MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server

SimonSays

Recommended Posts

• תגובות 385
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ניסיתי לחזור לפני כמה חודשים והייתי כל כך גרוע שלא היה לי כח "להשקיע" בלחזור להיות טוב (לא שהייתי כזה elite קודם) (:

בעיקר לא אם אין ניהול ואת החבר'ה

מישה זו התחלה טובה 8)

*אגב, שלא יובן לא נכון...

אני לא מתלונן על הניהול בשרת. אני רק אומר שאם החבר'ה הקודמים היו מנהלים אז היה יותר קל להתארגן למשחק כשגם יש אותם וגם יש ניהול.

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

אתמול שיחקתי בשרת של האתר ופיצצתי MCOMS של הקבוצה שלי סתם בישביל הצחוקים וקיבלתי באן לכל החיים.

אני מיצטער ואני לא יעשה זאת שוב אז בבקשה תורידו לי את הבאן או לפחות תקצרו אותו לזמן מוגבל

ואני מבטיח לא לעשות זאת שוב.

תודה מראש

נ.ב

הכינוי שלי הוא urielspi...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להגיד משהו קטן. דיברתי עם השחקן Com. Mj בסטים, אנחנו מכירים. רציתי שאלתי מה קרה כי לא הבאת שום סיבה =X. בכל אופן, הוא אמר שדיברת באופן לא נחמד על ערבים. אני לא יודע מה קרה, לא הייתי שם, אין לי שום צד בעניין. אבל זה שאתה בא ומבקש באן לצמיתות, למספר שחקנים ללא שום סיבה לדעתי מעט לא הוגן. במיוחד שאין שום הוכחה. אפילו שאתה מנהל ראשי ואני, כמו אחרים מכבדים אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מפלה, כל השחקנים שקיללו בזמן המשחק קיבלו באן. ההוכחות בלוגים של השרת. גם אין לו מה להגיד שדיברתי לא יפה, כי כל מה שכתבתי זה שאם הם לא מפסיקים עם הקללות, כל המעורבים יקבלו באן, וזה מה שקרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...