Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 119 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה המחיר? והיכן אתה קנית?

אני קונה ממוכר רוסי אחת.

כבר שנה אני קונה ממנו וכל המשחקים הם מקוריים ועוברים אקטיבציה גם ב גם בEA, גם ב בלי שום בעיות :)

זה יעלה בערך $35, לכן המחיר של מישה בGAMES4GAMERS גם זול מאוד אבל המוכר שלי הבטיח שאני אקבל כל שלושת הבונוסים 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה ממוכר רוסי אחת.

כבר שנה אני קונה ממנו וכל המשחקים הם מקוריים ועוברים אקטיבציה גם ב גם בEA, גם ב בלי שום בעיות :)

זה יעלה בערך $35, לכן המחיר של מישה בGAMES4GAMERS גם זול מאוד אבל המוכר שלי הבטיח שאני אקבל כל שלושת הבונוסים 8)

המשחק יעבור אקטיבציה גם בסטים? זה גם שווה. אני מעדיף שכל המשחקים יהיו אצלי בסטים כמו עד עכשיו.

אני מחכה להצעה של סיימון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אתר הזה. אתה יכול לבדוק, אך הכל ברוסית. אתה יכול להשתמש ב TRANSLATE ;)

http://www.plati.ru/asp/pay.asp?id_d=1097737

אם רוסים הכל מסובך, לכן אי-אפשר לשלם ב . לכן, אני משלם ב MONEYBOOKERS בהעברה ישירה אליו והוא שולח לי מפתח ידני. ב BOOKERS המחיר $2-$3 גבוה יותר מהמחיר שמפורסם באתר, כי זה מחיר ל WEBMONEY (ארנק האלקטרוני הרוסי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אתר הזה. אתה יכול לבדוק, אך הכל ברוסית. אתה יכול להשתמש ב TRANSLATE ;)

http://www.plati.ru/asp/pay.asp?id_d=1097737

אם רוסים הכל מסובך, לכן אי-אפשר לשלם ב . לכן, אני משלם ב MONEYBOOKERS בהעברה ישירה אליו והוא שולח לי מפתח ידני. ב BOOKERS המחיר $2-$3 גבוה יותר מהמחיר שמפורסם באתר, כי זה מחיר ל WEBMONEY (ארנק האלקטרוני הרוסי).

באמת לא מובן חח

ניסיתי לקנות מיינקראפט דרך האתר הרישמי שלהם, הם העבירו אותי לאתר MOONEYBOOKERS, ומשם הסתבכתי!

איך הכל מתנהל שם? אפשר הסבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהמון אנשים שונאים את אבל אני מה זה אוהב אותם, כי הכל פשוט שם. עשיתי חשבון ב BOOKERS רק כדי להעביר כסף לבחור ההוא. הם מה זה מסובכים. על מנת להעביר כסף אתה צריך לשים כסף ל BALANCE שלך שזה מטומטם לגמרי. ב אני יכול לקנות אם יש לי $0 ב BALANCE כי הם לוקחים כסף ישירות מכרטיס אשראי שלי. טוב, לשים כסף בחשבון דרך כרטיס אשראי יש עמלה שהיא 3.9% ואחר כך יש עוד עמלה של העברה. בקיצר, מסובך ויקר יותר מ אבל בעניי היה שווה את זה, כי קניתי משחקים מאוד זול. להמחשה בלבד, אפשר לקנות BC 2 ב $9 בלבד 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לא לצטט את הפוסט שמעליך ;)

זה מולטי של CASPIAN BORDER. המפה שהציגו ב Gamescom 2011 וכנראה נקבל אותה ל OPEN BETA :ylsuper:

תשמע זה פשוט מפה ענקית!!

היו לי המון בעיות עם BC2, שגיאות של לוסט קונקשן וכאלה.. לא תמיד הם היו אבל שהם היו זה היה כל כך מעצבן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...