ניסיון גרוע שלי עם היבואנית CDLOG או (CD LOG) - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסיון גרוע שלי עם היבואנית CDLOG או (CD LOG)

RayZ

Recommended Posts

יש התפתחות.

בשביל לשמור על הגינות אני אציין את זה שהיום היבואנית התקשרה אלי (אין לי מושג אם זה כתוצאה מהלחץ של החנות או שמישהו ראה את הפוסט שלי וזה עזר) והם אמרו שהם מתכוונים לבדוק שוב את הכרטיס שלי. הנציגה אמרה לי שהיא לא יודעת מי ומה אמרו לי אבל הם כן מתכוונים שאבוא ואראה את הבעיה.

והפעם הם רוצים שאבוא ביחד עם המחשב שלי (קצת פרוייקט אבל בשביל לסגור פרשה של שנה אני אעשה את המאמץ) בגלל שאין להם אפשרות לבחון משחקים על מערכת הבדיקות. מקובל מבחינתי, העיקר שמתייחסים ברצינות לבעיה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מדהים איך אשכול בפורום קטן יכול ללחוץ על מחשבים שפרוסה בקנה מידה ארצי.

זה ממש לא פורום קטן.

זה פורום עם הרבה מאוד השפעה.

זה המקום לדבר על דברים שמפריעים בקשר לחנויות, לרוב הם רואים את זה ונרתעים, ויעזרו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איזה השפעה? לאתר הזה יש כאלף גולשים ממוצע ביום, האכלוסיה בארץ עומדת על 7 מיליון תושבים.

אני בטוח שהאנשים שאתה מתקשר איתם ביומיום בחיים לא שמעו על HWZ בין אם זה בית ספר תיכון, בסיס צבאי, או סתם מקום עבודה סטנדרטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאתר הזה יש הרבה מאוד השפעה, גם לי פעם הייתה בעיה עם מימוש אחריות, דקה אחרי שפתחתי פה דיון על הבעיה צלצלו אלי וסידרו הכל :cool2: יש פה עוד הרבה אנשים שיגידו לך אותו דבר.

ההשפעה היא לא רק על יבואנים וחנויות חומרה, גם במשחקי מחשב יש לפורוםהזה כוח, כל שנה מסדרים קניות קבוצתיות במחירים מוזלים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איזה השפעה? לאתר הזה יש כאלף גולשים ממוצע ביום, האכלוסיה בארץ עומדת על 7 מיליון תושבים.

אני בטוח שהאנשים שאתה מתקשר איתם ביומיום בחיים לא שמעו על HWZ בין אם זה בית ספר תיכון, בסיס צבאי, או סתם מקום עבודה סטנדרטי...

אני מדבר על בעלי העסקים, חנויות המחשבים, וכל שאר הירקות.

להרבה מאוד מהם יש משתמש מטעמם פה בפורום.

וזה מה שחשוב בעצם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אנשים שהולכים לקנות מוצר, מתייעצים עם "חבר שמבין", נחש מה, הוא מאלף האלה שגולשים באתר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעקב

מה שהייתי מצפה מ-CDLOG מלבד הטיפול הפרטני בך - זה לגלול את כל הסיפור גם מהצד שלהם - ואיך הם מתנהלים בעקבות זאת מול החנות.

חברה טובה אחראית למוצרים שלה גם לאחר שהם יוצאים את מפתן דלתה (ולמען הסר ספק - לא הטלתי לרגע דופי ב-CDLOG )

+ לכל המעירים לגבי האמפליטודה של האתר - עדר אף פעם לא היה סימן לטיב (רמז - באתר של ג'ינה ג'מסון ורון ג'רמי יש הרבה כניסות... זה לא אומר שהם אתרים טובים ומועילים).

כשאני קורא את המשפט לעיל - כניסות...

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון- סוף הפרשה:

הייתי היום במעבדה עם המחשב ובדקנו את הכרטיס. הפרשה נגמרה, אני שמח שהיא נגמרה אבל מאוכזב שלא כמו איך שרציתי-

אימתנו את בעיות הארטיפקטים, אבל אחר כך בחנו כרטיס נוסף מאותו הדגם ואותן הבעיות באופן מדוייק היו גם שם.

אז מתברר שהבעיות נובעות מהדגם עצמו.

שזה לגמרי מוזר כי לאנשים אחרים אין את הארטיפקטים האלו עם הכרטיס... אבל הכרטיס הזה לא תקול בסופו של דבר, הבעיה נובעת כנראה ממקור אחר במחשב. לכן אין ליבואן סיבה להחליף אותו.

אני שמח שבסופו של דבר המעבדה נתנה הזדמנות לאמת אם הכרטיס תקול או לא.

אני מצטער שגילינו שהוא לא תקול. זה כמובן עדיין לא משנה את העובדה שלקח שנה עד שהייתה הזדמנות לבדוק את זה...

מה שלא יהיה הסיפור הזה נגמר.

(באסה להשאר עם 5970...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, לא הייתי מקבל את זה.

זה שהכרטיס שהיה להם שם במעבדה גם עשה בעיות, לא אומר שהסדרה היא כזאת. אומנם אכן הכרטיסים היו דיי בעייתיים קצת, אבל כרטיסים תקינים לא אמורים להראות ארטיפיקטים. הייתי ממשיך לחפש כרטיס אחר כזה, ולבדוק.

מכרתי מספיק כרטיסים כאלה, בידיוק כמו שלך (ספיר נכון?), ואף אחד מהם לא חזר עם בעיות ארטיפיקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...