Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 117 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ORIGIN יכול להסגר בשניה, אם השירות לא יגדיל רווחים (וכרגע יותר ניראה כאילו הוא הולך להקטין אותם) הם פשוט יסגרו את השירות הזה. כמובן שבמצב כזה הם פשוט יעברו להשתמש ב או IMPULSE או שהמשחק יהיה STAND ALONE עם UPDATER ו BATTLELOG להפעלה.

BETA זה לא דבר רע, בכל מקרה המשחקים של DICE לרוב יוצאים במצב לא כל כך טוב. חוץ מזה לפי ה ALPHA המצב של המשחק יחסית טוב (בהשוואה למשחקים קודמים של DICE כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני היה EADM שזה אותו דבר, רק בלי רשימת חברים וצ'אט. ;) אין שום סיבה שהם יסגרו . הם יכולים לסיים מלחמה עם STEAM ולהחזיר למכור דרכם, אבל יישאר. אין שום סיבה בעולם לסגור אותו.

מישהו כאן מתכוון לקנות עוד משחקים בתקופה הזאת? :)

אני מחכה ל RED ORCHESTRA 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני היה EADM שזה אותו דבר, רק בלי רשימת חברים וצ'אט. ;) אין שום סיבה שהם יסגרו . הם יכולים לסיים מלחמה עם STEAM ולהחזיר למכור דרכם, אבל יישאר. אין שום סיבה בעולם לסגור אותו.

אני מחכה ל RED ORCHESTRA 2

אני לאחרונה קניתי Terraria ו From Dust

שבוע הבא בלי נדר - מיינקראפט, פייבל 3 ובאטלפילד 3.

אני לא יודע אם יצא לי לשחק בכולם, בקרוב מתחיל עבודה במשטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב. לאן אתה הולך?

אני קונה בסטים בכל המכירות שיש שם (עכשיו אני מובטל, אז קונה פחות) ויש לי 90 משחקים בספריה :cool2: שרובם לא שיחקתי אפילו פעם אחד. אבל עדיין אם יש לך משחק טוב שעולה $5 זה חבל לא לקנות :)

עכשיו אני מוגבל בתקציב, לכן אני קונה רק מה שבאמת אשחק: BF 3 וחושב על RO 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EADM היה שירות קטן וההוצאות עליו היו בהתאם. שירות הרבה יותר גדול שבסופו של דבר פותח במטרה להגדיל את ההכנסות של החברה ולגרום ליותר אנשים לקנות ישירות מ EA, גם את המשחקים וגם DLC.

אם מתחשבים בזה שבכל העולם חוץ מבצפון אמריקה המחירים ב גבוהים יותר מהמחירים בחנויות. שוק ה PC בצפון אמריקה קטן יחסית, כיום רוב השוק הזה ממוקם באירופה (ב GAMESCOM למשל החדרים הכי מלאים הם של משחקי PC, גם האיזור הכי גדול שם מיועד למשחקי PC) ובאסיה.

באיזורים האלה לא יקנו מ כי יותר זול לקנות בחנות רגילה. בנוסף לזה יש עם הרבה בעיות שגורמות לזה שאנשים מעדיפים לא להשתמש בתוכנה.

פיתוח של תוכנה כזו עולה כמה מיליונים, התוכן ש EA יכולים להכניס לשם קטן בהרבה ממה שיש ל או חברות אחרות (לא ניראה שם משחקים ממפיצות אחרות). מה שאומר ש EA הוציאו הרבה מאוד כסף וקשה לי לראות אותם מחזירים אותו עם תמיכה צולעת ותוכנה לא כל כך טובה.

בקיצור הם עשו כמה בחירות לא כל כך טובות בדרך שיכולות בסופו של דבר להרוג את ORIGIN.

בקשר למשחקים אחרים, כן יש הרבה. UNCHARTED 3, HARD RESET, SS3:BFE, BATMAN:AC אולי גם RAGE. בקשר למשחקי FPS הגדולים, לא עושה הזמנה מוקדמת אבל אולי קונה אחרי שאני אראה את התוצאה הסופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום? תגיד, מתי בפעם האחרונה בדקת חשבון בנק וקיבלת משכורת באירו?????? ;D ש EA יקח את המחירים שלהם ב ויכניס אותם עמוק-עמוק אני מקווה אתה יודע לאן ;D

אני בכלל קונה CD-KEY, אבל רוב האנשים כאן קונים HARD COPY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב. לאן אתה הולך?

אני קונה בסטים בכל המכירות שיש שם (עכשיו אני מובטל, אז קונה פחות) ויש לי 90 משחקים בספריה :cool2: שרובם לא שיחקתי אפילו פעם אחד. אבל עדיין אם יש לך משחק טוב שעולה $5 זה חבל לא לקנות :)

עכשיו אני מוגבל בתקציב, לכן אני קונה רק מה שבאמת אשחק: BF 3 וחושב על RO 2

תן את היוזר שלך אני אוסיף אותך בסטים. (שלח בפרטי אם אתה רוצה).

לפני שבוע Terraria עלה 5 במקום 10 אז הייתי חייב :)

From Dust נראה משחק כל-כך מדהים שהייתי חייב לקנות אותו.

רק חבל שלא יצא לי לשחק באף אחד מהם, אני כרגע בחו"ל דרך נטבוק :)

את באטלפילד 3 אני קונה שבוע הבא.

מה לגבי FABLE 3 יש כאן המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

USERNAME שלי Lethal_Slava ;D

אני קניתי TERRARIA בSUMMER SALE כאשר היה להם טעות. לקחתי 4PACK ויצא לי $2.50 אם אני לא טועה. שינו מאוד מהר, אבל כבר קניתי ;D

איפה אתה קונה BF 3? תאמין לי, אל תקנה ב .

ברור. אני קונה סידיקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...