תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית

shibby15

Recommended Posts

• תגובות 304
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדיוק כמו שאדם אמר, כולה רציתי להעלות דיון להעלות את המודעות לאוזניות בפורום. אני בחרתי כבר :)

אגב, אדם הוא בעליו הגאה של זוג סוני CD3000 הייתי מגדיר אותם כסופר במחיר של 400 דולר בערך+מגבר יאכותי.

אוי מה הייתי נותן בעד זוג כאלה (חוץ מ400 דולר :) )...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה האתר של aqua audio.

הסאונד סטורם כרטיס בערך ברמה של הLIVE, וגם ככה אין לי כסף (או רצון) לשדרג אותו כרגע.

שדרג אותו בדחיפות! LIVE זה נורא!!! לא משנה איזה מגבר ואוזניות תחבר לזה, בחיים לא תשמע את הפוטנציאל של המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שדרג אותו בדחיפות! LIVE זה נורא!!! לא משנה איזה מגבר ואוזניות תחבר לזה, בחיים לא תשמע את הפוטנציאל של המערכת.

לא שמעתי את הסאונדסטורם אבל לפי ביקורות ברשת הוא אמור להאכיל את הSBL אבק.

המעבד של EMU שיש ב SBL הוא תת רמה בימינו ואת זה אומרים אנשים שמחברים קופסאות אשל למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Uber Scorpion ,

בסוף שבוע הבא אני מגיע להונג קונג. שם אני אשמע את הR10, ואבדוק איך הן מתאימות לציוד שלי (יתכן שהוא לא מספיק טוב).

יתכן שיום אחד אני אקנה אותן. אבל יתכן שאני אחיף את כל המערכת לסטאקס אומגה 2.

יודע מה, בחלילית מוכרים את ה Revolution 7.1.. תראה אם אתה יכול להגיע לשם בשביל להאזין..אם יש להם אותו מותקן במחשב. אין כמו לשמוע.

Fklosti,

אלה כבלים לרמקולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו שאדם אמר, כולה רציתי להעלות דיון להעלות את המודעות לאוזניות בפורום. אני בחרתי כבר :)

אגב, אדם הוא בעליו הגאה של זוג סוני CD3000 הייתי מגדיר אותם כסופר במחיר של 400 דולר בערך+מגבר יאכותי.

אוי מה הייתי נותן בעד זוג כאלה (חוץ מ400 דולר :) )...

יש לי עוד כמה ... Beyerdynamic DT880 , Etymotic ER-4 , Shure E5 , Koss PortaPros

השור מחכות לי בהונג קונגת עוד לא שמעתי אותן.. הן צריכות להיות פיצוץ (טוב במחיר של $370 כדאי מאד שהן יהיו)

Uber Scorpion

בכמה מוכרים את הכרטיס שלך בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות

מזה מגבר לאוזניות?????

ועוד מגבר מנורות???? אני לא ורצה לחשוב כמה דבר כזה עולה

הסאונד של מנורות פי 10 יותר טוב מסאונד של טרנזיסטורים

טוב תסבירו לי בבקשה מה זה עם מגבר

למה צריכות מגבר? לא הבנתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלעד,

מגבר לאוזניות זה פשוט מגבר שמיועד לאוזניות. התכנון של המעגל מתאים טוב יותר מבחינת האאוטפוט לאוזניות, במונחים של התנגדות, זרם ומתח. רב היציאות לאוזניות, גם ברסיברים יקרים, לא עשויות מחומרים טובים ואינן מותאמות לביצועים אופטימליים באמת.

ישנם מגברים , וישנם מגברים ביתיים. הניידים נוטים להיות טובים פחות, כי הרכיבים האלקטרוניים קטנים יותר, ויש ביניהם מרווח קטן בתוך המעגל (חשמל עובר גם באויר, וכך המעגל מפריע לעצמו לעבוד בנקיות)

ישנם מגברי מנורות מצויינים שיכולים לשמש גם בתור Preamp מצויין.

מגברי מנורות נוטים להיות יקרים, זה נכון, אבל מגברי סוליד סטייט (טרנזיסטורים) באיכות דומה גם עומדים באותן רמות מחיר.

הסאונד של מנורות בהחלט לא יותר טוב מטרנזיסטורים. הכל תלוי לאיזה ציוד הקשבת, ומאד תלוי בטעם המוסיקלי שלך ובמה שהאוזן שלך מחפשת. זה הקרב ההיסטורי - מנורות נגד סוליד סטייט. המנורות יותר "צובעות" את הסאונד, אבל מעניקות אופי יותר אנושי ונעימות לאוזן - זמרים וזמרות נשמעים טוב במיוחד דרך הגברת מנורות.

יש מנורות יותר "צבועות", יש כאלה יותר נייטרליות.

יש מגברי מנורות שנשמעים דומה לסוליד סטייט, יש כאלה שהם מאד מנורתיים.

אני מעדיף מנורות למוסיקה עדינה, אבל בהחלט סוליד סטייט למוסיקה אגרסיבית שבה דינמיקה יותר קונטרסטית נחוצה. אבל ההחלטה יכולה להשתנות בהתאם לאוזניות או למקור (הכרטיס קול וה DAC שלי נשמעים שונה, אז מה שאני בוחר משפיעה על ההחלטה איזה ציוד אני רוצה לשלב בשביל אלבום מסוים).

אז בסך הכל, אי אפשר לעשות הכללה של "מה יותר טוב".. כל בנאדם יחליט אחרת.

מה שכן, מנורות יכולות להסוות ציוד מחורבן - דוגמא טובה זה גיטרות. רב הגיטרות הן לא טובות בכלל (בעצם,יש מעט מאד גיטרות טובות באמת) - אז ברור שמנורות ישמע יותר טוב, בגלל שמגברי מנורות לגיטרה הם ממש מנורתיים ומעגלים את הסאונד המחורבן שהגיטרה נותנת להם. קח גיטרה משובחת ביותר ותתאים לה במיוחד מגבר סוליד סטייט שישמע טוב איתה, ותראה מה זה כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...