רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 71 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

סמנטיקה חסרת משמעות.

העיקר שמדובר על שופטי בג"ץ הידועים בצדקנותם.

סביר להניח שהם יבחרו לנזוף בפרקליטות והמשטרה, ואפילו בשופטי המחוזי שלקחו חלק במחדל שיפוטי ממדרגה ראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אז מה? מתור לבן אדם להיות צודק בנושא אחד ועדיין לטעות בנושא אחר.

וזה גם ממש לא משנה לעצם התפקיד. כמו שאני לא הולך לשאול את האינסטלטור שלי אם הוא ימני או שמאלני כל עוד שעושה עבודה טובה, ככה גם בעורכי דין: אם הוא נחשב למומחה במקצועו, אשמח שהוא לצידי במקרה הזה בלי קשר לדעות הפוליטיות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין, הטיעונים שלו מתיישרים עם דברים שכבר נאמרו על התיק הזה שוב ושוב על ידי כמעט כל אדם שפוי שמסתכל על העובדות.

חוץ מכמובן אותם פרטים מוכמנים וטיעון השופט המחוזי "יש דברים בזירה הזאת, שכנראה יישארו בגדל תעלומה לנצח".

ממש מקווה שהעליון ייתקן את העוול וישים סוף לפארסה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין, הטיעונים שלו מתיישרים עם דברים שכבר נאמרו על התיק הזה שוב ושוב על ידי כמעט כל אדם שפוי שמסתכל על העובדות.

חוץ מכמובן אותם פרטים מוכמנים וטיעון השופט המחוזי "יש דברים בזירה הזאת, שכנראה יישארו בגדל תעלומה לנצח".

ממש מקווה שהעליון ייתקן את העוול וישים סוף לפארסה הזאת.

זירת רצח מפוקחת ומוגבלת איננה אמורה להיות תעלומה לנצח,

אם המשטרה עושה עבודה מקצועית ולא מחפשת לסגור את התיק מהר

ע"י הדבקת העבירה לאדם הנוח ביותר עבורם.

תזכורת: היה חשוד נוסף לפני זדורוב, לו ניסתה המשטרה להדביק את הרצח.

החשוד התעקש, השיב בלקוניות, סיפר על אליבי, ולא הודה בכלום.

אם היה חלש נפשית, יתכן והיינו היום עם אשם אחר במקום זדורוב.

הכל ענין של מזל וכוח נפשי. המקצועיות היא עניין משני.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתפרת עושה זאת שוב - רומן זדורוב #2:

תזכרו איפה קראתם את זה לראשונה - הנהג מונית הזה שהסיע את שלי דדון חף מפשע. מתפרת תפרה לו תיק, ושוב יצאה לתקשורת עם אותו משפט בדיוק כמו במקרה של רומן זדורוב: "שהודה ושחזר".

לפי זה אני מבין שכל הראיות שיש להם זאת ה"הודאה" וה"שחזור" שלו. אין שום ראיה ממשית אחרת הם היו טורחים לציין את זה, מניסיון העבר.

תזכרו מה אני אומר - תפרו לו תיק.

ההבדל לעומת מקרה רומן זדורוב הוא שעם אותו נהג מונית ערבי, כנראה שלאף אחד לא יהיה אכפת והוא ירקב בכלא... כמו רומן, אבל בלי שהעם יודע את האמת שהוא חף מכל פשע.

"ערוץ 2 - המניע עדיין לא ברור. לטענת המשטרה, היא כנראה סיננה כלפיו קללה הקשורה למוצא שלו, ואז הוא התעצבן ורצח אותה...."

דז'ה וו לרומן זדורוב, מישהו?

"בת דודתה של שלי דדון אמרה היום (שישי) כי בשיחה שניהלו השתיים בבוקר הרצח אמרה לה שלי "יש כאן מישהי חשודה" ולאחר מכן התנתקה השיחה. לטענתה, היא האחרונה ששוחחה עם שלי בעודה בחיים. בעת השיחה הייתה שלי באזור התעשייה במגדל העמק."

מישהי חשודה - לא מישהו.

כמו כן, זה קצת מטריד שבדיוק כמו במקרה רומן זדורוב, שוב המשטרה רואה צורך להדליף ראיות על עבר אלים של החשוד - אז הוכיחו שב-2005 הוא הרביץ עם אח שלו למעקלים, עכשיו נשאר רק לחפש כמה אתרים שהוא גלש אליהם והתיק סגור!

"עד אתמול שללתי את סיפורי הקונספירציה, והיום כבר לא כל כך. חוסיין חליפה נהג המונית שנעצר כחשוד ברצח שלי דדון מוכר לי היטב. הוא עבד אצלי כנער, יחד עם אביו ואחיו. עוזר טייח, ילד טוב אחד כזה ללא רוע, טפש של תמימות, יום אחד בכה לי כל היום. כי ראה איך נדרס כלבלב בכניסה לאתר הבניה על ידי משאית בטון. אחד כזה שכשמרביצים ישר בורח. ואז נפל מפגום ומכספי הפיצויים רכש רשיון למונית ופרנס את משפחתו . צלצלתי לאחיו כשקראתי כי הוא החשוד ברצח שלי דדון, אחיו סיפר לי כי חוסיין חשוד מפני שכמנהגו בעשרים השנים האחרונות הוליך בבוקר קבוצה של פועלות למפעל הטכסטיל הסמוך למקום הרצח והשב"כ או המשטרה איכנו את מספר הטלפון שלו בסביבת מקום הרצח והוא התאים לקונספציה שהאכילו בה את הצבור (רצח על רקע לאומני) . עצרו אותו, חדשיים היה עצור, עצרו את בני משפחתו, עינו את אביו , איימו לאנוס את אחותו הקטנה ואת ביתו. ורק בסוף כשגופו היה מותש, נפשו תשושה לחלוטין הסכים להודות ברצח שאפילו שמץ של מושג אין לו עליו. אני חושש מאד שמדובר בעלילה שמטרתה לשרת את המשטר, ולהביא למולך ה"פענוחים" פענוח אחד ומצידם שיהיה אפילו מפוברק."

גם המקרה של רומן זודורוב נחשף חיש מהר לתקשורת בין היתר עקב הפרשה המביכה שהייתה אז מעורבת המשטרה - בריחתו של בני סלע והפאניקה הציבורית שהייתה בעקבות המקרה, וגם הפרשה הנוכחית הותרה לפרסום מהר-מהר, ולא חסרות פרשות מביכות בהן מעורבת המשטרה הפעם....

^^^^^^ נו, אמרתי או לא אמרתי?

עד מתי "חוקרי" מתפרת ימשיכו לתפור תיקים לחפים מפשע??????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשכנזי אינטליגנטי ומקושר.

לי זה לא יקרה.

למי איכפת מכמה רוסים וערבים?

אם לא עשו את הפשע הזה, בטוח עשו משהו אחר שבגללו מגיע להם עונש.

מבחינתי הכל מאוזן ועם יכול לישון בשקט.

על החתום:

רב פקד ששי טילבליסטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...