עזרה | שדרוג כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה | שדרוג כרטיס מסך

menkes

Recommended Posts

שלום לכולם, אני מחפש כרטיס מסך חדש (יותר נכון 2).

אני חסיד מושבע של ולעולם עוד לא היה לי כרטיס אחר, החלטתי לעשות את הצעד ולקנות שתומך בcrossfire.

כרגע אני עובד עם 9600gt יחיד ורוצה להתחיל לעבוד עם מערכת crossfire. התקציב הוא כ2000 שקל.

יש המלצות? האם שווה לקנות שני כרטיסים של ג׳יגה אחד במקום אחד של שניים? (אני מתעניין גם במשחקים וגם עריכה גרפית, ולא דואג ממצבים של צוואר בקבוק יוותר מידי, כל שאר המפרט חזק משמעותית מהכרטיס הנוכחי)

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חסיד של ורוצה crossfire? :nixweiss:

האמת שכל ההודעה שלך לא עושה יותר מדי היגיון אז למה שלא תסביר מה בדיוק המטרה של השדרוג שאתה מתכנן ואיזה חומרה יש לך כיום מעבר לכרטיס מסך, בדגש על מסך וספק כח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות צמד של 6850 שיעלו לך הרבה כ1600 ש"ח, ואפי' פחות.

אבל רק שתדע, שמערך CF משתמש בכמות של אחד הכרטיסים. ז"א ששניהם ישתמשו ב1G , ואולי זה יהווה צוואר בקבוק לתפקוד שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסיד של אבל החלטתי לקנות לוח תואם קרוספייר כדי לעבור לזה, לא חשבתי שסיבכתי יותר מידי.. מצטער :)

אז השימוש בקרוספייר שווה את המאמץ? לא שווה לקנות כרטיס אחד חזק בתקציב כזה?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, כמו שאמרו לך אתה צריך לוודא שהמערכת שלך מתאימה-

1) האם יש לך שתומך ב-crossfire לפחות ברוחב פס של x8 x8?

2) האם יש לך מעבד שלא יהווה צוואר בקבוק לזוג hd 6850?

3) האם יש לך חזק מספיק לשני כרטיסים כאלה (לפחות 550w איכותי)?

4) האם יש לך מארז מאוורר היטב כך שלא יווצר חימום יתר של הכרטיסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע מה ההבדל בין לCROSSFIRE.

וגם אמרתי שאני חסיד של אבל עובר למערכת אחרת. הייתי בטוח שזה הבהיר את זה שאני הולך להשתמש בati.

סתם רציתי לדעת אם יש למישהו הערות בנושא, אם כדאי לעשות את המעבר או לא :)

המעבד מספיק חזק i7 והלוח תומך במערכת מאה אחוז. אני רק רציתי להתייעץ אם המערכת משתלמת מבחינה של מחיר/ביצועים ואם אני באמת ארגיש הבדל משמעותי. עד היום ה9600gt שהיה לי עשה את העבודה ויותר, פשוט כשעברתי לרזולוציות גדולות הוא טיפה התחיל לצלוע.

תודה לכל המגיבים עד עכשיו! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל שאלה של תקציב ואופן שימוש. מהי הרזזולוציה המקסימאלית שאתה יכול להשתמש בה וכמה תקציב יש לך?

באופן כללי אני תמיד בעד כרטיס בודד חזק אל מול צמד במערך אם המחירים דומים. עממה, נוצר מצב כזה שאת HD6850 וGTX460 אפשר להשיג במחירים מאוד נוחים מול האחים הגדולים שלהם שרחוקים מלהיות חזקים כמו מערכים כפולים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1920x1680. אם הבנתי את השאלה נכון. והתקציב כרגע הוא רק לכרטיס אחד. אם אני ארתה מערך כפול אני אקנה אחד של ati ואוסיף לו אח תאום בעתיד או אקנה אחד טיפה יותר חזק שישאר בודד.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...