מחפש זיכרונות חדשים 2X2GB 800MHZ ל OC - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש זיכרונות חדשים 2X2GB 800MHZ ל OC

nadavy11

Recommended Posts

היי

יש לי זכונות של geil 1X2GB שאין אותם כבר ורציתי לשדרג ל 4 - של 2 סטיקים .

אני צריך את הזיכרונות גם ל OC וכאן ההתלבטות והעזרה שאני צריך , ראיתי כמה דגמים אבל אני לא בטוח בבחירה .

הנה כמה דגמים -

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=263

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=647

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=124

הבנתי שאפשר להשתמש גם בזיכרונות של 1066 אבל לא חיפשתי בתחום הזה .

אשמח לקבל עזרה ,

המשך יום נעים ואחלה סופ"ש ,

נדב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה זכרונות חדשים, אז הסט הזה מומלץ בחום.

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4612

הם עובדים במתח נמוך, ואוברקלוקרים מצויינים. שלי עובדים ב4-4-4-12 גם ב900Mhz במתח של 1.9 (שזה ממש טוב).

חוץ מזה הייתי מחפש משהו יד שנייה, סתם חבר לזרוק כסף, יש מעולים שאנשים מנסים למכור עקב מעבר לפלטפורמות חדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא בבקשה את הפרק העוסק בשילוב זכרונות מיצרנים שונים בסטיקי שאלות נפוצות: מעבדים, לוחות אם וזיכרונות.

בעקרון אתה צריך לקנות שעובד בתדר, תזמונים ומתח קרובים ככל האפשר (ורצוי זהים) לזכרון הקיים שלך. סדר החשיבות הוא מתח > תדר > תזמונים (הכי פחות חשובים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, לא הבנתי את זה ככה.

אם מדובר ברכישת חדשים אז הסיפור פשוט עוד יותר. קנה את הזכרון הזול ביותר שאתה מוצא מחברה מוכרת (דוגמאות לחברות מוכרות בסטיקי). אפילו לא חובה לקנות ערכה, אפשר לקנות שני מודולים בודדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

Mickel -

תודה , ראיתי אותם ולא ידעתי אם כדאי לקנות אותם או לא .

אני מחפש הרבה יד שנייה אבל כולם מתואמים i5/7 או במהירות גדולה מ 800 , או רק 2GB או סיבות אחרות .

לכן אני מחפש 2X2GB של 800 חדש .

About:blank -

קראתי את הסטיקי , תודה .

אני מכיר את החברות טוב יחסית - יודע מה לא כדאי לקנות ומה יותר מתעסק עם OC , אני בשלב של חיפוש משהו יותר ספציפי .

הזיכרונות שלי כרגע עובדים עם מתחים של 1.8-2.1 ואין עוד כאלה לצערי . בתזמונים אני מאמין שיש עוד כאלה אבל לא במתחים , פה הבעיה .

העניין שיש כמה זיכרונות , אני מתלבט בין כמה דגמים לכן אני שואל כאן .

חוץ מזה , הבנתי שאפשר להכניס זיכרונות בתדר של 1066 וזה יפעל כ 800 (בגלל הלוח) , אתה מכיר איזה דגם טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת שAbout:blank - צודק, אין טעם להשקיע בזכרונות יקרים וטובים במיוחד. בשביל לנצל 800mhz, עם המעבד שכרגע נמצא ברשותך אתה צריך להגיע ל4ghz. וכמובן אלה אם אתה מתעסק עם קירור אקסטרים, אין לך טעם בשום דבר מעבר ל800.

כל שיכול לעבוד ב4CL יהיה מצויין בשביל, ואת האמת גם זה לא קריטי. תקח את הזכרון הזול ביותר במהירות של 800. אלה אם כן אתה מתכנן לשדרג את המעבד למשהו עם FSB גבוה יותר, ואז בהחלט יש מצב שתצטרך משהו מהיר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הכוונה ב'אין כאלה'?

אם אתה קונה זכרונות חדשים אז זה לא משנה מה הנתונים של הקיימים, אם אתה רוצה להוסיף לזכרון הקיים שלך אז זה יותר משנה.

אפשר לקנות 1066 אבל זה די מיותר אלא אם כן אתה כבר מחשב את הנתונים של ה-OC הצפוי ורוצה לקנות שבטוח לא יגביל אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mickel -

אני מתכנן לשדרג גם מעבד ל Q9XXX (מכוון על Q9500) , אבל קודם הזיכרונות - רוצה לעבור לוינדוס 7 ואני עובד עם פוטושופ הרבה - שרק הוא צורך הרבה פנימי .

