Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 48 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק שימו לב שהכוונה היא למי שהריץ/הפעיל טוב/רע את BC2 בDX10.

למשל אני והעגלה שלי מריצים את BC2 על DX9, אבל אם אני שם DX10 אני מקבל מצגת שקופיות, אז אני בספק שבמצב הנוכחי של המחשב שלי אני הולך לשחק BF3.

וכמובן שכל כרטיסי המסך שלא תומכים בDX10 וכן מריצים את BC2 גם לא יתמכו בBF3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ורע זה דבר יחסי, לאחד מספיק 30 FPS ולשני לא פחות מ50 .

אם מספיק לך האופן שבו מחשבך הריץ את BC2 DX10 , אז בפחות או יותר תוכל להרגיש ככה גם בBF3 .

גרפיקה זה לא רק מה שמכביד על משחק, אם המנוע מותאם לחלוטין לPC ( לשיטתם ) והוא טוב -אז הגרפיקה לא משחקת כאן הרבה.

קריסיס 2 וDRIT 3 רצים הרבה יותר טוב מקודמיהם -והגרפיקה רק השתפרה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי DIRT אני לא יודע אבל CRYSIS 2 לא רץ יותר טוב מהראשון.

את הראשון הרצתי על מדיום ברזולוציה של המסך שלי(1440), לעומתו את השני אני לא מריץ חלק על שום הגדרה ובקושי על הרזולוציה הכי נמוכה. ולגבי הגרפיקה, אם כל הכבוד בקרייסיס 2 אין גרפיקה יותר טובה מבראשון. אבל בוא לא נכנס לזה כי אנחנו בבאטלפילד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי רץ יותר טוב . כמו כן הנמדד הוא תמיד אחר הרוב ( לאו כאן אלא ברחבי הרשת ) .

בכל אופן, תסכים איתי 'עדן' שהגרפיקה של קריסיס 2 היא מתקדמת יותר ( גם אני העדפתי את הקודמים- כל זה כמובן רק מבחינת המראה ).. בקריסיס 2 עשו רעש גדול, אך הגרפיקה לא מוציאה ממך את המילה 'אווי' אל אף שהיא מתקדמת.

אז במצב של גרפיקה מתקדמת יותר,היינו צריכים להרגיש שהמחשב מתאמץ הרבה יותר- וזה לא קרה .

גם אם ההרצה של קריסיס 2 שווה לחלוטין לקודמים -זה עדיין מעולה -כי הגרפיקה התקדמה .

אז אם BF3 יהיה כבד יותר מBC2 במעט -זה יהיה מעולה .

מכיוון שהרגשת שחקני BF היא ,שצריך לשדרג את כל המחשב לשיא רק מעצם הגרפיקה של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, תסכים איתי 'עדן' שהגרפיקה של קריסיס 2 היא מתקדמת יותר ( גם אני העדפתי את הקודמים- כל זה כמובן רק מבחינת המראה )..

ממש ממש ממש אבל ממש... לא.

הגרפיקה בקריסיס הראשון (אפילו לא warhead) יותר מתקדמת מ-2. מה נראה יותר יפה זה כבר עניין של טעם, אני אישית מעדיף את 1 (מבחינת משחק ו-MP אין בכלל על מה לדבר). אבל הגרפיקה ב-2 עובדתית פחות מתקדמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חושבים על זה יותר מידי. זה פשוט מאוד, מי שרוצה להריץ את המשחק על יותר מ 30FPS בהגדרות נמוכות צריך חומרה שמקבילה לזו שמריצה את BC2 עם DX10 והגדרות MED או אולי טיפה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

B.D.B

אני לא מסכים,בקריסיס 2 יש דברים שהתפתחו עם הגרפיקה כמו תאורה וכו'..

גם מבחינת הגיון כל משחק מתקדם במשהו ( מבחינת גרפיקה ) .

בגלל שאתה חובב מבחינת טעם את הראשון ,אז לכן הגעת למסקנה שהיא יותר מתקדמת.

בקיצר,זה לא הנקודה המרכזית כאן ,אלא כוונת הנאמר- שהרי זה ברור שישנם משחקים בעלות גרפיקה מתקדמת ושרצים על המחשב יותר טוב , אפשר להביא דוגמה ממשחקים אחרים כמו DRIT ,גם שם בקודמים יש גרפיקה מתקדמת יותר? לא. וגם לא בקריסיס אבללא צריך להתווכח על דבר שהוא לא מרכזי.

במשחקים צריכים גם לדעת לתכנת מנוע גרפי בצורה יעילה, ולבדוק אותו על כל מיני קונפיגורציות חומרה. שעושים את זה טוב -אז המשחק ירוץ טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...