תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית

shibby15

Recommended Posts

קניתי בבזק סטור טלפון עם , עלה לי 80 שקל

קיבלתי איתו אוזניה בודדת עם מקרופון, כמו מוקד שירות לקוחות נטויזן, רק בסגנון של שירות לקוחות בית ג'עאלה

האמת אחרי ששברתי את המקרופון וחיברתי את האוזניה למחשב, אני שומע איתם בלילה כבר 3 ימים

לדעתי זה קצת דפק לי את האוזן כי כל פעם שמגבירים זה עושה אווווווו ואז האוזן משותקת לכמה שעות

אבל מסתדרים....

עכשיו נראה אותכם אומרים שאין תרבות ואיכות לאוזניות בארץ! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 304
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כולכם מדברים על חברות כלכך טובות אבל מה הרוב לא ניתנות להשגה בארץ ואם כן אז מאיפה אפשר להשיג שרות או חברת תיקונים?

אני חושב שעד שאנשים רצינים כמו אלה שאני רואה(קורא) כאן לא יקחו את העינין לידיים שלהם לא נגיע לשום רמה נורמלית ואני לא מדבר ביכלל על להשוות לחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להתוודות שאפילו שמאז ומתמיד אני רודף אחרי איכות במוזיקה, בנוגע לאוזניות תמיד התפשרתי. רק מאז שהתחלתי להסתובב בפורומים באינטרנט ו"לראות" עולם בנוגע לאוזניות הבנתי מה אני מפסיד.

מה שקורה שחלק מהאנשים הם כמוני, ומוכנים להבין שאיכות זה משהו שכדאי לנסות להשיג, ויש כאלה שלא מענין אותם כי השירים של מושיק עפיה נשמעים טוב גם בציוד ממוצע. (בלי להעליב אף אחד :) )

נ.ב

לא לשכוח שכסף קובע הרבה. הרבה אנשים יעדיפו להוציא 100 דולר (תחשבו על זה, זה 500 שקל) במקום אחר ולא מתרגשים מהאיכות שהם מפסידים, אבל אם כן היה להם את הכסף הנוסף הם בהחלט היו הולכים על זה - לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקי דיי צודק

מאוד מאוד אכפת לי האיכות, והייתי מאוד רוצה איכותיות

אבל בוא נגיד שהוא הייתי משקיע על זה יותר מ200 שקל

כי זה התת מודע שלי אומר לי (כה כה אנחנו מדברים המון דרך אגב..) שזה רק זה לא שאני יכול להוציא עליהם 600 שקל

ממש לא מזלזל בחשיבות האיכות באוזניות אבל בכל זאת אם היה לי עכשיו 800 שקל ביד ולא היה לי מה לעשות איתם

הייתי חושב הרבה מאוד אם שווה להשקיע מחיר כזה באוזניות, כי זאת הנורמה בישראל, תגיד למישהו שקנית במעל מ 400 שקל הוא יפתח עליך כאלה עיניים :o

וסתם לדעת, אתה אומר שמי ששומע מושיק עפיה יכול להסתפק בסאונד באיכות בינונית, איזה סוג באמת "שווה" השקעה כספית גדולה של ציוד שמע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל בעלי האוזניות הטובות, בבקשה להוריד, Binaural recording:

http://wmlab.csie.ncu.edu.tw/~xdlai/Track01.mp3

אצלי בDT931 האפקט של ה3d והאפקט הלהבה(כשהגפרור נידלק יש מין תחושה מוזרה כזאת כמו של אש אמיתית) מועבר מצויין!

ולכל אלה שמעדיפים רמקולים מצועצעים שלא מתקרבים לאיכות ולעוצמה של (מערכת) איכותיות- אין לי מה להגיד לכם(חוץ ממה ששיבי אמר בתחילת הדיון-בהודעה הראשית). כניראה שאי אפשר יהיה לשנות את דעתכם עד שתשמעו מערכת אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו...אמנם אפילו דעתי קצת השתנתה. אז זה לא קשור לאף אחד אחר.

פשוט גיליתי שכנראה זה נשגב ממני להבדיל בין של 200 דולר לבין של 100 דולר ו"הסתפקתי" בסנהיסר 280. מאד מאד מאד מאד! מרוצה! לפםעמים שבאים אלי חברים ואני מפעיל שוב את הATP3 אני מבין מה אני מרוויח מהאוזניות, אי אפשר להשוות.

תהנו ובואו נקווה שיגיע היום שאוזניות לא יהיה ה"דרך החלופית" לשמוע מוסיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקי , ממש לא מסכים , יש לי HD590, וגם HD497 , שאני שומע עם HD497 , אני בטוח שהם מצויינות , ולהוציא כסף על אוזניות

יקרות פי 3 , זה סתם ביזבוז כסף, אבל שאני מחליף ל-590 מיד לאחר השמיעה ב-HD497 , אני שם לב להבדל הגדול , ה-590 הרבה יותר מאוזנות, צליל הרבה יותר נקי, אין מה להשוות, זאת חווית שמע נהדרת לשמוע ב- HD590 , מי שיש לו 497 וחושב שהם מצויינות (וזה נכון) אם תהיה לו אפשרות להשוות אותם בו במקום לאוזניות של 150 200 דולר ירגיש בהבדל העצום.

