Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום - עמוד 15 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום

alex.turovsky

Recommended Posts

Lev0 תרד כבר מהעץ דחוף ! עדיף לרדת עכשיו מאשר ליפול כשהענף ישבר :jump: :jump:

אם לא לרצות לקנות לבנת זכוכית שבירה, עם תצוגה חשוכה ודהוייה(זה שרואים יותר טוב בשמש זה שקר,

ב-SGS רואים בשמש מעולה כאשר ב 4 פשוט לא רואים כלום, כנ"ל לגבי זווית צפייה וצבעים,

ב- 4 אין בכלל מושג כזה כמו צבע שחור, אז אולי כדאי שתרד קצת מהעץ) קרינה מטורפת,

ביטוח עלוב ושלא קורא שום פורמאט נורמאלי מהקופסא אלא לקחת מכשיר שכן נותן את כל זה, אז כן, אני פאנבוי :lol:

אוו..יש שמנגנת 1080P באייפון?! הרשה לי לצחוק בקול רם כשהמכשיר שלי עושה זאת ישירות מהקופסא,

עם נגן סטוק.

הרשה לי לציין סיבה נוספת, שרק בגללה צריך לזרוק את ה לפח - מקלדת Swype.

הרשה לי להעניק לך סיבה נוספת לבכי על זה שיש לך לבנת זכוכית - המכשיר שלי נופל 2-3 ביום,

בלי נרתיק ושום דבר לא קרה לו...בעוד שאתה צריך לשקשק על המכשיר שלך מכל תקלה שהיא,

למה? כי האחריות שאתה מקבל מחורבנת-עד לא קיימת.

אבל עזוב, תבלה לך :) העיקר אני פאנבוי. :lol:

אבל זה כן שחור ולבן, ה-SGS בפרט וה- בכלל זה העתיד. ה- זה עוד צעצוע שזמנו כבר חלף

(ראה מאקינטוש בתחילת שנות ה-90, אותו סיפור יהיה גם כאן).

שים לב לחידושים המדהימים בעולם האנדרואיד, ראית מה ה-Atrix של מציע?

השמים הם הגבול מבחינת האנדרואיד, הם רק בהתחלה. אפל? לא כ"כ.

אני מצטער להודיע לך ...

34583.png

למי יש תצוגה חשוכה ודהויה עכשיו ?

בקשר לצבעים , אני מצטער אני לא מת על תמונה שניראת מזוייפת ,מעדיף את התמונה הטבעית והמדויקת יותר ,בזוית צפייה חלק אומרים שהם דיי שוים , בקשר לרזולוציה ולחדות בתמונה יש מצנח אחד ...

בקשר לשאר ..אתה פאנבוי אז אין ממש טעם לריב איתך .

האמת היא שבשוק בארה"ב זה באמת היה סוג של פריצת דרך :)

לכמה מכשירי היה מצלמה קדמית לשיחות לפני האייפון 4?

נכון ,אחרי שהם הוסיפו פתאום כול המכשירים מכילים קידמית ,שנית Lev0 אל תשווה את האיכות של שיחות הוידאו במכשיר ה3G העתיקים לFaceTime

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא אומר מילה בקטע של אייפון נגד SGS, וגם לא אומר מילה בקטע של למי יש תצוגה טובה יותר כי אין לי כוח להשתתף בויכוח הסרק הזה, אבל-

להשוות בהירות בין מסכי למסכי LCD זה פיגור מוחלט.

אה, ואלכס, אני מניח שעל דבר כזה זניח בשם "אנדרואיד מרקט" לא שמעת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם הגרף הזה עוזר לך כשאתה לא רואה כלום בשמש :lol:

אולי תדפיס אותו ותעשה קצת צל על המכשיר, הדבר היחיד שנראה לי יעזור לך.

כמו כן, הגרף פשוט לא משקף את המציאות. תקח מכשירים אחד לאחד ותווכח בעצמך.

אני עשיתי את זה, אתה לא עשית את זה...העיקר שהגרף מנחם אותך בלילות.

בפועל, זה לא באמת משקף את המציאות, הן לגבי הצבעים והן לגבי התמונה ואיכותה.

לגבי השאר אני פאנבוי, האומללות שלך פשוט חוצה גבולות. אין לך אפילו תשובה אחת נורמאלית להגיב,

אתה יודע שכל דבר שאמרתי הוא נכון, אז כמובן שאחרי שהגבת פה על כל הודעה והודעה

ומאז שהתחיל הדיון על ה-SGS התערבת בו עם הודעות על ה בלי שום קשר לחיים,

מראה בדיוק את העקביות בה אתה לא רב עם אף אחד(כי אתה פשוט פאנבוי-טרול בעצמך).

נכון ,אחרי שהם הוסיפו פתאום כול המכשירים מכילים קידמית ,שנית Lev0 אל תשווה את האיכות של שיחות הוידאו במכשיר ה3G העתיקים לFaceTime

אשווה גם אשווה, אין לו שום יתרון על אף מכשיר שיש היום. הקונספט שהם הציגו כ"פריצת דרך", הוא עלוב ולא מקורי.

