Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום - עמוד 12 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמשפט, מה שאמרתי זה בול במקום. אני אסביר:

מאז ומעולם APPLE עשתה מכשירים יפים עם שליטה מיוחדת שאף אחד באמת לא היה צריך וקנו אותם בהתחלה בשביל להיות מגניב ואז בגלל שפחדו לנסות דברים אחרים וזרמו עם גרסה חדשה של אותו מכשיר. אדם נורמלי לא באמת צריך מכשיר שניתן להעלות אליו תוכן פיראטי, אדם נורמלי מקבל את כל זה בתשלום מ ITUNES כולל סרטים, סדרות ושירים לאורך ההיסטוריה של APPLE בקליק אחד ותו לא. רק גיקים בניגוד לאנשים רגילים אוהבים להתעסק עם תוכן פיראטי שכולל צורך ב MP3 והעברת XVID ללא המרה לפורמט של APPLE, תוכן פרוץ ותוכנות שצריך CYDIA בשבילם ושאר ירקות שמצריכות מכשירים ש-APPLE לא תומכת בהן.

אני מתעלם מכמה פיצ'רים שיצרן כזה או אחר הכניס בשעתו ולא היו במכשירי APPLE כמו RADIO FM וכדומה, אבל גם APPLE הכניסה בשעתו מלא דברים שלא היו ליצרנים אחרים ולמעשה אין עד היום וזה עיצוב ויצירת תוכן בדמות שת"פ עם מפתחים = אפליקציות. אם הייתי משתמש טיפש שיש לו כסף והיה בישראל את כל התוכן שיש ב ITUNES USA, הייתי קונה רק APPLE. שם יש לי הכל נוח בתוכנה אחת ובקליק שיורד אליי בשנייה דרך ITUNES.

זה למה APPLE החברה המצליחה בעולם. שוב, מצליחה כי אחוז הגיקים השורץ באתרים כמו זה - נמוך ולא באמת מעניין אף יצרן שאוהב לעשות כסף.

הסיבה היחידה ש-GOOGLE לא חסמו את האמא של היא שהם היו חייבים ליצור משהו שייבדל מ-IOS, "לתת פייט" ו"למשוך את התקשורת" למשהו שאין ל-APPLE וזה תמיכה בכל דבר שזז. אם היייתה נולדת לפני IOS והחסימות והיכולת המשומנת של APPLE לעשות כסף - GOOGLE היו דואגים לחסום אותה הרמטית ולעשות את אותה כמות הכסף כמו APPLE ולנצל את המצב. נולדה לעולם מאונס, IOS מרצון.

*התשובה מתייחסת לכלל סוגי המכשירים וכלל פלח השוק. הכוונה למכשירי טלוויזיה עם TV, מחשבים ניידים MACBOOKS, נגנים כמו , IPOD ומכשיר טלפון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שכל תגובה שלך מצליחה לגרום לי לחשוב, שאתה מסתובב עם הרגשה שאין לך כסף לאייפון.

אנדרויד עם כל הכבוד, רחוקה עדיין מה-.

בתור משתמש שעבד חודש וקצת על אנדרויד ומעל לחודשיים על , עדיין מרגישים הבדל גדול ביניהן.

מערכת ההפעלה של אפל פשוט מרגישה מהוקצעת יותר (slick באנגלית נשמע יותר טוב)

כל הזרימה של הדברים במערכת, ובעיקר הממשק לחנות האפליקציה הרבה יותר טבעי אצל אפל.

היתרון של האנדרויד הוא בעיקר בחיבור וסנכרון למחשב, ובחיפוש תוכן "לא בדיוק חוקי".

אבל ל-99 אחוז מהפקצות שקונות את המכשיר הזה, מספיקים פייסבוק, טוויטר וכל האפליקציות שניתנות בחינם.

אל תטעה לחשוב שרוב האנשים קונים את ה-SGS בשביל האנדרויד, הם קונים אותו כתחליף זמין לאייפון שאזל מהמלאים

אל תשכח שסמסונג וכל מכשיר שלא מריץ row אנדרויד (הכוונה במכשירים שדורשים גרסה מותאמת) לא מעודכנים על ידי החברה בכל גרסה חדשה של אנדרויד, והפיתוח תלוי לחלוטין בחברה האם.

נכון שיש אנשים פרטיים ופורום שמפתחים גרסאות שלהן. אבל לרוב האנשים, עדכון גרסה לתוכנה שהיא לא מקורית של היצרן לא בא בחשבון.

במקרה הזה, אתה מפסיק לרוב לקבל עדכונים בד"כ שנה מיום יציאת המכשיר.

הדבר הזה לרוב לא קורה באפל, ולראייה - 3gs עדיין מקבל עדכונים

(וה-3g הרגיל מפסיק לקבל עדכונים החל משלב זה - כמעט 3 שנים מהיציאה שלו)

אפל לא שורדת בגלל אחוז גיקים נמוך, אלא בגלל שהשיווק שלהם פנטסטי, וגלל שהם 10 צעדים לפני כל חברה אחרת בשוק בהבנה איזה מוצר רוב האנשים בעולם יקנו (הכוונה על מה הם יוותרו כדי לקבל משהו אחר).

