APEX LCD 24" - במבצע ב 700 ש"ח, שווה ? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

APEX LCD 24" - במבצע ב 700 ש"ח, שווה ?

rafi_d

Recommended Posts

איזה פרטים ?

כמו שאני מבין - יש כאן נסיון למכור מסך 23" (בדיוק!) כ24". אין כאן שום טעויות במדידה, לא שלי ולא שלהם... :-( אין רמז על הקופסה עצמה ל24 *אינץ* , למרות שהמספר 24 עצמו מופיע... כמובן שבאופיס דיפו בפרסומים זה 24"...

אם לא מוצהר על הקופסא שזה 24", זה לא חייב להיות 24, אבל את דיפו אתה יכול לנקנק חזק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא: מה אתה ? טיפוס שתובע את כולם גם כשהוא מרוצה ? או שאתה רק רוצה להיות מרוצה מהמוצר, גם אם הוא לא כמו שכתוב ?

כמובן שיש לך עילה רצינית ביותר לתביעה !

אבל השאלה היא מה אתה חושב על זה, אתה מרוצה מהמסך ? מספיק לך ?

אם לא, אתה יכול לנקוט נגדם בהליכים משפטיים בבית דין לתביעות קטנות.

אתה יכול להיות גם איש נחמד ולהודיע לשירות הלקוחות שלהם כי מוצהרים דברים אשר לא מגיעים כך במציאות, ושאפשר לתבוע אותם, ושישפרו את זה, בכדי לא לקבל תביעות שיפילו אותם מהרגליים.

אבל קודם כל, תתקשר לחברה, תבדוק איתם שהמסך שקיבלת באמת אמור להיות 24", ותבקש פיצוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי מופיעה בבירור מדבקה עם מק"ט וכתוב עליה 24".

בנוסף מופיע כיתוב 610x145x515mm על הקופסה עצמה (מודפס).

אני מנסה לחשב עכשיו את הגודל בהשוואה למסכים אחרים.

לגבי האיכות - לדעתי המסך כרגע בהיר מידי אצלי (ויש אולי גם קצת דליפה של אור) אבל עוד לא הספקתי לבחון לעומק או לכוון אותו... הוא נראה סה"כ בסדר בהשוואה למסכים אחרים שיצא לי לעבוד איתם (אבל אני לא משתמש במסכים איכותיים במיוחד בד"כ...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי מופיעה בבירור מדבקה עם מק"ט וכתוב עליה 24".

בנוסף מופיע כיתוב 610x145x515mm על הקופסה עצמה (מודפס).

אני מנסה לחשב עכשיו את הגודל בהשוואה למסכים אחרים.

לגבי האיכות - לדעתי המסך כרגע בהיר מידי אצלי (ויש אולי גם קצת דליפה של אור) אבל עוד לא הספקתי לבחון לעומק או לכוון אותו... הוא נראה סה"כ בסדר בהשוואה למסכים אחרים שיצא לי לעבוד איתם (אבל אני לא משתמש במסכים איכותיים במיוחד בד"כ...).

כן, יש מדבקה כזו גם אצלי (הרי הם גם מפרסמים אותו באתר כ"24). אני כיוונתי את הבהירות ל35/100 במקום 50... והגודל שציינת - זה מימדי הקופסה עצמה ... :P

כאמור - להערכתי דפו הוטעו ע"י היבואן שאולי הוטעה (???) ע"י הסינים . לבסוף החד-גדיא הזו היא על גבנו.

תראו, המסך נראה טוב, באמת,רק קטן יותר בגובה מה19" שלי, מה ש24" לא אמור היה להיות... רק שכשאתה/אני בודק כדאיות ומשווה בזאפ (נניח) למסכים אחרים - אתה באופן טבעי בוחר "24" , והמסך יוצא משתלם מכולם (בקטגוריה). אם תבחר 23-22 הוא די שווה ערך לסינים אחרים או אף יקר מהם... :-) אז בהטעיה שכזו (בכוונה או לא) הם בעצם פועלים שיווקית לטובתם כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...