סלקום משנים את שיטת התמחור לאינטרנט דור שלישי - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלקום משנים את שיטת התמחור לאינטרנט דור שלישי

Kidney_stonE

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז היית "מתנתק ומתחבר מחדש"..

הבעיה היא שאני בתוכנית עם התחייבות לסלקום,ורק חודש הבא אני עובר לתוכנית ללא התחייבות,ולא היה לי כוח להמתין.

אני בטוח שעם הזמן יצאו תוכניות גלישה יותר נורמליות גם לאלה שוותיקים.

מקווה שיספיק לי רק ה-300MB האלה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, דיברתי עם נציגה שלהם והיא אמרה שהיא חייבת לקבל אישור כדי לבטל את הדמי קישוריות של הדור השלישי ושזה יכול לקחת עד שלושה ימים.

ברגע שיתקבל האישור ודמי הקישוריות יתבטלו היא תתקשר אלי ומבחינת החבילות היא אמרה שהחבלה המינימלית היא של ה25 ש"ח ושיש אפילו חבילה של 0 ש"ח אבל היא לגלישה רק בפורטל (מה זה אומר עד היום אני לא יודע כי כל הפורטל זה קישורים לאתרים אחרים...).

[br]פורסם בתאריך: 8.02.2011 בשעה 19:30:45

הבעיה היא שאני בתוכנית עם התחייבות לסלקום,ורק חודש הבא אני עובר לתוכנית ללא התחייבות,ולא היה לי כוח להמתין.

אבל אין יותר התחייבויות ואין קנסות יציאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הסכמת לזה? אתה חייב להתקשר להגיד שהם דפקו אותך! 50 שקל ל300 מגה זה המון!

זה שיש לך התחייבות לא אומר שאתה לא יכול להתמקח על שום דבר ואם הנציג אומר לך זה מה יש אז פשוט אל תסגור עסקה

תדבר עם קשרי לקוחות תסביר להם שבסלקום פלאפון חברים שלך מקבלים באותו מחיר 5GB ושאתה לא פרייר של אף אחד

אף פעם לא מאוחר ואני מבטיח לך שאתה יכול לקבל בדיוק מה שלקוחות חדשים מקבלים אם תדרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הסכמת לזה? אתה חייב להתקשר להגיד שהם דפקו אותך! 50 שקל ל300 מגה זה המון!

זה שיש לך התחייבות לא אומר שאתה לא יכול להתמקח על שום דבר ואם הנציג אומר לך זה מה יש אז פשוט אל תסגור עסקה

תדבר עם קשרי לקוחות תסביר להם שבסלקום פלאפון חברים שלך מקבלים באותו מחיר 5GB ושאתה לא פרייר של אף אחד

אף פעם לא מאוחר ואני מבטיח לך שאתה יכול לקבל בדיוק מה שלקוחות חדשים מקבלים אם תדרוש.

להשיג אותם בטלפון זה סיוט עלי אדמות,בימים אלה.

לא נורא,נעבור חודש אחד,ונראה אם החבילה תספיק לי,והיא אמורה להספיק.

אני יודע שיש לי חברים עם חבילות של 1G והם נשארים עם עודף לא קטן.

במקרה הכי גרוע,נחרוג ונשלם על זה כסף,אבל אני לא כזה מוטרד,כי אני לא רואה מיוטיוב וכאלה,ולא מוריד דברים כבדים.

רב השימוש שלי הוא קריאת מיילים,ו-VOIP.(סקייפ)

ושאני בבית שלי או של ההורים,ה-WIFI קופץ ומחליף את חבילת ה-DATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש פרטים על חבילת ה-0 ש"ח? האם היא מאפשרת גלישת WAP ללא הגבלה?

לפי מה שהבנתי מהנציגה שלהם, זאת חבילה לגלישה בפורטל בלבד (עד היום גלישה בפורטל הכוונה לכל אתר שניתן לגשת אליו דרך הפורטל ללא לינק חיצוני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מה האתרים שנכללים בפורטל של סלקום?

קצת דפוק לשלם 24 שקל בחודש על 100 מגה וחשבתי להחליף את זה בחבילת ה"חינם" שלהם.

שבכל מקרה אני לא מקבל מהירות מעל 384KBPS אז למה לשלם סתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

רק ליידוע - עדיין מחייבים את הלקוח לקחת חבילת גלישה ש"מתאימה" למכשיר שלו! :screwy:

וזה אומר שבמידה ולקוח קונה מכשיר או אייפון4 הוא מחוייב לקחת חבילת של מינימום 1 מגה שעלותה 70 שקלים בחודש.

אין דרך להתמקח על העניין הזה - מניסיון, המערכת מידע שלהם לא מאפשרת לקבל משהו אחר עם המכשירים האלה.

ממש חוצפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דרך להתמקח על העניין הזה - מניסיון, המערכת מידע שלהם לא מאפשרת לקבל משהו אחר עם המכשירים האלה.

זה ממש לא נכון (מנסיון, יש לי וחבילת גלישה ב 25 ש"ח)

כנראה התווכחת עם הנציג הלא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי לסלקום לשנות מסלול גלישה שיש לי, ונאמר לי שאני יכול לעשות את זה רק במידה ואני קונה מכשיר דור שלישי.

עכשיו לי יש כבר מכשיר דור 3.5, מדובר ב HD2.

וכשביקתי לשנות מסלול אמרו לי שרק אם אני אקנה מכשיר אני אקבל את זה.

ולבנתיים אני נשאר עם חבילה של 300 מגה נפח הורדה ב 50 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...