Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 40 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמות הילדים שהגיעו לגיל שההורים שלהם אישרו להם הזמנה מוקדמת למשחק גדלה פי יותר מאז BC2

בקיצור, זה לא אומר הרבה כי גם COD-BO מכר במיליונים ויצא מאכזב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות הילדים שהגיעו לגיל שההורים שלהם אישרו להם הזמנה מוקדמת למשחק גדלה פי יותר מאז BC2

בקיצור, זה לא אומר הרבה כי גם COD-BO מכר במיליונים ויצא מאכזב

COD BO is great on the 360, which it was made for.

It's quite upsetting but gaming these days makes money on consoles, not PC.

This is the main and obvious reason to most arcade and action games being polished, optimised, and played the most, consequently, on consoles.

Unless it's MMORPGS or RTS, PC gets lousy ports of multiplatform games in most cases... So yeah.

, on the other hand, was always truly focused on , and always shined on that platform, so the odds are bright.

Then again, it being IW's game, I have high hopes for MW3, COD4 is still the best COD on . BF3 will have it's competition without a doubt.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש מושג מדוע רשום לי:

Error: Battlefield 3 is Country restricted on your IP.

כשאני בא לקנות את זה משם?

This product is available for purchase in the United States and Canada and is not eligible for refunds.

מה הבעיה להזמין מראש מכאן

ולקבל גם עותק פיזי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמור להיות תשלום נוסף על משחקים. לא חושב שיש מה למהר, בטוח תיהיה גם הזמנה ב STEAM בשלב מאוחר יותר ומידי פעם רואים הנחות על המשחק בכל מיני אתרים (למרות שבדרך כלל לא זמין לישראל).

חבל ש GAMESPLANET/GAME לא מאפשרים DIGITAL LE, אפשר להוריד רק את הגירסה הרגילה :-\

כמובן שעדין יש את האפשרות לקנות CD KEY ONLY, יש סיכון, במיוחד כשמדובר במשחק כל כך גדול אבל המחירים לא רעים:

http://cdkeyshere.com/battlefield-3-cd-key.html

קניתי מפה את ה MW2 שלי ואין לי איתו בעיות, יש להם גם גירסה רוסית וגם רגילה, קניתי את הרוסי כי זה זול יותר (יש תרגום לכל דבר חוץ מהדיבוב, מאוד משעשע לשחק במשחק בשפה שלא מבינים שום דבר, הם גם בחרו אנשים מאוד טובים לדיבוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר יקר + משלוח ::)

נכון אבל אני אישית מעדיף קופסא.

המחיר הכולל יצא לי 35 לירות שטרלינג עם משלוח, שזה 200 שקל. אני לא אצטרך לשלם איזה מכס אנערף?

99% שלא תשלם מכס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יותר נוח פשוט לזרוק את זה לספריית הSTEAM שלכם וזהו, ולא חכם לתת PREORDER, כבר ראינו מה קרה עם BLACK OPS ועם CRYSIS 2, ולשני המשחקים נתנו פרסום מאד חזק לאופטימיזציה והשקעה בגרסאת הPC.

אמנם מדובר בBATTLEFIELD וDICE אבל בימינו הקונסולות יורקות על הPC מקילומטר, אז לכו תדעו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשלוח מ ZAVVI לא תמיד מגיע בזמן (ככה זה כשאתה לא משלם :P ).

לא יודע אם ההשוואה ל BO או CRYSIS 2 נכונה.

1. באירופה מחשב האישי דיי נפוץ ולכן המפתחות האירופאיות לרוב מוציאות גירסאות PC טובות יותר. כמובן ש הראו לנו שאם משלמים להם מספיק כסף הם מוכנים לזרוק את המחשב לפח ולהתמקד ב >:(

2. DICE בבעלות של EA ולא חברה פרטית כמו ולכן יש עליהם לחץ רק מצד EA שיותר מעניין אותם שהמשחק יצליח מאשר איך DICE יעשו את זה (והם גם לרוב עובדים יותר עם שפחות מפריעה לפיתוחי משחקי PC).

3. BO פותח על ידי מפתחת שאין לה זכות קיום :P

4. כל ההדגמות של BF3 היו על מחשב, שאר המפתחות מדברות מדברות אבל מציגות את המשחק על ה 360 (אפילו בביקורות לא נתנה כל כך גישה לגירסת המחשב).

5. BF2 היה משחק טוב יותר ו DICE ו EA יודעים את זה. הם רוצים את המקום הראשון ולכן הם חוזרים לעשות את מה שעבד להם הכי טוב בעבר.

6. DICE מפתחת זקנה יחסית, המעבר שלהם לקונסולות היה מאוחר וגם לא כל כך חלק (הניסיון הראשון שלהם היה דיי כושל). בניגוד להרבה מפתחות חדשות יותר הם היו צריכים להתאים את עצמם לשוק הקונסולות ולעזוב את השטח הבטוח שהיה להם ב . זה גם מה שהציל אותם, חברות אחרות כמו RAVEN נפלו כי רוב משחקי הקונסולות שלהם היו כמה רמות מתחת משחקי המחשב של החברה (שגם להם לא נשאר כל כך שוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...