Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 47 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

יהיה אמיתי ב-7.1 ערוצים? נמאס לי מסאונד של דלי מתכת כמו שיש בכל משחק היום. רק COD (החל מ-4) מגיע עם 5.1 ערוצים שזה פחות או יותר סביר. אבל אני רוצה 7.1. במיוחד כשהם שמים דגש כל כך חזק על הסאונד במשחק!

אני תוהה האם כדאי לי להזמין מראש את החבילה היקרה ביותר או רק את המשחק עצמו בלי תוספות. הממ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מודע לכך שאין דבר כזה, צליל 5.1 במשחקים נכון? או שזה סטריאו או שזה צליל מרחבי ואז הכרטיס קול\API אחראי על הפעולה של חילוק השמע.

Besides providing the essential service of passing audio data to the sound card, it provides other essential capabilities such as recording and mixing sound, adding effects to sound (e.g., reverb, echo, or flange), using hardware controlled buffers for extra speed[citation needed], and positioning sounds in 3D space.

http://en.wikipedia.org/wiki/DirectSound

OpenAL (Open Audio Library) is a free software cross-platform audio API. It is designed for efficient rendering of multichannel three dimensional positional audio.

http://en.wikipedia.org/wiki/Openal

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

הרגתם אותי! אתם מדברים על נשקים כמו חבילות משתלמות/לא משתלמות....

זה נשמע כמו: "אחי, ב-BF2 נתנו לך AK-47 עם 120 כדורים + סכין + אקדח מעולה וכל זאת בדרגה נמוכה!"

לגבי הסאונד, דווקא BF מתמחה בסאונד טוב, אני לא יודע בהקשר של 5.1 וכו'... אבל עם ה- Xonar DX וה- Z4i אני שומע מעולה את היריות והפיצוצים.

השינוי המשמעותי בא מכיוון הכרטיס קול, מאוד ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת כרטיס קול אני מסודר, יש לי את סט האוזניות Megalodon ויש להן כרטיס קול פנימי.

BDB, אני לא בקיא בתחום הסאונד אבל רוב המשחקים החדשים לא תומכים ב-7.1 (תומכים רק בסטריאו) ואז כשאתה מדליק 7.1 או 5.1 אתה שומע את הכל בהד נוראי כאילו אתה יש לך דלי מתכת על הראש. אז אני מתכוון לכך שאני מקווה שהמשחק יציג צליל מרחבי, ולא יכריח אותנו להשתמש ב-2.1/2.0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק את ההגדרות בדריברים.

אגב אתה מודע לעובדה שמדובר סטריאופוניות לכל דבר נכון? זה שיש להם מעבד שמקבל אות 7.1, וממיר אותו, בתקווה, בצורה יותר טובה מאשר המשחק\כרטיס קול, לא אומר יותר מידי. בשורה התחתונה אתה מקבל סטריאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח.... אין לחץ.... אני באמת מעדיף לקנות דרך הקניות שאתה מארגן סיימון , הבעיה היא שממש בא לי את הLE (ואני יודע שזה קצת דבילי :D ) ודרך הקניה הקבוצתית לא נראה לי שתהיה אפשרות לLE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגרסה החדשה של EA DOWNLOAD MANAGER - בשמה החדש: , אפשר לראות בה עכשיו משחקים במצב PREORDER

בניגוד לגרסה הקודמת.

אני לא חוזר על הטעות הזאת יותר לעולם. לא קונה יותר מה"חנות" של ea. החוויה שעברתי כשקניתי מהם את crysis1&2 הספיקה לי :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...