חשבתי שהזיכרונות צריכים להיות תואמים הכל ביחד , כי כרגע עם ה OC שאני נמצא בו , הזיכרונות מקבלים 1.95V .

אין עוד את הדגם הזה ספציפית , אין גם Geil אם אני לא טועה .

אני רוצה לקנות חדשים - של 2X2GB , אני לא בטוח על ההוספת של עוד זיכרונות לאלה שיש לי .

הבנתי , טוב לקחתי את ה 1066 כעוד אפשרות ורציתי לדעת אם זה כדאי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוח שלך מתיר הוספה של עוד שני מודולים אז אין סיבה לזנוח את ה-2GB הקיימים ולקנות 4GB חדשים.

הזיכרון כלל לא צריך להיות מאותו יצרן וגם הנתונים הטכניים לא חייבים להיות זהים, מספיק שהמתחים יהיו דומים ואת שאר הנתונים אפשר להגדיר ידנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה Q95xx אז למה בכלל שתצטרך לבצע OC בנקודת הזמן הנוכחית (אלא אם כן אתה עושה את זה בשביל ה"ספורט")?

בכל מקרה, גם איתו אז אין לך שום צורך אמיתי בזכרון עם נתונים ספציפיים וכל בתדר 800 ומתח של 1.8 יספיק.

כל זה כמובן אלא אם כן אתה יודע להגדיר לעצמך מראש את יעדי ה-OC ויכול לחשב באיזה תדר או תזמונים אתה רוצה שהזכרון יעבוד. אז, כדי לוודא ב-100% שהזכרון לא יגביל אותך ב-OC המסוים הזה, ניתן לקנות מתאים שעובד מלכתחילה בנתונים המרביים שאליהם יגיע.

עריכה: 1+ למה שכתב !_Nike_!. אם יש לך אפשרות להוסיף (כלומר יש לך חריצים פנויים) למה לא להשתמש כבר בזכרון הקיים (שזה מה שניסיתי לשאול באחת ההודעות הקודמות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!_Nike_! -

לא רציתי להוסיף עוד זיכרונות , כי הזיכרונות שיש לי מגיעים עם מתחים של 1.8V-2.1V שכרגע עובדים במתח של 1.95V .

כל הזיכרונות שמצאתי מגיעים עם מתחי עבודה עד 1.9 , אז זה יהיה בעיה כי אני עובד עם 1.95 .

בשביל הספורט יותר ובשביל השדרוג , כרגע לא נראה לי שאלך על על החומרה החדשה של סדרת ה i .

כמו שרשמתי למעלה , העניין שאני עובד עם הזיכרונות שלי כרגע על 1.95V ולא מצאתי עוד זיכרונות שמגיעים למתח הזה (כולם 1.8-1.9)

אני לא יודע את זה מראש , כי אני לא מכיר כל כך את התנהגות המעבד החדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, בוא נעשה סדר קצר בדברים.

כשאתה מסתכל על מפרט של זכרון, הנתונים של תדר, תזמונים ומתח הם הנתונים שבהם היצרן בדק את הזכרון ומצא אותו עובד בצורה יציבה. כלומר בנתונים האלה מובטח שהזכרון יעבוד בצורה תקינה ויציבה.

אין זה אומר שזכרון מסוים לא יתפקד במתח, תזמונים ותדר השונים מאלו של נתוני היצרן (בגבול ההיגיון כמובן), אלא רק אומר שכשאתה מבצע המהרה, אי אפשר לדעת בדיוק מתי הוא יאבד יציבות.

לדוגמה, רוב זכרונות ה- עובדים במתח של 1.8V (+/- אחוזים בודדים כמו כל רכיב)- כלומר זה המתח עבודה שבו הם נמצאו עובדים בצורה יציבה בתדר ובתזמונים הנקובים על-ידי היצרן. אין זה אומר שאתה לא יכול לבצע OC ובמידת הצורך להעלות מעט את המתח כדי לשמור על הזכרון בתדר או תזמונים גבוהים יותר. כנראה שזה מצב גם עם הזכרון הקיים שלך (המתח עלה בעקבות ה-OC).

כך שלמעשה כל שתקנה יכול כנראה לעבוד במתח של 0.1-0.2V+ ללא בעיה מיוחדת (אך אף פעם אין ודאות מוחלטת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה קובע שזו בעיה? זו לא בעיה, כמו שאמרתי זו המלצה שהמתחים יהיו דומים וזה אכן המקרה. גם את המתחים ניתן להגדיר ידנית כך שגם אם אלו היו שונים משמעותית אז היה אפשרי לעקוף את זה.

שי הקדים אותי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...