רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 41 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

מע"צ נחרט בזכרון בגלל האלימות הקשה שהשתמשו בה. היו שוברים להם את הצורה, מאשפזים אותם ואז שוב שוברים להם את הצורה. זכור לי שאפילו הוציאו לאחד מהם בטעות את העין מערובת העין (מרוב שהשוטרים נבהלו, הייתה הפסקה בכמות המכות שהם אכלו). הסיפור של ברנס עצוב, תפסו בסוף את הרוצח? זה לא היה איזה ערבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ראה כמה שנים לקח לו להחזיר את התיק למחוזי, ועד לאן ההגנה היתה צריכה ללכת לשם כך - ואולי גם זה נעשה כדי לצאת ידי חובה, מתוך הנחה שהמחוזי לא ישנה את פסיקתו (בניגון לערעור פרופר בפני העליון, שהיה מחייב פחות או יותר משפט חדש). חוץ מזה, העליון רואה עצמו מרומם אף מיתר השופטים.

אם זה היה ערעור רק בפני העליון, זה ממש לא אומר משפט חדש - בדיוק ההפך. העליון לא מקבל ראיות חדשות, לא בוחן מחדש מהימנות עדים או ראיות. בהליך הערעור, למיטב ידיעתי, נבדקת רק האם העובדות כפי שהערכאה הנמוכה קבעה ככאלו, אכן מובילות להרשעה.

גם אם המחוזי לא ישנה את פסיקתו, היה בטוח שההגנה תערער לעליון.

להגנה לקח המון זמן להגיש ערעור, כנראה בין היתר עקב חילופי עו"ד של זדורוב. מרגע הגשת הערעור והבקשה להגשת ראיות נוספות, העניין לקח חודשים - לא שנים. (לא שאני מצדיק את קבועי הזמן בהם מערכת המשפט שלנו עובדת, אך זה דיון אחר).

אין כל קשר בין מה שהולך בתיק הזה, לבין הטענה שהשופטים רואים עצמם מורמים מן העם. אם כבר, הייתי מצפה שאם זה אכן היה המצב - שופטי המחוזי היו זורקים את המשטרה והפרקליטות מכל המדרגות ומזכים את זדורוב.

עם זאת, יש בי מורת רוח על דחייתו של בג"צ את העתירה לפתוח בחקירת מח"ש בגין זיוף ראיות בתיק מצד ירון שור, בטענה פרוצדורלית שלעותרים אין עניין אישי בהגשת הבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם זאת, יש בי מורת רוח על דחייתו של בג"צ את העתירה לפתוח בחקירת מח"ש בגין זיוף ראיות בתיק מצד ירון שור, בטענה פרוצדורלית שלעותרים אין עניין אישי בהגשת הבקשה.

זה עניין בירוקרטי נטו. המערכת צריכה לשים איפשהו קו אדום שימנע את הצפתה בעתירות לא ענייניות, אז שמו כמה קווים כאלו, וזה אחד מהם. אף אחד לא מונע מעורכי הדין של זדורוב להגיש עתירה דומה בעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיון עם אחת מהבנות שהשמועות מאשימות אותה במעורבות ברצח.

החלק המעניין (דקה 3:00) הוא שהיא אומרת שאינה מאמינה שזדורוב הוא הרוצח, ואומרת שהייתה בשירותים בזמן הרצח, ומתוך התא בו תאיר נרצחה נשמע קול של ילדה שאמר תפוס. (זכור לי שנתקלתי כבר בפרט זה, שלא בהכרעת הדין בה איני יודע אם התייחסו לזה או לא).

לפי מה שמישהו כתב ברוטר, הכרעת הדין החדשה נקבעה ל-25.12.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אושרת קוטלר ואורלי וגיא אותו חרא בכלל האורלי וגיא האלו ניזונים אחד מהשני חושבים שיודעים הכל ושהם תמיד צודקים מקבל סלידה שהם על המסך

כולם שם ערוץ 10 החליטו לעשות אייטמים לטובת הבנות מסיבה נעלמת ממקום של אפס הגיון וניתוח לוגי אלא סתם בא להם להיות לצד הבנות

להבהיר שאני לא עוקב אחרי הקונספירציות יותר מידי ואין לי בכלל אבל הבחורה הזאת כל פעם שהיא על המסך נראה שדופקת את עצמה מחדש

עכשיו היא מציגה תמונה שכאילו שהקבוצת זה רעיון טוב וחיובי למציאת האמת ומצהירה שגם היא חושבת שזדורוב לא הרוצח ודואגת להשחיל את הנקודות האלו בצורה מלאכותית להגיע למצב שהיא מרוחקת מהאירוע ורק עוד אחת מהפייסבוק כמו כולם שאין לה מושג מה היה כמו כולם ולא נדע אף פעם

מעניין שזה בא להם קל לזרום עם העניין שהיא אומרת שהייתה שם בזמן הרצח נסתה להכנס לתא שרותים בזמן שמישהו מגלגל נייר טואלט לנגב מה שיש לנגב (למה לעזאזל היא בכלל נסתה להכנס לתא מה יש לה לחפש שם ולשאול מי בפנים) ועוד אומרת ששמעה מישהי ולא אדם מבוגר

אבל את אורלי מספק שיש אדם בכלא כבר ממלא את התפקיד

כל פעם שאני רואה את הנושא הזה עולה זה מביך מחדש כל השקרים שרצים פה של כל המערכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה אנשים אומרים שזה מפחיד לחשוב שילדים מסוגלים לזה. אני חושב שדווקא להיפך, רוב האנשים אוהבים Gore ואוהבים רפש.

