 וקיבלה ממשק גרפי נחמד. :hi:

ערכת הנושא Stratini הותאמה ל-FF4.0 - לא הייתי מתעכב על העדכון הזה (שהוא בכלל בשלב נסיוני)

אם לא ייתה לו משמעות ניכרת דווקא לנו, בעלי הממשק העברי.

מעבר לדברים הטובים שערכת הנושא הזו יודעת לעשות היא פותרת את הבעיות המעצבנות

שמוזילה הכניסו לשורת הכתובת במעבר לגירסה 4:

- סוף סוף שורת הכתובת מוצמדת לימין בממשק העברי. :yelclap:

- אייקון הרישום ל-RSS חזר למקומו בתוך שורת הכתובת. :xyxthumbs:

- האייקונים של הוספת סימניה/מנוע החיפוש וכו' עברו עברו שמאלה. :xyxthumbs:

- ניתן להשתמש בהרחבות המשפרות אל שורת הכתובת כגון LocationBar2. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-Session restore של TMP הכל מוגדר אצלי בדיוק כמו שהיה מוגדר ב-FF3.6 אולם כשאני מפעיל Crashed session הוא פותח לי טאבים ריקים כמספר הטאבים שהיו באותו Session. מישהו אולי יודע מה הבעיה כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני מנסה לפתוח לינק מהשורת כתובת של הפיירפוקס הרגילה למעלה, זה לא נפתח לי בשום מצב.

זה קשור לאיזה תוסף שמתנגש וגורם לבעייה או משהו ?

עריכה:

אני חייב לציין שבסייפמוד, ובביטול כל התוספים, הכתובות כן נפתחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה לסקריפט של Greasemonkey,

הסקריפט מיועד ליוטוב בלבד.

בעזרת הסקריפט ניתן לבטל ניגון אוטומטי, העפת פרסומות, את הwatermark של יוטוב, אפשר לבמצע טעינה אבל ללא ניגון אוטומטי, והכי חשוב מנגן את הסרטונים על האיכות הכי גבוהה, או איזו איכות שתבחרו, ניתן גם להגדיל\להקטין כברית מחדל את החלון , ניתן גם להעיף video response וכל מה שמבסיס לוידאו עצמו.

רק צריך לשחק טיפה עם ההגדרות.

http://userscripts.org/scripts/show/13333

עובד בכל האתר של יוטוב. רק לא באתרי צד שלישי, כמו ופורומים.

היי,איך לעזזל אני שם סקריפטים עם Greasemonkey?שאני לוחץ על INSTALL זה פשוט שולח אותי לקוד של הסקריפט.

לא הבנתי איך אני ניגש ל-YousableTubeFix configuration?

הסתדרתי תודה! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחפש תוסף או סקריפט שיעשה שני דברים פשוטים בYOUTUBE: אוטומטית יבחר ברזולוציה שאקבע לו (720P) ויעשה PRELOADING בלי להתחיל אוטומטית את הסרטון. יש דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תוסף מסדר יפה את הבוקמרקס למעלה? שיהיו בקטן ובסמלים קטנים.

ועוד משהו , כשאני מסמן טקסט, ואני רוצה לפתוח אותו בגוגל או איזה תוסף זה?

ועוד משהו קטן שוב, למה שאני לוחץ על הטאב אין לי אפשרות לבחור אחורה או קדימה?

ואיך למעלה אני מסתיר את כל האפשרויות של FILE וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי קרוב זה אם אני נועץ את מה שאני רוצה וככה זה נשאר ש

הבעיה שהנעיצה הזו לא אפקטיבית כי אם אני מנווט מדף נעוץ אז הוא כבר לא יהיה

הפתרון הוא לא לגעת בטאבים הנעוצים (אלא רק לפתוח מהם טאבים חדשים), אבל זה לא הכי נוח

יש אופציה לנעוץ משהו באמת?

אני מניח שאתה משתמש ב-TabMixPlus. אם לא, אז תשתמש, זה תוסף חובה.

ואז התשובה לשאלה שלך היא: כן, יש אופציה.

מה שאני עשיתי זה לנעוץ כ-App Tabs ואז להגן עליהם ע"י Lock Tab וע"י Protect Tab. בצורה הזאת הם תמיד פתוחים + לעולם לא נסגרים בטעות + לעולם לא מנווטים החוצה מהם לדומיינים אחרים.

כדי שזה יהיה יפה, הורדתי בהגדרות של TabMixPlus את האייקונים שהוא כברירת מחדל מוסיף על locked/protected, וזהו.

אם זה לא היה נכון הם לא היו אומרים את זה...

אני משתמש ב app tabs לפייסבוק ולג'ימייל. אני יכול לנווט החוצה מהם אבל הם לא נסגרים אף פעם, גם כשאני סוגר את הדפדפן. כשאני פותח את הדפדפן מחדש הם תמיד מופיעים לי בצד שמאל (ניתן לשינוי) גם אם אין שום חלון פעיל אחר.

עריכה: אם הם נסגרים לך כנראה אתה עושה משהו לא נכון. תעבור שוב על הסרטון מההתחלה עד הסוף ואולי זה יעזור לך.

הם לא נסגרים מעצמם (אם תסגור ותפתח את הדפדפן הם עדיין יופיעו) אבל הם כן יכולים להיסגר בטעות אם תלחץ CTRL+W.

השיטה הנ"ל של הגנת הטאבים דרך TMP פותרת את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך לגרום ל-App Tabs לא להיות חלק מהטאבים הרגילים כשזה נוגע למעבר בין טאבים ע"י CTRL+TAB ?

יש לי 2 App Tabs קבועים, אחד של ג'ימייל ואחד של Calendar, והכל נחמד. אבל מציק לי שאני נמצא בטאב האחרון ורוצה ללחוץ CTRL+TAB כדי לדלג לראשון, ואז אני פתאום מוצא את עצמי בג'ימייל.

ממליץ על Personal Titlebar

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/personal-titlebar/

מאפשר להעביר דברים ל Tittle bar כולל למשל כפתורי \ תפריטי מועדפים וכל חלק UI אחר שרק תרצו.

(מה שהיה מאוד חסר לי בתצורה החדשה של השועל, כי תמיד המועדפים שלי היו שם למעלה)

לא משנה כמה ניסיתי, התפוצץ העולם ולא הצלחתי לגרום לתוסף הזה לעבוד. הוא פשוט לא עושה כלום אחרי שאני מתקין אותו.

השינוי היחיד זה שב-customize הוא מאפשר לי להעלים את אחד או יותר מהתפריטים (file, edit, view וכו'). מעבר לזה, הוא פשוט לא עושה כלום.

ניסיתי להסיר ולהתקין מחדש, ניסיתי לבטל את כל התוספים הקיימים ולהתקין אותו לבד - כלום לא עזר.

מה אני מפספס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...