i5-2500K + P67A-UD3 האם משתלם לקנות כרגע? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i5-2500K + P67A-UD3 האם משתלם לקנות כרגע?

DaTHE

Recommended Posts

שלום,

לפי אשכולים בפורום זה, יצא לי רשום שכרגע השילוב הזה לא כל-כך ממולץ ושווה לחכות בערך שבועיים כדי שהמחירים ירגעו כפי שאומרים..

רציתי לרכז כאן, את תוגבתיכם לעניין..

אז כדאי עכשיו לקנות את השילוב הנ"ל?

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי כול הבדיקות שלי הלוח הכי משתלם היום הוא ה ASROCK ASROCK P67 EXTREME 4 מבחינת OC וביצועים והוא משתווה לכול ה UD3 והפרו של אסוס יש בו הכול והוא נורא זול ! אני הזמנתי אותו.

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=7760

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כול הבדיקות שלי הלוח הכי משתלם היום הוא ה ASROCK ASROCK P67 EXTREME 4 מבחינת OC וביצועים והוא משתווה לכול ה UD3 והפרו של אסוס יש בו הכול והוא נורא זול ! אני הזמנתי אותו.

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=7760

נראה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוך בבקשה את כותרת הדיון לכותרת עניינית על-פי חוקי הפורום.

מהכותרת לא ברור במה עוסק הדיון. נסה לתמצת את השאלה למשפט - שיהווה את הכותרת.

לדוגמה "i5-2500K + P67A-UD3 לשדרג מ-X או לא (אם אתה משדרג)/האם משתלם לקנות עכשיו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדין מחפש את ההגיון בשדרוג ממה שיש לי לזה, חוץ מהרצון שלי אין לי שום סיבה. :jump:

אם היה לי מפרט כמו שלך יכולתי להיות רגוע לפחות שנה-שנתיים (אולי בעתיד לשדרג כרטיס מסך) :cool2:

אני חוסך כסף ומחכה ל BULLDOZER. הפעם אני רוצה לנסות את . אם פלטפורמה החדשה תהיה יותר חזקה מפנומים משמעותית ותעלה כמוהם אני אקח אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, אז מה אתם אומרים כדאי לחכות לבולזור של או שלקחת את 2500K ולסגור עניין?

השימושים הם בעיקר עבודות עם תוכנות כבודות, לאחר מכן משחקים.

מתוכנן גם OC לרמה של 4-4.5 בשביל ביצועים ולא בשביל כלשהו (אני חושב בכלל שאני יעשה OC מתי שאני יצטרך ולא ישאר איך שאני יקבל את המחשב)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שלא יצאו המעבדים החדשים לא ניתן לדעת עד כמה טובים או פחות טובים הם יהיו לשימושים מסוימים. לנחש עכשיו זה לא מועיל.

עבור השימושים שלך אתה יכול לקנות כבר היום מערכת מבוססת שתהיה זולה יותר מפלטפורמת SB ועדיין ככל הנראה תספיק לשימושים שלך.

מבין פלטפורמת SB ה-2500K הוא בהחלט משתלם מאוד, אך כרגע מחירי הלוחות עדיין גבוהים לטעמי, מה שהופך את כל הפלטפורמה ללא כזאת משתלמת עבור משתמשים ביתיים.

ההמלצה היא כמו תמיד. אם אתה חייב להחליף מערכת כי הנוכחית לא מתאימה כבר לשימושים, אז תחליף. אם אתה יכול להמתין, אז תמתין עד לשלב שבאמת תהיה חייב כבר להחליף מערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם כבר תאריך השקה?

ו2500K הוא נחשב משתלם, אז בגלל לוחות אם בטווח 600-700 שקל, הופכת אותו ללא משתלם?

ואם אפשר לדעת איזה מעבד מציעה לתוכנות כבודות?

אם כבר פתחתי נושא, איך הזיכרונות G.Skill 4096MB (2048x2) 1600Mhz CL 9-9-9-24 Ripjaws לשימושים שהזכרתי למעלה?

הציעו לי גם את הדגם הנמוך יותר G.Skill 4096MB (2048x2) 1333Mhz CL 9-9-9-24 Ripjaws בהפרש של כ- 50 ש"ח (אני משלם על הזיכרון הפשוט יותר בסביבות 240 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרט מהן התוכנות ואם אתה יכול גם מהם השימושים אתה עושה בהן.

