ניסיון גרוע שלי עם היבואנית CDLOG או (CD LOG) - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסיון גרוע שלי עם היבואנית CDLOG או (CD LOG)

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^ מי שקונה כרטיס כזה הוא בד"כ מי שישים לב לארטיפקטים מייד.

אני לא רוצה לשפוט כאן מישהו, אך כאמור יש לך ביד כרטיס שעושה ארטיפקטים ועדיין באחריות. זה לא משנה שהם הראו לך עוד כרטיס כזה שעושה ארטיפקטים. האם הם הוציאו את הכרטיס השני מאריזה חדשה ? האם הם ניסו עם כרטיס אחר (דגם/חברה) לראות אם הארטיפקטים גם קיימים ?

אני הייתי בודק את המחשב לעומק, כדי לבודד את הבעיה (יכול להיות שבאמת לא מדובר בכרטיס, אבל עד שלא הייתי מוצא את הבעיה לא הייתי שקט).

אגב,

אפשר קצת יותר פרטים על הבעיה, דגם הכרטיס, ואיפה מופיעים הארטיפקטים (אני מבין שחוץ מזה מדובר במפרט שבחתימה שלך?) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, לא הייתי מקבל את זה.

זה שהכרטיס שהיה להם שם במעבדה גם עשה בעיות, לא אומר שהסדרה היא כזאת. אומנם אכן הכרטיסים היו דיי בעייתיים קצת, אבל כרטיסים תקינים לא אמורים להראות ארטיפיקטים. הייתי ממשיך לחפש כרטיס אחר כזה, ולבדוק.

מכרתי מספיק כרטיסים כאלה, בידיוק כמו שלך (ספיר נכון?), ואף אחד מהם לא חזר עם בעיות ארטיפיקטים.

צודק ב 1000% ויתרת מהר מידי או שחירטטו אותך שם. אם הסדרה פגומה והכרטיסים לא טובים או יש להם בעיה תדרוש החזר במיוחד שיש לך אישור מעבדה שמשהו לא תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התפתחות חדשה ומוזרה... לא יודע בנוגע לסדרה של הכרטיסים האלו כבר,

אבל אתמול אחרי שכבר הרצתי סדרה של בנצ'מארקים וכבר התחלתי להתרגל ולהתלהב מחדש מהכרטיס הזה (בכל זאת, על הנייר FPS מאוד גבוהה, אפילו בקרייסיס הממוצע שלי היה 60 עם VSYNC) הכרטיס מסך התחיל לרענן את המסך והיו בעיות מוזרות עם העכבר, כל זה בזמן שהמאוורר מסתובב ממש מהר פתאום כאילו הדרייבר לא פועל, ואז המסך השחיר לגמרי. אוקיי, ריסטארט, ברגע שווינדוס עולה מסך משחיר.

אמרתי אוקיי, בטח נדפק הדרייבר (האחרון מלא באגים שזה זוועה), עליתי במצב בטוח והסרתי אותו לגמרי.

ניסיתי להעלות איתו במצב רגיל ושוב משחיר המסך. הוצאתי אותו ושמתי את ה 8800GTS שלי, מסך עולה.

לא יודע מה קורה עם הכרטיס, שמתי אותו על הבוקר אצל CDOLOG.

אני ממש מקווה שיאמינו לי שלא הרסתי אותו או משהו (קצת מחשיד שאתמול לא הייתי מרוצה מזה שיש לי כרטיס שהפגמים הגראפיים בו הם תקינים לכרטיס והיום פתאום כרטיס הלך... אבל גאד נוואוז זה מה שקרה)

בכל אופן, פרטים לכל מי שרצה לדעת.

ATI Radeon 5970 של ספיר, ארטיפקטים לבנים שחורים (שמסתבר שהם חלק מהמיקרושוטר שנגרם מ2 הליבות בכרטיס....).

אובייקטים מהבהבים, תזוזת עכבר ותזוזה כללית מקוטעת לרוב גם כשהVSYNC דולק והFPS יציב על 60.

רואים את זה כמעט בכל משחק.

למי שרוצה לדעת מה זה מיקרושוטר- זה משהו שמופיע בעיקר בכרטיסים שמורכבים מ2ליבות- גם אצל ATI וגם אצל (לא, זה לא מופיע רק אצל ATI לפי מה שחשבנו קודם) ולפעמים (אבל הרבה פחות) גם ב2 כרטיסים במערך. נוצר חוסר תיאום כלשהו בין 2 הליבות הגראפיות, כשכל "נלחמת" היא לרנדר אובייקטים מסויימים ואז נוצרות הפרעות כדוגמת אובייקטים מהבהבים, קריעת תמונה (שמתבטאת בתזוזה לא חלקה בסופו של דבר) ועוד ארטיפקטים מוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תודה, אבל כרגע יש התפתחות נוספת שלצערי אני לא יכול לעדכן עליה כרגע, גם לא אוכל לפרט אחר כך אך את המסקנות אני אתן לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

אני חושב שאני מסיר מעלי מעכשיו את ההתערבות בענייני האחריות דרך היבואן.

היבואן מוסר שהכרטיס תקין.

מסרתי לחנות את כל המידע על ההתגלגלויות האחרונות בעניין ואני מקווה שהחנות תצליח לפתור את זה אל מול היבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה ידידותית - אם אתה לא יכול לגבות את הדברים בעובדות - עדיף שלא תעלה אותם על הכתב.

בתי עסק לא רואים בעין יפה השמצות - והם מוכנות ללכת מאוד רחוק עם זה (ובד"כ אתה פשוט "תתעייף" לפניהם)

לי אישית קשה להאמין לכל הסיפור הזה - אבל למדתי שהפתעות יש בכל מקום.

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי לעדכן אחרי כל הזמן הזה שהחנות עדיין נלחמת עם היבואן (ולא פחדה לנקוט באמצעים ממש מרחיקי לכת אגב)...

אני מקווה שבסופו של דבר הסיפור הזה יסגר כבר ואני אקבל את האחריות שמגיעה לי כי אני לא מתכוון להשאר עם כרטיס שאני יודע שתקול.

אבל זה מאוד מבאס ליהיות תקוע כמה חודשים עם כרטיס מסך חלופי, במיוחד בתקופה הזו שיוצאים הרבה משחקים מעולים שקשה להנות מהם ככה. :(

^ גבריאל, כמו שאמרתי בפוסט הראשון המטרה של הפוסט הזה היא לא השמצה. הכל חוץ מהשמצה.

יש כמה דברים שאני לא כותב פה כי אין לי עדיין הוכחה של 100% להם לדוגמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...