Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום - עמוד 17 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום

alex.turovsky

Recommended Posts

שיטת מצליח לא מפרסמים באתר האינטרנט תחת התנאים

במקום לקרוא בעוד פורומים חפש את החוק, אבל אני בטוח שעורכי הדין של אורנג' עברו עליו מספיק בקפידה כדי לא ליפול בדבר כל כך קטן

אתה מפרש לא נכון את כוונת החוק לדעתי, כוונת החוק להקל את המעבר בין , לא לנצל את הרשתות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כוונת המחוקק היא שלא יוכלו לכבול אותך עם מכשיר במחיר מנופח לחלוטין לרשת - הדרך היחידה לעשות את זה זה להפוך את זה ללא כלכלי.

אם קראת בלינק - ניסו לעשות את זה בכל מיני דרכים ועד שלא בא מישהו והתלונן - זה פשוט הצליח.

למען הסר ספק - אני לא מעודד ולא קורא להשתמש בחוק הזה כדרך לרמות את חברות הסלולר אבל יש לאזן בין האינטרס שלהם לזה שלנו כצרכנים.

איך? הסברתי בפוסט הקודם...

בכל מקרה, אנחנו חורגים מנושא הדיון אז פתחתי דיון חדש בנושא:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=489166

כולם מוזמנים להגיב שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לחכות שתיים וחודשיים לאימון 6 ולsgs 3 ...

או בכלל, לחכות שנתיים לנוקיה ZB200, או לאייפון 100, לאנדרוייד 700 ולמוטורולה Zbabir החדשים ש...

(טוב נו, אני סתם צוחק עם המוטורולה. אני לא אקנה מהם מכשיר יותר אחרי השלל מכשירים שהיו לי)

אבל לחכות ולחכות זה אחלה של פיתרון, רק שאתה מקבל את המכשיר הכי יקר בשוק, עם בעיות ילדות (עיין ערך 4 ובעיות הקליטה, ניתוקים בAT&T, סאמסונג מחורבן כלשהו שהיה עושה מה שבראש שלו עם השיחות, ההוא לפני הגלאקסי).

אישית הייתי בכלל קונה 3GS אם זה היה תלוי בי, וזה רק בגלל המחיר שלו והאפליקציות.

אמרו פה נכון דבר אחד.

אין שחור ולבן.

האייפון, הוא מכשיר מעולה, עם יופי של ממשק ואחלה של דבר. מצד שני הוא די מביא לך את הסעיף עד לרמה של לרצות לרצוח את המפתחים של אפל כאשר אתה מנסה להעביר את הפאקינג תמונות שלך מהמכשיר, או מגלה שהעברת למכשיר תמונות ועכשיו אתה לא יכול לעשות איתן כלום חוץ מלראות אותן. אותו דבר עם שירים וסרטונים שאי אפשר למחוק בלי מחשב.

הוא כבד. זה מורגש היטב וזה דבר שחובה לקחת בחשבון.

המסך שלו מעולה. אני אישית אהבתי אותו מאוד.

לגבי שביר, אני לא בטוח. הוא כבר נפל לי פעם אחת על בטון כאשר הייתי בחוץ על הכלב ולא קרה כלום. שוב, זה בינתיים...

לסיכום, מי שרוצה מכשיר חדש, הסיכום לא יגמר פה. צריך לבדוק אותו ביד ולהרגיש אותו. להחליט איזה אפליקציות אתה רוצה שיהיו לך וכו'.

אם מפריע לך הפלסטיקה בסאמסונג, אז שים עטיפה/מגן וסגור עניין.

אוהב את האפליקציות של אפל (גיסי לא יכול בלי Angry Birds לדוגמא), אז אין לך מנוס מלקנות .

לסיכום, אני עם האייפון 4 שקיבלתי מאורנג' בתוכנית סטודנטים במחיר לא רע ואני מרוצה ממנו עד כה.

אם אני לא אהיה מרוצה אני אחזור לנוקיה N95 הישן והטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שלדיון הזה נגמר הסוס.

שני המכשירים מצויינים, ולראיה אם זה לא היה המצב - הם היו במלאי זמין בארץ.

לקרוא למכשיר כמו אייפון לבנת זכוכית זה טמטום, כמו גם לרדת על ה-SGS.

מי שנוח לו יותר עם וההייפ סביב האייפון קונה , ומי שרוצה לקסטם לטלפון שלו את הצורה שיקנה SGS.

אפשר להפסיק את הויכוח הדבילי "של מי יותר גדול"?

נ.ב.

לב, יש לי הרגשה שאם היית יכול לקנות מניות של לפני 10 שנים היית עושה את זה (כמו כל אחד)

ולא משנה כמה אתה מצהיר שאתה שונה את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקרוא למכשיר כמו לבנת זכוכית זה טמטום, כמו גם לרדת על ה-SGS.

