מחפש זיכרונות חדשים 2X2GB 800MHZ ל OC - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש זיכרונות חדשים 2X2GB 800MHZ ל OC

nadavy11

Recommended Posts

About:blank ו - !_Nike_!

תודה לשניכם :)

אז פה בעצם הסתדרה לי הבעיה , אם ככה לא תהיה לי בעיה אפילו אם אשלב את הזיכרונות האלה -

http://www.ksp.co.il/hmain.php?now_snif=kspramatgan

או אפילו -

http://hwzone.co.il/tradezone/showproduct.php/product/18275/cat/28

http://hwzone.co.il/tradezone/showproduct.php/product/18268/cat/28

לפי מה שאתם אומרים

אם ככה הסתדרתי ,

עניתם לי על הרבה דברים כאן , תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!_Nike_! -

אני יודע שצריכים לעשות ריסט ל כשמתקינים זיכרונות חדשים , לא זוכר בדיוק איפה קראתי את זה , אבל יש משהו מיוחד חוץ מזה ?

Mickel -

בנקודה הזו בדיוק אני חוזר להתחלה של ההתלבטות , כי זה מה שחשבתי שיכול לקרות ולכן לא כל כך רציתי לקנות עוד זוג נפרד .

כרגע אני חושב בכל זאת לקנות את הזוג שהמלצת עליו , נראה לי אמין יותר גם ל OC שאני מתכנן עם ה Q9500 או Q9550 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אוברקלוק- קודם תבצע אותו ואח"כ תקנה זיכרונות כשתדע מה התדר הדרוש מהם.

לגבי ה-, רוב הסיכויים שאיפוס יספיק אבל אם לא אז פשוט מגדירים ידנית לפי המכנה המשותף של הזיכרונות השונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להעלות את היחס שבין הזכרונות לFSB, כך שהזכרונות שלך יהיו ב900mhz (המעבד לא חייב להיות בOC). ותעביר את התזמונים ל5-5-5-15. ותנסה לשים את המתח על 2.0.

אחרי זה תבדוק בתוכנות יציבות, כגון OCCT. אם המחשב יציב, אם כן, אז יש לך מספקים בהחלט, ואתה יכול לרכוש עוד זוג איכותי יד 2, כגון הg.skill. שיש ביד שנייה באתר.

או לחלופין תמיד תוכל לרכוש את הזכרונות שהמצלתי לך עלייהם (יש לי אותך כבר בערך שנתיים וחצי, והם עושים עבודה נפלאה. עובדים במתחים יחסית נמוכים, ויורדים לתזמונים של 4, ואפילו אפשר להמהיר עד 1000, אם נותנים מתח, ומתפשרים בתזמונים.

בכל מקרה, קודם כל תבדוק למה מסוגלים הזכרונות שלך, ואיזה קור יש לך למעבד?

ואם אתה מתכנן OC קל-בינוני, אז אתה יכול לשים את הQ9550 ב3.4 במתח סטוק והזכונות יעבדו ב800. ולא תצטרך לשבור את הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!_Nike_! -

אם אני עושה OC עם 2GB זה ישנה אם אוסיף עוד 2GB ? משהו מבחינת מתחים או כל פרמטר אחר ?

אני זוכר פעם שאמרו לי שיש הבדל אם מוסיפים עוד זיכרונות וזה משנה משהו ל OC .

כרגע אני עובד עם הOC שיש לי כרגע שהעלאתי את יחס הזיכרון למעבד ככה שייתן לי מהירות 800MHZ לזיכרונות , אני לא יודע להתעסק עם התזמונים כל כך (יש מדריך באנגלית שאני קורא) אבל לא יצא לי להגדיל להם את התדר הרבה .

Mickel -

אין לי אפשרות של 900 , יש לי אחרים , כמו - יחס 1:1 שנותן מהירות 600 בערך , דרגה אחרי (לא זוכר בדיוק את היחס) זה 800 , אחר כך זה 830 וקצת ואז 1066 שהמערכת לא הייתה יציבה כבר מה 830~ אבל אולי הייתי צריך להעלות מתח או משהו אחר .

אעשה את הבדיקה כשאגיע הביתה שוב (בצבא) .

אם אני מתפשר על תזמונים אבל מעלה תדר , זה לא מתקזז בערך ? ככה שהזיכרונות יתנו ביצועים טובים יותר ?

הקירור למעבד מוצג במפרט בצד - TL - Ultra 120 +2 Zalman 12mm fans

אבל הוא קצת מוזר , מגביל את המעבד מבחינת טמפרטורות ש"תאורטית" לא צריכה להיות בעיה בתדר כזה - לפי מה שראיתי מאחרים עם אותו מעבד .

כמו שהבנתי הלוח אם שלי יגביל את ה OC ל Q9550 לסביבות FSB 400 אז אפילו אם ארצה יותר כנראה לא אוכל , אבל לא אדע עד שיהיה לי אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בוחר תזמונים פחות טובים על חשבון תדר גבוה יותר אז לא תקבל ביצועים טובים יותר אבל זה יכול לבטל צוואר בקבוק באוברקלוק.. שזה אחלה. אבל בגדול, כן, כמו שאפשר לתת לזיכרון יותר מתח ולהריץ אותו בתדר גבוה יותר (אך זה אינדיבידואלי) אז אפשר גם לעשות את ההפך, כלומר לתת פחות מתח ולעבוד בתזמונים נמוכים יותר או לבחור תזמונים חלשים ותדר גבוה יותר (ביחס למקור).

לגבי הוספת זיכרון, אין שום השפעה ישירה על , רק אולי בעקיפין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שהלוח אם יגביל אותך ל400FSB, זה לא P43, לדעתי כל P35 יכול לעשות 450.

בקשר לזכרונות, אז דווקא המהירות יותר חשובה מהתזמונים, התזמונים זה רק בונוס, זה נותן 1-3 אחוז לביצועים לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...