היה בשוק הרבה לפניהם ולפני שהיו .

אבל אהבתי שאתה לא פאנבוי, "כולם מעתיקים מאפל רעיון שהיא לקחה מאחרים, אבל אני לא פאנבוי".

:lol: :lol:

יאמר לזכותך דבר אחד, שעשעת אותי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev0 , אתה מקרה קשה ...

במקום לזבל את המוח ולנסות לנחם את עצמך בזה שקנית משהו טוב אתה לא צריך ללכת להריץ סקריפטים כדי לתקן את העברית או ללכת לשלוח מייל עצבני לסמסונג על זה שכנראה הם לא ישחררו את 2.3 לSGS לעולם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני לא הכי אובייקטבי ,אבל אני לפחות לא מסנה להגיד שהכול שחור ולבן ומנסה לשכנע את עצמי שמה שקניתי הוא טוב .

O Rly? :lol:

Lev0 ' תאמין לי שהדבר האחרון שאני יצתרך לעשות זה להגן על האיפון ... פשוט אין צרוך לעשות את זה - זה אתם בעלי הSGS (חוץ מעומרי כמובן ) שמנסים להגן על המכשיר שלכם ולנסות לגרום לעצמכם לחשוב שבסופו של דבר הSGS לא סתם אפשרות ב' אחרי האיפון 4.

Lev0 , אתה מקרה קשה ...

במקום לזבל את המוח ולנסות לנחם את עצמך בזה שקנית משהו טוב אתה לא צריך ללכת להריץ סקריפטים כדי לתקן את העברית או ללכת לשלוח מייל עצבני לסמסונג על זה שכנראה הם לא ישחררו את 2.3 לSGS לעולם ?

אף אחד מהמצויינים הנ"ל ממש לא קרה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך של הSGS משמעותית איכותי יותר מהאייפון 4

הצבעים שם ממש חיים, השחור שם הוא שחור, ורואים מצויין בשמש.

ולא מעניין אותי שום באנצ'ים ושום גראפים, אני ראיתי בעיניים שלי את שניהם, וחד משמעית המסך של הSGS לוקח, ואת זה לא רק אני אומר, כי אנשים שראו את המסך הזה היו פשוט בהלם עד כמה יפה רואים.(והם ראו גם את האייפון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה עד כמה יפה רואים ,זה בדיוק הקטע עם המצב הדינמי ששים בטלויזיות בחנות ,תמונה מזוייפת ופלסטיקית . הצבעים בכלל לא מדויקים -

תסתכל על התמונה באיפון 4

http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/display-shootout/screens/gsmarena_005.jpg

ותסכל עליה בSGS -

http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/display-shootout/screens/gsmarena_002.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהמ... אתה גם קראת את הכתבה הזאת או רק הסתכלת על התמונות...?

אם במקרה פספסת את הסיכום:

cs.gif

ובמילים (שלהם כמובן, ציטוט ישיר):

The I9000 S seems to be the best performer overall, but don't hesitate to go for an 4 if you need more resolution for those web pages.

האמת שבעיני כל הדיונים התאורטיים על מסכים זה בולשיט, אם זה מה שחשוב לך אתה צריך ללכת ולהסתכל על מכשיר אמיתי בתנאיים אמיתיים. אבל אם כבר הבאת קישור לתמונות מהכתבה, מן הראוי לשים גם את השורה התחתונה של אותה הכתבה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היתה שם מסקנה חד משמעית יש כאלו שיעדיפו את זה ויש כאלו שיעדיפו את זה...

כמו שאי אפשר להגיד שVT20 טובה יותר מהC8000 לדוג' , כול אחד יעדיף את הטלויזיה עם התמונה העדיפה לדעתו .

לדעתי אני לא אוהב את הצבעים של הSAMOLED ,מעדיף הרבה יותר את הצבעים הטבעים של פאנל הIPS .

אבל להגיד שלמסך הSAMOLED אין מתחרים והמסך של האיפון 4 גרוע בהשוואה אליו ... זה כבר מוגזם ואם זה לא משדר גלי "פאנבוי" אז מצטער להודיע לכם ,

,lev0 הוא פאנבוי שמנסה להגן על המכשיר שלו בלי סיבה,הרי כולם יודעים שהוא מכשיר מעולה בסך הכול (הSGS ) ,אבל להגיד שהאיפון 4 "לבנת זכוכית שבירה ולא שימושית" פה הוא כבר מנסה לשכנע את עצמו בזה שהבחירה שלו היה טובה והאיפון 4 זבל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אני לא אתפשר על דעותיי. זה מה שלדעתי משקף את המציאות. יותר מדי חסרונות, מעט מידי יתרונות לאייפון 4,

שבסופו של דבר לא מצדיק בכלל תחרות עם מכשיר כמו ה sgs, שבכלל עולה חצי ממנו(בארץ לפחות, מול המפעילות הסלולריות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...