תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית

shibby15

Recommended Posts

איזה מערכת שמעתי?

את המערכת של אבא שלי... כבר בת 40 שנה

כל 5 שנים הוא מחליף את הסט של השפורפרות והוא גם לקח אותה לשיפוץ לפני כמה שנים

הוא שומע קלאסית וגאז ויש לו אוספים אבל מה זה אוספים יש לנו קרוב ל4000 תקליטים ועוד לא ידע כמה דיסקים והמון המון המון מוזיקליים שהוא מקליט

אבא שלי אודיופיל לגמריי

מה שממש מצחיק ואתי זה שהמערכת שלו היא סך הכל 12 וואט אראמאס ואני לא מבין איך אין לך מושג לאיזה ווליום היא מגיעה

טוב אני ממש ורצה לדבר איתך בפרטי יש לך אייסיקיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 304
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ניסיתי אותם - נאמר שהם מגברים חביבים מאד, אבל התכנונים החדשים שמסתובבים בשנה האחרונה (שהוגדרה: גן עדן למגברי אוזניות) כבר נותנים יותר תמורה לעומת מחיר - אם במקרה התכוונת להשתדרג, תוכל למכור בארץ במחיר טוב והבריח לכאן משהו טוב יותר, בתוספת תשלום קטנה.

סטריאופייל זה מגזין מועדרך - אבל בעניין של הם לא ספצים.

Class A זה לא רמה של מגבר - זה פשוט שהצ'יפ שעליו המעגל מבוסס מקבל רמת זרם אופטימלית, כך שהוא עובד ביעלות מקסימלית (אני לא טכנאי, אל תשאל אותי מעבר לזה)

מצטער על התגובה המאוחרת.

אז ככה: אני מתנצל מראש אם לא הבהרתי את עצמי כהלכה. זהו מגבר סטריאו של קריק. הוא לא מגביר זוג אלא זוג מוניטורים לא נצילים במיוחד.

לגבי קלאס A: אתה צודק בהחלט, קלאס A, קלאס C, קלאס AB זוהי דרך לתאר מבנים של מעגלים במגברי מנורות בין אם Push-Pull או Single-Ended.

אבל כשמציינים את זה בהקשר לסטריאופייל (המגזין) מדברים על הדירוג שהם מעניקים למוצרי אודיו שונים שהם עושים להם ביקורת. זה מגבר זול מאד (יחסית) שנבחר לקטגוריה A - הרמה הכי גבוהה - בסטריאופייל, רמה שחברים בה פאטיפונים בעלות של עשרות אלפי דולרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצוין!

אני רק מקווה שיצאה לאוזניות מושקעת ובאמת נשמעת ברמה של היציאה לרמקולים! לפעמים ליצרנים לא אכפת מזה...אפילו אם הם עושים מדבר רמקולים טוב. לצערי, אין דרך לבדוק חוץ מלהשוות למגבר טוב :-)

העיקר שאתה נהנה מהמוסיקה!

דיברתי עם אסף מאקווה, אני אקפוץ לבקר אותו בימים הקרובים..נקשיב קצת לציוד אחד של השני.

לגביי ה"קלאסים" - זה לא רק במגברי מנורות! אני לא ממש מבין בקטע הטכני של זה, אבל קודם הערתי על זה כי חשבתי שהתבלבלת בין מונח טכני לבין דירוג של סטריאופייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני יודע על מגברי שפורפרות (המגבר של אבא שלי למשל) זה שלשפורפרות יש צליל יותר חי יותר נעים לאוזן יותר רך כזה

מתאים יותר לקלאסי ולגאז והסגנון הזה

אבל המערכת גם נשמעת לא רע עם טראנסים... :P

קיצר דיברתי עם אדם והחלטתי

אני קונה את הרבולושין של M-AUDIO

ואז אני יקנה איזה מגבר נחמד לHD25 שלי

אני יבדוק איך המערכת שלי נשמעת יותר טוב בחיבור אנלוגי או בדיגיטלי

עם בדיגיטלי אני אני יחבר את המערכת בדיגיטלי ואת המגבר עם האוזניות לאנלוגי

אבל יכול להיות גם ההפך

שבחיבור אנלוגי הסאונד יהיה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרודיגי 7.1 ממש מצויין, יותר טוב מהרבו אבל לא בהרבה. אתה יכול להסתפק ברבו ואת השאר להשקיע על חדשות.

יש לך מאיפה לקנוות בארץ או שאתה קונה מחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יקנה את הפרודיג'י בחול ב100 דולר

אבא שלי נוסע ביום שלישי

עשיתי חקירה קטנה והוא ממש טוב לי

יש לו יציאה מוגברת לאוזניות מה שיחסוך ממני כסף לקנות מגבר

בכל תוכנת מיקסוס כמו טרקטור שאני מאוד אוהב יש 2 ערוצי הסאונד הראשי והמוניטור אז תמיד הייתי עם 2 כרטיסי קול

אבל פה יש איזה משהו שמחלק את זה ל2 ערוצים או משהו כזה ואז זה טוב לי חוסך לי עוד כרטיס במחשב

והוא כרטיס מאוד חזק אז הטרקטור למשל יהיה על לייטסני מאוד נמוך

אהבתי את הכרטיס

עדיף לי לקנות אותו ב100 דולר או את הרבולושין ב85 דולר?? נראה לי שאת הפרודיג'י

תגיד שיבי יש לך אייסיקיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אכן מעולות!

אני קיבלתי MX300 עם האייריבר, היות וכולם מאד דומים (300/400/500) ויש רק שיפורים. אני מניח שה500 ממש מעולות.

והגרדו 60 נחמדות מאד, אבל אישית הייתי קונה דברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...