ואני כבר מחכה בקוצר רוח לחבר שלי מארצות הברית שיביא לי את HD600,

ואני לא חושב שזה ביזבוז כסף, זאת חוית שמיעה ששווה כל שקל (דולר) , ולא איכפת לי שאנשים פותחים זוג עיניים שהם שומעים שהאוזניות עלו 1000 שקל, ה ם פ ש ו ט ל א מ-ב-י-נ-י-ם

אני כבר לא יכול לשמוע ברמקולים , יש לי טובים שעלו לי 2700 שקל לפני שנה - Paradigm ,

והם פשוט זבל לעומת ה-HD590

לשמוע את התוכנית של יואב קוטנר - הבמה המרכזית , עם ה-HD590 מחוברות לרסיבר ימאהה שמחובר לממיר YES , זה היה פשוט חוויה

, כאילו אתה נמצא בהופעה עצמה. חבל שהורידו את התוכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

scotthal, לדעתי חבל שאתה לא משקיע במגבר אוזניות ייעודי.

יש לך אוזניות מעולות (590) ועוד מעט אתה אומר שתקבל בכלל אוזניות שהם ליגה לאומית (ה600) לדעתי זה ביזבוז לקנות אוזניות כאלה ללא מגבר בשבילהן.

יש מגברי אוזניות לא יקרים ועדיין מעולים, שמעתי דברים נפלאים על מגבר האוזניות שלaqua שמיוצר כאן בת"א ע"י בחור בשם אסף, שפעיל מאוד בפורום אודיו וקולנוע ביתי בתפוז וגם כאן זורק הודעה פה ושם (תחת הניק "דוחף_לויתן")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

scorpion, תודה על ההצעה, אשקול זאת, אף על פי שעדיין אני לא רואה את חברי מגיע מארצות הברית בזמן הקרוב, אבל ברור לי שאני צריך גם מגבר , תודה על ההצעה , בנתיים ה-HD590 משביעות את רצוני ב-100 אחוז , מקריאה כאן ב-פורום , למדתי שגם לך יש HD497, ואתה מאוד מרוצה, וגם אני חושב שהם מעולות, עד ששמעתי דקה אחרי את ה-590 מאז אני לא יכול לשמוע את ה-497 , אני לא רוצה לבאס אותך, אבל, הבנתי שאתה מבין ב-, וחשוב לך הנושא, אז רק רציתי להעביר לך את התרשומתי בין שני האוזניות, אין מה לעשות, לפי האוזניים שלי, אני לא מסוגל לשמוע יותר ב-497 אחרי ששמעתי את ה-590, והם כרגע משמשות כגיבוי שאני מקווה שלא אצטרך.

בקשר לבחור מ-AQUA שאקבל את ה-600 אפנה אליו. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שה590 עדיפות פי כמה (למרות שאני מעדיף פתוחות וה590 סגורות הרמטית ;D ), אבל העניין הוא התקציב.

לצערי הרב אף על פי העובדה שאני מאוד אוהב איכותי, אני גם תלמיד תיכון ואין לי כסף לציוד "רציני".

אבל אני חושב שבינתיים ה497 הם מספיק טובות, לפחות עד השדרוג הבא.

אגב, הצצה במפרט המחשב שלי תגלה לך גם את מערכת הסטריאו שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

scorpion, פששששששששש, כל הכבוד , לתלמיד תיכון אתה מאובזר כמו שצריך , רק רציתי להגיד ומשום מה יש לי הרגשה שגם אתה יודע שה-590 הם פתוחות והאוזניות הכי נוחות שיש כיום (אולי ה-595 יותר נוחות לא יודע), וכידוע הסגורות לא ממש נוחות.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, לא שאני בא לזלזל חס ושלום. אבל לפי מה שראיתי בחו"ל ה590 לא נחשבות יחסית למחירן.

אין מה להשוות ל580/600...

אבל מה שכן, הן נשמעות פשוט מעולה גם בלי מגבר ככה שזה מן פשרה שכזו על איכות גבוה בלי מגבר.

בכל אופן תהנו! אם הייתי צריך לבחור עכשיו משהו במחיר של בערך 200 דולר זה היה אודיו טכניקה רוב הסיכויים (בלי מגבר) או משהו עם מגבר ואז כנראה הבחירה הברורה של 580.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן shibby, ה-590 נשמעות ממש מעולה, ואני יודע ששמעת את ה-497 של חברך Scorpion , אבל ה-590 ברמה אחרת, אני לא ממליץ לקנות כי אני קורא את אותו פורום שאתה קורא בארצות הברית , ואין מה לעשות ה-590 עבר זמנם, לפני חודש יצאו ה-595 למי שאין מגבר ורוצה נוחות.

וכנראה שאתה צודק שבאותו מחיר של ה-590 אפשר לקנות את ה-580 שהם שמבחינה טכנית בנויות אחרת ויותר מקצוענית , אבל הם דורשות הגברה. אבל הם יותר משתלמות מה-590 , אתה צודק, אני יודע. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...