מי שנוח לו יותר עם וההייפ סביב האייפון קונה , ומי שרוצה לקסטם לטלפון שלו את הצורה שיקנה SGS.

:xyxthumbs:

נ.ב.

לב, יש לי הרגשה שאם היית יכול לקנות מניות של לפני 10 שנים היית עושה את זה (כמו כל אחד)

גם השונא הגדול שלהם ביותר היה עושה את זה, הם עלו ב3250% ב10 שנים (לא ברור לי המספר הזה עדיין)

http://www.google.com/finance?q=aapl

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקרוא למכשיר כמו לבנת זכוכית זה טמטום, כמו גם לרדת על ה-SGS.

איזה יופי שינית את עמדתך פתאום :lol: לפני כמה עמודים היית דווקא מאוד משוכנע למי יש יותר גדול.

לגבי זמינות המלאי, רשמת בעצמך לפני מספר עמודים שאנשים קונים SGS כי הוא זמין במלאי יותר מה- 4, לא?

או שאני מתבלבל?

נ.ב.

לא רשמתי בשום מקום שאני שונא את , אבל אני כן צרכן מאוכזב.

מן הסתם שניסיון בתור צרכן לא בהכרח משפיע על ניסיון בתור בעל מניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי שינית את עמדתך פתאום :lol: לפני כמה עמודים היית דווקא מאוד משוכנע למי יש יותר גדול.

לא שיניתי דעה, פשוט הויכוח חסר טעם.

לגבי זמינות המלאי, רשמת בעצמך לפני מספר עמודים שאנשים קונים SGS כי הוא זמין במלאי יותר מה- 4, לא?

או שאני מתבלבל?

אלו דברים שראיתי בעיניים.

אנשים לרוב רוצים את האייפון בגלל השם שלו. ובגלל שהוא לא קיים במלאי כמעט - חלק גדול מהאנשים מוותרים וקונים במקומו SGS.

אני לא יכול להגיד שמדובר ברוב הגדול, אבל לדעתי חלק גדול ממי שקונה SGS בחברות הסלולר עושה את זה כתחליף. אחלה תחליף.

אם כבר, גיק שקצת מבין לא קונה את הטלפון שלו בחברה סלולרית :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה חייב לצאת מנקודת הנחה שלא כולם גיקים כמוני וכמוך שיושבים כול היום ומתקינים שטויות על המכשיר שלהם ...

חלק גדול מקהל היעד של האיפון 4 וגם הSGS הם אנשים שלא צריכים בכלל את רוב האפשרויות שמציאות המכשירים האלו ,לא צריכים חומרה כול כך חזקה כמו שיש בשני המכשירים שלהם ,ובפועל כול milestone/3Gs זול כיום יתן להם את מה שהם צריכים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כבר נכנס פה לתרבות צריכה ואלה דברים שונים לחלוטין.

יש הרבה מוצרים שאנשים קונים שהם לא צריכים, זה בכלל לא משנה.

בסופו של דבר, מי שיכנס לדיון הזה, מתלבט בין שתי המכשירים האלה וכנראה שהוא גם לא זר לעולם המחשוב,

הדיון ייתן לו כמה שיותר אינפורמציה, אפילו שבאיזשהו שלב הדיון קצת סטה ממסלולו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך של הSGS משמעותית איכותי יותר מהאייפון 4

הצבעים שם ממש חיים, השחור שם הוא שחור, ורואים מצויין בשמש.

ולא מעניין אותי שום באנצ'ים ושום גראפים, אני ראיתי בעיניים שלי את שניהם, וחד משמעית המסך של הSGS לוקח, ואת זה לא רק אני אומר, כי אנשים שראו את המסך הזה היו פשוט בהלם עד כמה יפה רואים.(והם ראו גם את האייפון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

אבל זה לא משנה, הויכוחים האלו לא יפתרו לעולם, מי שמתלבט ובא לפורום הזה מתימר בדרך כלל להיות מישהו רציני ולכן אני ממליץ לו צריך לקרוא על המכשירים ובעיקר על מערכות ההפעלה, לשחק איתם קצת, להבין את הרעיון שעומד מאחורי כל מכשיר ולהחליט מה יותר מתאים לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להגיד חד משמעית שהמסך הזה טוב מהשני

והסיבה היא שלכל אדם ואדם יש העדפות שונות וטעם שונה

אני אהבתי את המסך והצבעים של IP 4 יותר מהSGS אבל אתה אהבת יותר את הצבעים בSGS

כל אחד והטעם שלו.

ובקיצר סגרו כבר את הדיון האין סופי הזה כי זה אף פעם לא יגמר!

ומי שרוצה לדעת למי יש יותר גדול, תקבעו פגישה ביניכם ותעשו השוואה וסגרו גם את העניין הזה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...