מבין כל מעבדי ה-SB אז ה-2500 או 2500K (אותו מעבד בדיוק רק עם מכפלה פתוחה) הוא המעבד הכי משתלם למשתמש ממוצע ביחס עלות-ביצועים. המחיר באופן כללי של לוחות האם לפלטפורמת SB קצת גבוה מדי. אני מניח שאם הזמן הוא יירד קצת (אי אפשר להתחייב, אבל בדרך כלל זה מה שקורה).

לגבי הזכרונות, לא יהיה שום הבדל בביצועים. אפשר לקחת בתדר 1333 ואפשר גם 1600. אם ההפרש במחיר לא משמעותי במחינתך אז לך על ה-1600.

לגבי תאריך ההשקה, אני לא יודע אם הוכרז תאריך רשמי, אבל בעבר דובר על הרבעון הראשון של השנה הנוכחית, ייתכן שיהיה עיכוב וזה יגלוש לרבעון השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, אז מה אתם אומרים כדאי לחכות לבולזור של או שלקחת את 2500K ולסגור עניין?

השימושים הם בעיקר עבודות עם תוכנות כבודות, לאחר מכן משחקים.

מתוכנן גם OC לרמה של 4-4.5 בשביל ביצועים ולא בשביל כלשהו (אני חושב בכלל שאני יעשה OC מתי שאני יצטרך ולא ישאר איך שאני יקבל את המחשב)

תודה.

כרגע בולדוזר מתוכנן לסוף יוני 2011, אתה מוכן לחכות עד אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרט מהן התוכנות ואם אתה יכול גם מהם השימושים אתה עושה בהן.

מבין כל מעבדי ה-SB אז ה-2500 או 2500K (אותו מעבד בדיוק רק עם מכפלה פתוחה) הוא המעבד הכי משתלם למשתמש ממוצע ביחס עלות-ביצועים. המחיר באופן כללי של לוחות האם לפלטפורמת SB קצת גבוה מדי. אני מניח שאם הזמן הוא יירד קצת (אי אפשר להתחייב, אבל בדרך כלל זה מה שקורה).

לגבי הזכרונות, לא יהיה שום הבדל בביצועים. אפשר לקחת בתדר 1333 ואפשר גם 1600. אם ההפרש במחיר לא משמעותי במחינתך אז לך על ה-1600.

לגבי תאריך ההשקה, אני לא יודע אם הוכרז תאריך רשמי, אבל בעבר דובר על הרבעון הראשון של השנה הנוכחית, ייתכן שיהיה עיכוב וזה יגלוש לרבעון השני.

התוכנות הם: אורקד 16.3 (המחשב שלי הנוכחי בקושי מריץ) - תוכנה מאוד חשובה שאני עובד איתה הרבה, תפקידה לבדוק איך מעגל חשמלי\אלקטרוני כזה או אחר עובד בנוסף אפשר איתה גם לבנות סימולציה לאיך שיראה המפרט הטכני של מערכות שונות.

פוטושופ לעיצוב החלק החיצוני של הרכיב.

תוכנות סימולציה (התוכנות כרגע לא עולות לי לראש היות ובמחשב הנוכחי הם לא עבדו, אז אני עובד דרך המכללה והשמות שם) - התוכנות הנ"ל בעיקר לבדוק שהתוכנה + החומרה עובדות כמו שצריך בעומסים וכו'.

שרטוט ברמת דו מימד (רכיבים אלקטרונים).

מקס פלוס 2 - כרגע רק בשלבי ביניים (עוד חצי שנה אני יצטרך אותה יותר).

עוד כל תוכנות ה- C למינהם (שזה לא משמעותי כרגע כי הם לא מי יודע תוכנות כבודות).

מה שחשוב זה שכמה תוכנות יפעלו במקביל, נניח אורקוד עם תוכנות C + הסימולציה. לאחר מכן כל השאר (כדי שיהיה לי יותר קל ופחות זמן לעבור מתוכנה לתוכנה כי עד שהן נסגרות...)

כרגע המחשב לא דחוף לי... אני יצטרך אותו יותר בסימסטר קיץ - בערך אפריל-מאי, השאלה אם שווה לחכות עוד חודש כפי שיוסי אמר (ואז יוצא שאני יצטרך לחכות עד יוני)?

*הערה: אלא התוכונת העיקריות, יחול להיות שבהמשך הלימוד אני יצטרך תוכונת נוספות. (או שהעבודה שכרגע אני מנסה להתקבל תרצה לעבוד עם תוכונת שונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...