גילוי נאות:

היה לי desire במשך קרוב לחודשיים, ולאחר מכן עברתי לאייפון 4 (נקנה סיפרי בחול) ונתתי את ה-desire לאחי שעדיין משתמש בו.

נ.ב.

תנסה היום למצוא נגן מוסיקה בנפח של מעל 100 ג'יגה במחיר זול מאייפוד. תודיע לי כשתמצא אחד.

אל תשמיץ את האייפוד עד שתמצא אופציה טובה וזולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אהבתי את הניתוח של שניכם :xyxthumbs:

אל תטעה לחשוב שרוב האנשים קונים את ה-SGS בשביל האנדרויד, הם קונים אותו כתחליף זמין לאייפון שאזל מהמלאים

אישית אני יכול לקבל גם SGS וגם איפון במחיר רצפה מאורנג' והסיבה העיקרית שאני לוקח SGS זה המחיר.

אני קונה אותו ב-2100 ש"ח (2400 בחנויות) ומקבל עליו החזר של 118 ש"ח כל חודש מאורנג' (מכסה את עלותו תוך שנה וחצי).

הסיבה השניה היא נוחות הסינכרון מול המחשב (עבודה עם קבצים/BT) ורמת הקרינה הנמוכה בהרבה.

ההתלבטות היחידה שיש לי קשורה בדיוק למה שציינתם - הטלפון בשביל אשתי ואין לי כל כוונה לחרוש עליו ולקסטם אותו לעייפה.

אני רוצה שיעבוד ישר מהקופסה עם עברית (ממשק, טלפון, יומן, SMS, וסינכרון עם שירותי גוגל).

מהבחינה הזו האייפון קורץ לי בהרבה וככל הנראה יחסוך לי הרבה זמן בטווח הארוך - שמשמעו ככל הנראה לא פחות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני יכול לקבל גם SGS וגם איפון במחיר רצפה מאורנג' והסיבה העיקרית שאני לוקח SGS זה המחיר.

אני קונה אותו ב-2100 ש"ח (2400 בחנויות) ומקבל עליו החזר של 118 ש"ח כל חודש מאורנג' (מכסה את עלותו תוך שנה וחצי).

המלאי של האייפון בחברות קטן מאוד, וגם אם הבטיחו לך מכשיר לרוב ימשכו אותך תקופה של חודש ויותר בטוענה שהמלאי מתעקב.

ועל זה אני מדבר מנסיון אישי של חברים :pissed:

כחלק מחוק ניתוק הזיקה אתה מחוייב להציג חשבונית ולכן אורנג' רואים את מחיר המכשיר ששלמת.

אני מקווה בשבילך שהזכויים במקרה שלך לא קשורים למחיר המכשיר.

יש להם סעיף בתקנון שקובע שהזיכוי יחסי למחיר המכשיר ולא עולה על מחירו.

בשבילך, אני מקווה שזה לא המצב למכשירים שנמכרים ברשת - והזיכוי זהה כאילו המכשיר נקנה ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה מי ימכר בסופו של דבר יותר בסדר ?

Android כבר תפסה נתח שוק גדול יותר מה- עוד ברבעון השני של .2010

http://www.tuaw.com/2010/08/12/android-sales-worldwide-pass-iphone

כך שכן, הרבה יותר אנשים חושבים ש-IOS זה איכסה ומעדיפים מכשיר מבוסס :P:P:P:P:P

אז נראה מי ימכור יותר? אופס...נראה שכבר ראינו.

וזה רק ימשיך וימשיך, להשוות מכשיר ספציפי שמריץ מול האייפון זה דבילי,

כאשר יש מגוון כ"כ גדול של מכשירים שעונה על כל כך הרבה צרכים.

מוזר שכל תגובה שלך מצליחה לגרום לי לחשוב, שאתה מסתובב עם הרגשה שאין לך כסף לאייפון.

אנדרויד עם כל הכבוד, רחוקה עדיין מה-.

לדעתי ההפך הוא הנכון, ה-IOS מאוד רחוקה מה . כאשר זה פשוט מחשב קטן

ו מזכיר לי עמדות NOVELL שהיו לנו בבי"ס שיש לך 5 להשתמש בהן

וזה הדבר היחיד שאתה יכול לעשות עם המכשיר. כל השאר חסום.

כמו כן, המונחים שאתה משתמש בהם "מהוקצעת, רחוקה מ... " ועוד,

אלה מונחים סובייקטיבים שמשקפים רק את הדעה שלך בלבד, המכירות בעולם אמרו את דברן.

לדעתי הממשק של ב- פשוט זועק פרימיטיביות.

ב-SE K610 אני מרגיש שהממשק נראה מתקדם יותר על מסך של 1.8 אינץ'.

