Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום - עמוד 13 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום

alex.turovsky

Recommended Posts

אני לא מבין מה הבעיה עם הנתון בוויקופדיה ?

רק ברבען האחרון נמכרו 16.7 מליון מכשירים .. והאיפון בשוק כבר חצי שנה .

בקשר לSGS ...

http://www.engadget.com/2011/01/03/samsung-reaches-goal-10-million-galaxy-s-phones-sold-worldwide

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וזה בכלל לא משוחד.. ;D

למה אני מנסה בכלל לדבר עם אנשים שמכירים צד אחד של המשוואה... :facepalm:

יצא לי להשתמש לא מעט(חודשים ארוכים) ב 4 ו 3GS.

אבל אתה כנראה יודע יותר טוב במה השתמשתי ואילו צדדים למשוואות אני מכיר :xyxthumbs:

זה מופיע גם בדוחות הכספיים האחרונים של אפל

הם מכרו הרבעון מעל 16 מליון מכשיריםֿ

Never the less, הנקודה שלי עומדת בהינה.

טיב, ה הוא 99% הייפ וכל השאר זה יכולות אמיתיות.

עם הזמן, המכירות שלו ירדו, מכשירי האנדרואיד ישלטו ביד רמה, בעיקר בגלל המגוון והקונפיגורציות השונות.

:o זה מצחיק אותי כשכת "קוד פתוח -Root" מתגוננת :lol:

ואל תבינו אותי לא נכון ,אין לי בעיה עם בכלל ,אבל בכול זאת ... צאו מהסרט שלכם !

אתה זה שחי בסרט, מה שבעצם קנית זה לבנה מהודרת ואתה מנסה בחירוף נפש להגן על הקנייה העלובה הזאת

מהרבה סיבות(קרינה גבוהה, מחיר יקר חסר הצדקה, מכשיר שביר בטירוף עשוי כולו זכוכית מחורבנת, מסך בעל תצוגה דהוייה,

שכשאתה מראה סרט HD על ה-SGS למישהו עם 4, הלסת שלו מילולית פשוט צונחת).

אבל מה לעשות, קשה לישראלי להודות שהוא יצא פראייר, זה הגיוני, טבעי ומובן.

לכן אני מקבל את התגובות שלך בהבנה מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיון הזה הפך למשהו מפגר לגמרי. הפאנבויס יוצאים מכל החורים, בשני המחנות :screwy:

לגבי נתוני מכירות, כמו ש-omrij אמר מכרו 14 מיליון ברבעון השלישי ועוד 16 ברביעי וזה מופיע בדוחות הרשמיים של . S מכר באותה תקופה (אם כי חלק גדול מהזמן הזה הוא לא נמכר כלל בארה"ב - אבל זה לא היה עוזר לו להגיע ל-30 מליון מן הסתם) קצת יותר מעשרה מיליון מכשירים.

אלה העובדות, אם כי לא ברור לי למה זה רלוונטי. אבל היו פה טיעונים מגוחכים לשני הצדדים, פאנבויזם במיטבו...

בקיצור - פה מדברים על שוק הHigh END אם לא הבנתה מדובר על הSGS והאיפון 4 , אז בשוק הזה הבנתה כבר מי שולט.

האמת שמי ששולט זה גוגל. עלו מנתח שוק של פחות מ-2% ב-2009 לקרוב ל-40% ב-2010. לא סמסונג ולא עומדים לנצח בתחרות הזאת. כמכשיר בודד אין ספק שהאייפון נמכר הכי הרבה. שולטים..? לא יודע, אני די בטוח שג'ובס מאד לא מרוצה שאנדרויד מוכרים יותר, גם אם לכאורה זה לא high end.

אל תטעה לחשוב שרוב האנשים קונים את ה-SGS בשביל האנדרויד, הם קונים אותו כתחליף זמין לאייפון שאזל מהמלאים

אתה חי בסרט אם אתה חושב שמכשיר שנמכר ב-10 מיליון יחידות בעולם, עושה את זה כי לא ייצרו מספיק אייפונים :screwy:

אם אתה לא מקבל את העובדה שכבר הרגע אתה מחזיק ביד לבנה מיושנת, זה יכה בך עוד חצי שנה גג.

אני מת על הגלאקסי, בחיים בחיים בחיים לא יהיה לי - אבל לקרוא לו לבנה מיושנת זה בולשיט בלתי רגיל. עם כל הכבוד לגלאקסי וכמה שהוא יותר מתאים לי, האייפון עושה כמה וכמה דברים יותר טוב מהגלאקסי. זה מאד בולט אם אתה משווה את שניהם out of the box בלי שום שיפצורים לגאלקסי.

אני דיי בטוח שאם היה זמין לחברות נוספות כמערכת הפעלה לסלולריים שלהם - האנדרויד לא היה תופס 2 אחוז בשוק.

אני חושב שזה לוקח בתור הטיעון הכי נוראי פה.

