Assassin's Creed: Brotherhood - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed: Brotherhood

sir f

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לוקח את המלים שלי בחזרה. המולטיפלייר מקורי, מעולה, ממכר. כשבכל חודש יוצא לו עוד shooter ממוצע שגונב רעיונות של , אני שמח שקניתי משחק יוצא דופן ומקורי מאוד מבחינת הגיימפלייי.

יאללה, סיימו כבר את הסינגל שיהיו יותר אנשים לשחק איתם במולטי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שאמר משהו על ירידה באיכות הגרפיקה, אני ממליץ לך לעשות שעורי בית על מה הוסיפו בBH שלא היה ב2 כמו שאלמנטים מסויימים של תאורה מתקדמת ופירוט גבוה יותר של אובייקטים וואלומטריים

לגביי הכובד של המשחק הזה, לא יצא לי לבחור את זה בצורה רצינית אבל I7 870 בתדר סטוק עם HD6850 בודד מריץ לי את המשחק הזה ב60+ קבוע, לא נתקלתי בצניחות כמו שנתקלתי בהן בקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תורידו את המשחק בגרסת retail מאיפשהו (לא חסר מקומות), שימו בסטים, תעשו varify לקבצים. אם הזמנתם לפני release, תצטרכו להוריד עוד 1.8 ג'יגה, אחרת תורידו מהר את הקבצים החסרים ותתחילו לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ,סיימתי את המשחק ,את שאר המשימות נמשיך ביום אחר .

כמו כול המשחקים בסידרה הוא משחק מדהים , וכמו כול משחק בסידרה הוא עונה על 100 שאלות מהמשחק הקודם ,ופותח עוד 1000 חדשים ,אין מצב שהמשחק הזה יהיה טריילוגיה כמו שיוביסופט אמרו בהתחלה , העלילה בסידרה הזאת כול כך טובה ומסובכת שלסיים אותה יקח כמה משחקים .

בקיצור כמו שההוא למלעה אמר ,

אנייי צריךךךךךךך עודדדדדד!!!!

מקווה שהמשחק הבא יצא בקרוב ,עם המשחק יצא ב2012 בתקופת החגים וגירסת המחשב תדחה ... סתם צוחק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב גם אני בדיוק עכשיו סיימתי את המשחק (התבאסתי לעזוב באמצע כי אני רק עוד שבועיים בבית) והמשחק פשוט מדהים!

עלילה מעולה שמשאירה טעם של עוד ומשחקיות כמצופה.

אני מחכה בקוצר רוח לכותר הבא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המשחק הזה אפשר לאמר קצר ולעיניין.

הרבה עלילה ראשית (DESMOND) משחקיות מעולה שיפורים אין סופיים.

VIRTUAL TRAINING שזה מדהים בפני עצמו,שעות של כיף.

השלישי יסיים את הכל,הכל!

לא יודע איך הם יעשו את זה אבל הם חבורה של גאונים!

המשימות של CRISTINA גרמו לי לתלוש את השיער!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...