Firefox - התוספים שלכם - עמוד 10 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - התוספים שלכם

multicore

Recommended Posts

• תגובות 654
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשורת הכתובת הזן about:config, תאשר את האזהרה.

בשדה Filter תכתוב browser.tabs.animate

לחץ לחיצה כפולה על הערך כדי לשנות אותו ל-false.

סליחה על הבורות, אבל מה זה אנימציה של פתיחת וסגירת טאבים?...שיניתי את ההגדרות לפי הפילטר

לעיל ואני לא רואה שום הבדל בצורה שבה טאבים נפתחים או נסגרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה לסקריפט של Greasemonkey,

הסקריפט מיועד ליוטוב בלבד.

בעזרת הסקריפט ניתן לבטל ניגון אוטומטי, העפת פרסומות, את הwatermark של יוטוב, אפשר לבמצע טעינה אבל ללא ניגון אוטומטי, והכי חשוב מנגן את הסרטונים על האיכות הכי גבוהה, או איזו איכות שתבחרו, ניתן גם להגדיל\להקטין כברית מחדל את החלון וידאו, ניתן גם להעיף video response וכל מה שמבסיס לוידאו עצמו.

רק צריך לשחק טיפה עם ההגדרות.

http://userscripts.org/scripts/show/13333

עובד בכל האתר של יוטוב. רק לא באתרי צד שלישי, כמו ופורומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הבורות, אבל מה זה אנימציה של פתיחת וסגירת טאבים?

האנימציה גורמת לטאב חגש להיפתח במעיין גלילה שכזאת. כשמבטלים את האנימציה הטאב החדש פשוט מופיע בבת אחת כמו שהיא בכל הגרסאות של FF עד כה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה? הוא עדיין קיים רק שעכשיו הוא נמצא בקצה של שורת הכתובת.

אם אתה רוצה להזיז אותו משם, פשוט תלחץ לחיצה ימנית על שורת הטאבים > Customize > תגרור אותו להיכן שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנימציה גורמת לטאב חגש להיפתח במעיין גלילה שכזאת. כשמבטלים את האנימציה הטאב החדש פשוט מופיע בבת אחת כמו שהיא בכל הגרסאות של FF עד כה.

אם הכוונה היא למעגל המסתובב הזה שנמצא גם ב IE8, ובכלל אופייני לוינדוס ו W7 (לא רק ב IE), אז כן,

הוא מופיע אצלי גם ב FF4 (וגם בכרום, אגב), אבל השינוי שהצעת לא ביטל לי אותו...הגלגל הירוק ממשיך

להסתובב עד שהדף נטען במלואו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

About:blank link=topic=495102.msg4247505#msg4247505 date=1301834180]

מה הכוונה? הוא עדיין קיים רק שעכשיו הוא נמצא בקצה של שורת הכתובת.

אם אתה רוצה להזיז אותו משם, פשוט תלחץ לחיצה ימנית על שורת הטאבים > Customize > תגרור אותו להיכן שאתה רוצה.

מעולה...הרגע שמתי לב שהוא באמת שם, תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכוונה היא למעגל המסתובב הזה שנמצא גם ב IE8, ובכלל אופייני לוינדוס ו W7 (לא רק ב IE), אז כן,

הוא מופיע אצלי גם ב FF4 (וגם בכרום, אגב), אבל השינוי שהצעת לא ביטל לי אותו...הגלגל הירוק ממשיך

להסתובב עד שהדף נטען במלואו.

לא מדובר על הגלגל המסתובב (שגם אותו אפשר להעיף בעקרון לדעתי), אלא על האנימציה של הטאב עצמו.

אם תחזיר את הערך ל-true ותלחץ על ה'+' לפתיחת טאב חדש, תראה שהוא כאילו יוצא או נשלף מהטאב הנוכחי לצד ימין. בהפיכת הערך ל-false הטאב החדש פשוט מופיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, לי לפחות ההבדל הוא די ברור.

הנה סרטון שמציג את פתיחת טאב חדש עם אנימציה

אולי התקנת הרחבה כלשהי שכבר ביטלה קודם לכן את האנימציה ולכן אתה לא שם לב להבדל.

ואם רוצים לבטל את ה-Throbber (העיגול המסתובב הזה בכל טאב) צריך להוסיף את שורת הקוד הבאה לקובץ userchorme.css:

.tab-throbber {display: none !important;}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האנימציה, אני לא רואה שום דבר מיוחד בסרטון....כנראה אני מפספס משהו.....אולי אם היו מראים שם

איך זה נראה ללא אנימציה הייתי מצליח לראות את זה. חוץ מזה, מאיזו סיבה כדאי/לא כדאי לבטל את זה?..

האם זה מאט את טענית הטאבים? לגבי הרחבות, ההרחבה היחידה שנראית לי רלוונטית ומותקנת אצלי

היא TMP.

לגבי ה Throbber, הוא לא מפריע לי. אם לדעתך הביטול שלו יזרז טעינת טאבים/אתרים אני אבטל אותו.

תודה על ההסבר והקוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל בסרטון מה קורה החל מהלחיצה על הכפתור '+' ועד להופעת הטאב. כל מה שקורה בין לבין הוא ה"אנימציה". כשאין אנימציה הטאב עצמו פשוט מופיע ולא "נגלל פנימה".

כל הדברים האלה, כולל ה-throbber, הם בסך הכל eye candy ואין (ופה אני מתעלם ממערכות ישנות מאוד עם משאבי עיבוד מוגבלים) להם השפעה על טעינת התוכן או התגובתיות. זה פשוט עניין של העדפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קטע מוזר בכל מיני אתרים ישראלים שיש לינקים שלא ניתן ללחוץ עליהם.

כמו בפורום של היידפארק ובאיזור האישי של יד2.

הבעיה החלה רק לאחר השדרוג לFF4

עוד מישהו נתקל בזה?

יש לזה פיתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...