Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום

alex.turovsky

Recommended Posts

אין סיכוי לתפעל מכשיר כזה עם יד אחת, נכון? :facepalm:

ודאי לא למישהו עם יד קטנה מהממוצע, ודאי לא עם ה-SGS הענקי עם מסך 4'...

לא רואה סיבה למה לא.

הזרת חוסמת למטה ושלושת האצבעות תומכות מאחורה ואת אחד הצדדים.

כף היד תומכת בצד השני, והאגודל עם כל בסיסו חופשי לזוז בטווח גדול מאוד הרבה מעבר למה שאני צריך כדי לתפעל את המכשיר.

גם יד קטנה יחסית אמורה להסתדר עם זה בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, יחסית למסך הענק הוא דיי קטן

יחסית היא מילת המפתח ככל הנראה...

לרובכם כאן אין ילדים, אבל אתם עוד תראו... עם שלושה ילדים, לומדים לעשות ה-כ-ל עם יד אחת... פשוט כי חייבים :lol:

תגידו, אם אני לוקח SGS.IPHONE4 מאורנג' ומחליט למכור אותו ביד שניה כי הוא לא מתאים - אין עם זה בעיה (כיון שהוא בא מהמפעילה הכוונה)?

זה פשוט לעשות אותו SIM FREE (או איך שקוראים לזה) כדי למכור אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית היא מילת המפתח ככל הנראה...

לרובכם כאן אין ילדים, אבל אתם עוד תראו... עם שלושה ילדים, לומדים לעשות ה-כ-ל עם יד אחת... פשוט כי חייבים :lol:

תגידו, אם אני לוקח SGS.IPHONE4 מאורנג' ומחליט למכור אותו ביד שניה כי הוא לא מתאים - אין עם זה בעיה (כיון שהוא בא מהמפעילה הכוונה)?

זה פשוט לעשות אותו SIM FREE (או איך שקוראים לזה) כדי למכור אותו?

כל מכשיר שאתה מקבל מתחילת ינואר אמור להיות SIMFREE.

ואני מתפעל ללא בעיה עם יד אחת את ה-SGS כולל כתיבה.

מקלדת ה-SWYPE היא אחד מהדברים הגאוניים שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מתפעל ללא בעיה עם יד אחת את ה-SGS כולל כתיבה.

אם אפשר לשאול - מה מימדי היד שלך - קח בחשבון שזה לשימוש של מישהי עם ידיים קטנות.

לי יש ידיים גדולות מעל הממוצע ועם האייפון זה הרגיש לי גבולי - אולי בגלל שאני לא רגיל (ואולי בגלל שאני רגיל למודו המיניאטורי :lol::screwy:).

היום ראיתי מישהי עם SGS שפשוט לא הסתדרה איתו בלי שתי ידיים (מלבד בדיבור נטו כמובן) והיא בערך פי 2 בגודל מאשתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פרטים אני צריך לחשוף פה בפורום, גודל הידיים שלי :lol:

אין לי ידיים ארוכות, או אצבעות ארוכות.

אני לא חושב שזה יהיה לאשתך אופטימלי לתפעל הכל ביד אחת, אבל את הרוב כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי יד ענקית למדי (L בכפפות, בהשוואה לS שרוב הבחורות לובשות, עובד במעבדה, נו), בעיקר אצבעות ממש ארוכות. להקליד ביד אחת זה לא בעיה. לעומת זאת, נניח ללחוץ על אייקון בקצה הנגדי של הטלפון (שמאל למעלה), או להוריד את התפריט העליון, מצריך מבחינתי מאמץ במתיחת האצבע או שינוי באחיזה של המכשיר, באחיזה סטנדרטית האגודל שלי לא מגיעה מקצה אחד לשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpusr היקר אולי במקום לשאול שאלות בסגנון "מה מימדי היד שלך...." אולי פשוט תקח את אשתך לטיול בקניון מן הסתם תמצא איזה דוכן שמוכר פלאפונים לא משנה של איזה חברת ואז אשתך תוכל לבחור מכשיר שמתאים לה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לחלופין, לנסוע לאיזו חנות באלנבי או בבן יהודה בתל אביב, יש שם איזה מיליארד חנויות של זאזא שמוכרים סלולריים, ולרובם יש מכשירים עובדים ברמה זו או אחרת, שהיא תוכל להתנסות באחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...