סלקום משנים את שיטת התמחור לאינטרנט דור שלישי - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלקום משנים את שיטת התמחור לאינטרנט דור שלישי

Kidney_stonE

Recommended Posts

אני לא מבין מה הבעיה. תגיד להם שאורנג' מוכנים לתת לך את זה, ושאם הם לא יתנו לך אתה תעבור אליהם. זה סופר פשוט.

זה לא כזה מזיז להם כבר...

ובאורנג' אין ממש את זה - יש להם חבילות מוגבלות נפח גלישה ובסלקום יודעים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אצלי זה עבד בצורה אחרת.

אמרתי שיש לי N97 כשקניתי אמדרויד ושאני לא צריך שום דבר חוץ מחבילת הגלישה ב-25 ש"ח כי אני לא מעוניין במהירות יותר גבוהה וחרטא נוספת כלשהיא. והנציגה העבירה אותי לחבילה הזאת... אז אני לא יודע למה זה לא מסתדר לכם.

עכשיו בפועל אני על גלישה לא מוגבלת אבל איטית יחסית למרות שלכל הצרכים שלי זה בינתיים מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה עבד בצורה אחרת.

אמרתי שיש לי N97 כשקניתי אמדרויד ושאני לא צריך שום דבר חוץ מחבילת הגלישה ב-25 ש"ח כי אני לא מעוניין במהירות יותר גבוהה וחרטא נוספת כלשהיא. והנציגה העבירה אותי לחבילה הזאת... אז אני לא יודע למה זה לא מסתדר לכם.

עכשיו בפועל אני על גלישה לא מוגבלת אבל איטית יחסית למרות שלכל הצרכים שלי זה בינתיים מספיק.

קנית אצלם את האנדרואיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה מכשיר אצלהם אתה מחוייב לתוכנית מסויימת. זה נכון. יותר שווה לקנות מכשיר ולבקש החזר, אם יש לך חשבונית הם מחוייבים לתת לך.

החזר לפי איזה מבצע?

ומה לגבי לקוחות קיימים? במידה וקונים מכשיר חדש ניתן לקבל חבילת גלישה איזה שהלקוח רוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כזה מזיז להם כבר...

ובאורנג' אין ממש את זה - יש להם חבילות מוגבלות נפח גלישה ובסלקום יודעים את זה.

נכון, אבל שם כל החבילות זה במהירות הגבוהה ביותר. ואתה יכול לקבל חבילה של 5GB שזה מעל ומעבר למה שאי פעם תצטרך בטלפון סלולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל שם כל החבילות זה במהירות הגבוהה ביותר. ואתה יכול לקבל חבילה של 5GB שזה מעל ומעבר למה שאי פעם תצטרך בטלפון סלולרי.

כן זה די והותר....אם כי עדיין זה לא ללא הגבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "הבדל בגישה" ?

ההבדל היחיד הוא שבאורנג' אתה מקבל תמיד מהירות מקסימלית, ובסלקום אלא אם אתה לוקח את החבילה היקרה ביותר - הם מגבילים לך את המהירות..

מה זה מהירות מקסימלית באורנג'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...