ה- מעולם לא יכלה להיות ולעולם לא תהיה זמינה לשום דבר שהוא לא אייפון (או פוד או פאד או whatever). הסיבה היחידה - היחידה - שאייפון הוא המכשיר שעובד הכי חלק ישר מהקופסא, עם התגובות הכי מהירות והכי פחות תקלות קטנות/לאגים/באגים וכו' - זה בגלל שיש לו מע' הפעלה שתפורה עליו בדיוק ולא צריכה להתמודד עם שום חומרה אחרת. השילוב המושלם בין מע' הפעלה לחומרה זה מה שעושה את האייפון למה שהוא, וזו הסיבה שאנדרויד כנראה לעולם לא יגיע ליציבות ולשלמות הזאת. ביום ש- תהיה מערכת שתתאים לכל מיני מכשירים שונים (באמת שונים, לא אייפוד ואייפד ואייפון) אז היא תאבד את הכח העיקרי (ולדעתי די היחידי) שלה.

ה הוא 99% הייפ וכל השאר זה יכולות אמיתיות.

נו תהיה רציני... אתה באמת מאמין בזה? לבנה מהודרת? זה מצוין ואם אתה לא רואה את זה אז באמת יש לך בעיה.

מי שבאמת רוצה ללמוד משהו פה צריך לעבוד ממש ממש קשה כדי לסנן את כל השטויות מהמידע האמיתי, כבר אין שום משמעות לדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תענוג צרוף, לקנות מכשיר ביותר מ-2500 שח ולגלות שחלקים שלמים בו פשוט לא עובדים ;D (ולא משנה באיזה גרסת תוכנה)

והכי כיף, לרוץ אחרי גרסאות לא רשמיות של עדכון של איזה פריק, כדי למצוא שהעברית לא בדיוק כמו שצריך.

והכי טוב, זה שכמה שרצית את האפליקציה ההיא אצל חבר שלך באייפון, היא לא הגיע לאנדרויד! :(

יצא לי להשתמש לא מעט(חודשים ארוכים) ב 4 ו 3GS.

אבל אתה כנראה יודע יותר טוב במה השתמשתי ואילו צדדים למשוואות אני מכיר :xyxthumbs:

לפי איך שאתה מדבר סבלת מכל רגע. מזל שנפתרת מאייפון כנראה. (ומי שקנה אותו הרוויח)

בשבילי ולרוב האנשים, הפיצר הכי שימושי למעט טלפון הוא , כמעט כמו המצב שיש ב-SGS !!!

אז לב, תהנה מהלבנה שלך, שמגיע עם רכיבים שהיא אפילו לא יודעת לתפעל. עם ממשק שהוא החיקוי הכי טוב ל- שתמצא בשוק.

לא יודע מה אנשים שהראית להם את המסך אכלו לפני שנפלה להם הלסת, כי בד"כ התגובה הפוכה (והאייפון קוצר את רוב המבטים)

ועדיין, על מסך 3 וחצי אינצ'? אם זה מה שאתה גומר ממנו... אני מעדיף על פלזמה 50 בסלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תענוג צרוף, לקנות מכשיר ביותר מ-2500 שח ולגלות שחלקים שלמים בו פשוט לא עובדים ;D (ולא משנה באיזה גרסת תוכנה)

והכי כיף, לרוץ אחרי גרסאות לא רשמיות של עדכון של איזה פריק, כדי למצוא שהעברית לא בדיוק כמו שצריך.

והכי טוב, זה שכמה שרצית את האפליקציה ההיא אצל חבר שלך באייפון, היא לא הגיע לאנדרויד! :(

לפי איך שאתה מדבר סבלת מכל רגע. מזל שנפתרת מאייפון כנראה. (ומי שקנה אותו הרוויח)

בשבילי ולרוב האנשים, הפיצר הכי שימושי למעט טלפון הוא , כמעט כמו המצב שיש ב-SGS !!!

אז לב, תהנה מהלבנה שלך, שמגיע עם רכיבים שהיא אפילו לא יודעת לתפעל. עם ממשק שהוא החיקוי הכי טוב ל- שתמצא בשוק.

לא יודע מה אנשים שהראית להם את המסך אכלו לפני שנפלה להם הלסת, כי בד"כ התגובה הפוכה (והאייפון קוצר את רוב המבטים)

ועדיין, על מסך 3 וחצי אינצ'? אם זה מה שאתה גומר ממנו... אני מעדיף על פלזמה 50 בסלון

כל מה שכתבת פה זה בולשיט ופסול

וגם אין לי כוח להסביר, אתה מוזמן להסתכל בדיונים אחרים

לא יודע אם זה יעזור, בכל זאת, תמשיך ללכת עם הראש בקיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, לא עובד בכלל... ממש...

אני חוזה שיהיה הפוך עד סוף השנה: בתחילת 2010 היו באנדרואיד 16,000 אפליקציות. כיום יש מעל 200,000 (!). אצלל יש 300,000. בקצב גידול כזה, אל תדאג :smile1:.

מאיפה הבאת את זה?

משתגיד.

"4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...