מה יותר שחור ואפל, מחבורת ילדים שקשרה קשר שתיקה לגבי רצח שהם ביצעו בחברתם לכיתה?

אז כן, גם אצלי קיים ספק רב לגבי האשמה של זדורוב ברצח וגם אני חושב שהמשטרה פישלה כאן בענק.

אבל להתחיל להגיד שבעצם הילדה הזאת, רצחה את תאיר בגלל ציחקוק באיזה ראיון? נשמע לי גם כן כמו Jumping the gun,

המון שרוצה דם ורוצה ראש ערוף על מי שביצע את הרצח. עלול לשלוח פעם נוספת אדם חף מפשע אל מאחורי סורג ובריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צפיתי. יש קטעים מוזרים. קטעים שהם מדברים במשך חצי-דקה דקה, ומזה יוצא בקושי 2 שורות תרגום בעברית. בנוסף, בסוף, כשהוא "משחזר" ומדברים תוך כדי, אין לפתע תרגום.

בכל אופן, מה המשטרה טענה שנאמר שם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בושה וחרפה לאושרת קוטלר.

באה עם מטרה, ומתעלמת מהעובדות.

לא אתפלא אם פשוט שילמו לה באופן כזה או אחר על כל הסיפור.

עיתונאי שקרן להשכרה.

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=768656

עיתונאים שקרנים, עורכים שקרנים, שוטרים שקרנים, חוקרי משטרה רשלנים, שופטים שקרנים.

מבהיל כמה שהמדינה הזאת מלאה בשקרנים.

מפחיד לחשוב מה יקרה אם אחד מאיתנו יקלע בטעות לתוך מערבולת שקרים.

לא אמת ולא העובדות ולא שום דבר שתוכלו לעשות לא יעזור לכם מול אנשים שיש להם אינטרס להפיל עליכם תיק.

נערך על-ידי Art Tatum
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אולי אני חוזר על מה שנאמר כבר, אך זה מה שידוע לי:

1. התיק הוחזר למחוזי לשמיעת 2 עדים מומחים - מומחה עקבות נעל שנחשב למס' 1 בעולם (ויליאם בודזיאק) שהגיש חוות דעת והעיד שלא רק שלא ניתן לקבוע שמדובר בעקבות נעל של זדורוב, אלא שלא ניתן לקבוע שמדובר בעקבות נעל באשר הן.

חוות דעת ועדות של רופאה משפטית - ד"ר מאיה פורמן-רזניק אשר לדבריה הרצח בוצע בסכין משוננת, ולא בסכין יפנית כפי ששחזר זדורוב.

ראוי לציין, שד"ר חן קוגל, אשר העיד ב"סיבוב" הקודם (אך לא נשאל לגבי הסכין), מנוע מלהעיד שוב לטובת זדורוב היות ומועסק כרגע כראש המכון הפתולוגי ולכן בעל "ניגוד אינטרסים". התביעה ניסתה לטעון על סמך אמירה שלו ב"תחקיר" שנעשה בערוץ 10, שדעתו סותרת את דעתה של רזניק, אך התנגדה לכך שיעיד בבית המשפט.

2. הלכת מצגורה - בתיק רצח אחר, שהגיע לכדי ערעור בעליון, היו בין היתר עקבות נעליים שהתגלו ע"י לא אחר מרפ"ק ירון שור. השופט ניר הנדל, כתב בפסק הדין לא מעט על הבעיתיות ב"מדע" עקבות הנעליים, ועל חוסר הסטטיסטיקה מאחורי הסולם של "אפשרי", "אפשרי בהחלט" וכו'. באותו תיק נקבע שמשקל תביעות הנעל אפסי, וכי באופן כללי יש לבחון ראיה זו ולא להתייחס אליה כאל טביעת אצבע למשל.

(יש לציין שהערעור נדחה, והרשעת המערער נותרה על כנה מראיות אחרות).

הפרקליטות ביקשה לקיים דיון נוסף בעליון לגבי השלכות פסק הדין על תיקים אחרים. למיטב ידיעתי, מועד לדיון זה טרם נקבע.

בעקבות ההחלטה, ההגנה ביקשה להגיש השלמה לסיכומים, הבקשה התקבלה ופסק הדין נדחה מהמועד הקודם אליו היה קבוע.

התביעה בתיק של זדורוב ביקשה להגיש למחוזי, את אותם הנימוקים שהוגשו לעליון בבקשה לקיום דיון נוסף - בקשה זו נדחתה.

כעת, כנראה שכולם סיימו להגיש הכל, ונותר רק לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...