אפילו ב-SE של יכלתי להחליף THEMES ולהתקין משחקים בלי בעיה

ואתה עוד בשיא חוצפתך אומר של , שזה פשוט מחשב יש עוד לאן לשאוף?

בבל"ת, פשוט בבל"ת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev0 אני מצטער להודיע לך ,אתה סובל מתופעת אנטי אפל קשה מאוד...

אם שמתה לב - השירשור הזה הוא בין הSGS לבין האיפון 4 , לא לבין מכשירי הLOW END שעולים אולי שליש מהם ...

אז כן לא אכפת לי כמה "מוכרת" ,מה שאמור לעניין אותך הוא כמה הSGS מוכר ...וכולנו יודעים טוב מאוד מי נמכר יותר , אני חושב שאני לא יגזים אם אני יגיד שהאיפון 4 נמכר יותר מהSGS והNexus S ביחד.

בקיצור - פה מדברים על שוק הHigh END אם לא הבנתה מדובר על הSGS והאיפון 4 , אז בשוק הזה הבנתה כבר מי שולט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טימטום לעשות השוואה של SGS בלבד, כשיש לך אפשרות לרכוש נייד חכם עם מערכת של Google

בהרבה מאוד קונפיגרוציות של מכשירים. בין אם זה Motorola, SE, DELL, HTC, Samsung ועוד ועוד.

בשלב מסויים, אני מאמין שיהיה גם מכשיר דגל של שגם בפני עצמו יעקוף את ה- המדשדש.

כרגע מכירות ה-SGS עומדות על 6 מיליון יחידות בכל העולם ושל ה- 4 על 8.

אז אתה יכול להמשיך לבלבל בשכל ולומר שהאייפון מוכר יותר, אבל לדעתי מכשיר שקיים בשוק כבר מעל ל-4 שנים

מקבל תחרות קרובה מאוד ממכשיר שהרגע יצא רק משקף על העתיד לבוא והעתיד הזה ממש לא רחוק

(ועוד מיצרנית כמו סמסונג, שאם נסתכל על "הצלחות" העבר שלה והמוניטין שלה בתחום הסלולר עד כה -

למשל ה Samsung Omina i900, אתה תבין שזה שה-SGS לא מחץ את ה עדיין לא קשור נטו

לכמה המכשיר הזה באמת הרבה יותר טוב מה 4).

אם אתה לא מקבל את העובדה שכבר הרגע אתה מחזיק ביד לבנה מיושנת, זה יכה בך עוד חצי שנה גג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שאתה משווה כמות מכשירים לפי מ"ה.

אפל משווקת בקושי שני סוגי מכשירים עם מ"ה שלה, במחיר לשוק העליון בלבד.

את האנדרויד אפשר לקנות גם במכשירים זולים לשוק הנמוך כמו ה-comet או ה-san fransisco שעולים שליש מאייפון

נ.ב.

אני דיי בטוח שאם היה זמין לחברות נוספות כמערכת הפעלה לסלולריים שלהם - האנדרויד לא היה תופס 2 אחוז בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שאתה משווה כמות מכשירים לפי מ"ה.

אפל משווקת בקושי שני סוגי מכשירים עם מ"ה שלה, במחיר לשוק העליון בלבד.

את האנדרויד אפשר לקנות גם במכשירים זולים לשוק הנמוך כמו ה-comet או ה-san fransisco שעולים שליש מאייפון

זה מה שיפה ב-Android.

נ.ב.

אני דיי בטוח שאם iOS היה זמין לחברות נוספות כמערכת הפעלה לסלולריים שלהם - האנדרויד לא היה תופס 2 אחוז בשוק.

בולשיט ספקולטיבי.

אפל מכרה 16 מליון מכשירים (איפון 4 ) רק ברבעון האחרון ...

צודק, לקחתי את המספרים מכתבה שמדברת רק על ארה"ב(למרות שבשאר העולם מצבה של Apple גרוע עוד יותר).

אם יש לך איזשהו קישור לנתונים עדכניים, תביא לכאן.

בכל מקרה, אל תשכח - מכשיר שקיים כבר שנים בשוק ובנה לעצמו שם(לא מוצדק לחלוטין, מבוסס בעיקר על Hype)

אל מול מכשיר חדש שבאמת טוב(ולא טוב כי כך שמעת וכי לכולם יש את זה, הרי לא ייתכן כי ההמון טיפש)

והתחרות היא ללא ספק מורגשת. אז כפי שאמרתי, אם אתה עדיין לא מקבל את האמת הזאת,

באיזשהו שלב תקבל אותה באם תרצה ובאם לא.

http://www.engadget.com/2011/01/18/apple-turns-in-record-q1-6b-profit-on-26-7b-revenue-16-2m-ip/

http://www.engadget.com/2011/01/03/samsung-reaches-goal-10-million-galaxy-s-phones-sold-worldwide/

אז תקן אותי אם אני טועה, אבל לא מדובר ב-16.2 מיליון רבעון, מה שנמכר סה"כ עד כה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...