Assassin's Creed: Brotherhood - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed: Brotherhood

sir f

Recommended Posts

לאחר 20 דקות קצרצרות של משחק אני רק יגיד לכל אלה שיש ברשותם 3D Vision (אם יש פה כאלה) שהמשחק פשוט מדהים כמו תמיד, תיקנו את הבעיה העיקרית סוף סוף בAC2 שהיה עם הצללים. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבחור שאחראי על האנימציות של ההרג פשוט חולה בראש.. :yelclap:

דברים נוספים שאהבתי:

1) יש מבנים שאשכרה מאתגר לטפס עליהם.

ועכשיו כמה דברים שלא אהבתי:

1) ההכנסה של הסוסים בתוך העיר מבורכת רק שעצם העובדה שאנשים פשוט ממשיכים ללכת כשרואים סוס דוהר לעברם מורידה המון.

2) המצלמה נכנס למצב צד כזה כאשר צריך להילחם בפרש על סוס, רק שהיא לא מתחשבת בעובדה שיש לך קרבות לא סגורים מהצד..

3) Synchronization failed #^%#! לא מובן למה הם הכניסו את האלמנט הזה למשחק, אבל אם כבר הכניסו ונכשלתי בו, אני באמת צריך להתחיל את כ-ל הזכרון מהתחלה? כבר חשבתי שהתופעה הזאת חלפה מהעולם, אבל אפילו על הסרטים אי אפשר לדלג#$!

4) הachivments דבילים לגמרי. (קבלת achievement על זה שהתחלתי מחדש..באמת? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו כמה דברים שלא אהבתי:

3) Synchronization failed #^%#! לא מובן למה הם הכניסו את האלמנט הזה למשחק, אבל אם כבר הכניסו ונכשלתי בו, אני באמת צריך להתחיל את כ-ל הזכרון מהתחלה? כבר חשבתי שהתופעה הזאת חלפה מהעולם, אבל אפילו על הסרטים אי אפשר לדלג#$!

אפשר לדלג . מקש ESC ואז על השורה השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזמין כל שחקן גיימפאד להתחרות איתי במולטי.

תחרות ספורטיבית תמיד בריא לגוף והנפש :xyxthumbs:

בנוסף לכך אני רוצה לדעת על כמה KILLSTREAK אתם עומדים כרגע ב VIRTUAL TRAINING עם DOUBLE BLADE,בשביל הסקרנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קילסטריק אתה בטוח ? כי המשימה עם הBLADE היא להרוג X אוייבים בלי להיפגע.

בכל מקרה, הצלחתי 32 ברצף אחד עם הBLADE במשימה של הקילסטרייק עם כל הנשקים, אפשר יותר פשוט צריך ריכוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי לאיזה מסימה מעצבנת ( לא זוכר את השם ) שמעופפים עם קנפיים כאלה וצריך לזרוק פצצות על מפעלים...

בשניות הראשונות הכל בסדר והשחקן מגיב לכפתורים במקלדת, אחר כך אין שום תגובה והמקלדת ואני יוצא מהאיזור המותר...

מישהו נתקל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי את המשחק ואני לא יודע על מה אתה מדבר איזה כנפיים איזה פצצות איזה מפעלים?

ותשנה את הצבע לצהוב כי זה ספויילר.

אולי אתה מתכוון למשחק השני רק שם יש מכונת תעופה וגם אז לא זורקים פצצות :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...